УЛААНБААТАР
МОСКВА
A хэсгийн багууд А +/- О
Уругвай 0 5 9
Орос 4 4 6
Саудын араб 7 -5 3
Египет 6 -4 0
B хэсгийн багууд А +/- О
Испани 5 1 5
Португал 4 1 5
Иран 2 0 4
Морокко 4 -2 1
B хэсгийн багууд А +/- О
Франц 1 2 7
Дани 1 1 5
Перу 2 0 3
Австрали 5 -3 1
D хэсгийн багууд А +/- О
Хорват 1 6 9
Аргентин 5 -2 4
Нигери 4 -1 3
Исланд 5 -3 1
D хэсгийн багууд А +/- О
Бразил 1 4 7
Швейцари 4 1 5
Серби 4 -2 3
Коста Рика 5 -3 1
F хэсгийн багууд А +/- О
Швед 2 3 6
Мексик 4 -1 6
Өмнөд cолонгос 3 0 3
Герман 4 -2 3
G хэсгийн багууд А +/- О
Бельги 2 7 9
Англи 2 6 6
Тунис 8 -3 3
Панам 9 -8 0
H хэсгийн багууд А +/- О
Колумб 2 3 6
Япон 4 0 4
Сенегал 4 0 4
Польш 5 -3 3
2018/06/14
A хэсэг
Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Орос 5 - 0 Саудын араб
2018/06/15
A хэсэг
Екатеринбург арена /Екатеринбург/ (Мэдээ үзэх)
Египет 0 - 1 Уругвай
B хэсэг
Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх)
Морокко 0 - 1 Иран
B хэсэг
Фишт цэнгэлдэх /Сочи/ (Мэдээ үзэх)
Португал 3 - 3 15-16-нд шилжих шөнө Испани
2018/06/16
D хэсэг
Спартак цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Аргентин 1 - 1 Исланд
C хэсэг
Казань арена /Казань/ (Мэдээ үзэх)
Франц 2 - 1 Австрали
D хэсэг
Калининград цэнгэлдэх /Калининград/ (Мэдээ үзэх)
Хорват 2 - 0 16-17-нд шилжих шөнө Нигери
C хэсэг
Мордовиа арена /Саранск/ (Мэдээ үзэх)
Перу 0 - 1 16-17-нд шилжих шөнө Дани
2018/06/17
E хэсэг
Самара арена /Самара/ (Мэдээ үзэх)
Коста Рика 0 - 1 Серби
F хэсэг
Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Герман 0 - 1 Мексик
E хэсэг
Ростов арена /Ростов-на-Дону/ (Мэдээ үзэх)
Бразил 1 - 1 17-18-нд шилжих шөнө Швейцари
2018/06/18
F хэсэг
Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/ (Мэдээ үзэх)
Швед 1 - 0 Өмнөд cолонгос
G хэсэг
Фишт цэнгэлдэх /Сочи/ (Мэдээ үзэх)
Бельги 3 - 0 Панам
G хэсэг
Волгоград цэнгэлдэх /Волгоград/ (Мэдээ үзэх)
Тунис 1 - 2 18-19-нд шилжих шөнө Англи
2018/06/19
H хэсэг
Мордовиа арена /Саранск/ (Мэдээ үзэх)
Япон 2 - 1 Колумб
H хэсэг
Спартак цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Польш 1 - 2 Сенегал
A хэсэг
Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх)
Орос 3 - 1 19-20-нд шилжих шөнө Египет
2018/06/20
B хэсэг
Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Португал 1 - 0 Морокко
A хэсэг
Ростов арена /Ростов-на-Дону/ (Мэдээ үзэх)
Уругвай 1 - 0 Саудын араб
B хэсэг
Казань арена /Казань/ (Мэдээ үзэх)
Иран 0 - 1 20-21-нд шилжих шөнө Испани
2018/06/21
C хэсэг
Самара арена /Самара/ (Мэдээ үзэх)
Дани 1 - 1 Австрали
C хэсэг
Екатеринбург арена /Екатеринбург/ (Мэдээ үзэх)
Перу 0 - 1 Франц
D хэсэг
Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/ (Мэдээ үзэх)
Аргентин 0 - 3 21-22-нд шилжих шөнө Хорват
2018/06/22
E хэсэг
Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх)
Бразил 2 - 0 Коста Рика
D хэсэг
Волгоград цэнгэлдэх /Волгоград/ (Мэдээ үзэх)
Нигери 2 - 0 Исланд
E хэсэг
Калининград цэнгэлдэх /Калининград/
Серби 1 - 2 22-23-нд шилжих шөнө Швейцари
2018/06/23
G хэсэг
Спартак цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Бельги 5 - 2 Тунис
F хэсэг
Ростов арена /Ростов-на-Дону/ (Мэдээ үзэх)
Өмнөд cолонгос 1 - 2 Мексик
F хэсэг
Фишт цэнгэлдэх /Сочи/ (Мэдээ үзэх)
Герман 2 - 1 23-24-нд шилжих шөнө Швед
2018/06/24
G хэсэг
Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/ (Мэдээ үзэх)
Англи 6 - 1 Панам
H хэсэг
Екатеринбург арена /Екатеринбург/ (Мэдээ үзэх)
Япон 2 - 2 Сенегал
H хэсэг
Казань арена /Казань/ (Мэдээ үзэх)
Польш 0 - 3 24-25-нд шилжих шөнө Колумб
2018/06/25
A хэсэг
Волгоград цэнгэлдэх /Волгоград/ (Мэдээ үзэх)
Саудын араб 2 - 1 Египет
A хэсэг
Самара арена /Самара/ (Мэдээ үзэх)
Уругвай 3 - 0 Орос
B хэсэг
Калининград цэнгэлдэх /Калининград/ (Мэдээ үзэх)
Испани 2 - 2 25-26-нд шилжих шөнө Морокко
B хэсэг
Мордовиа арена /Саранск/ (Мэдээ үзэх)
Иран 1 - 1 25-26-нд шилжих шөнө Португал
2018/06/26
C хэсэг
Фишт цэнгэлдэх /Сочи/ (Мэдээ үзэх)
Австрали 0 - 2 Перу
C хэсэг
Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Дани 0 - 0 Франц
D хэсэг
Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх)
Нигери 1 - 2 26-27-нд шилжих шөнө Аргентин
D хэсэг
Ростов арена /Ростов-на-Дону/ (Мэдээ үзэх)
Исланд 1 - 2 26-27-нд шилжих шөнө Хорват
2018/06/27
F хэсэг
Екатеринбург арена /Екатеринбург/ (Мэдээ үзэх)
Мексик 0 - 3 Швед
F хэсэг
Казань арена /Казань/ (Мэдээ үзэх)
Өмнөд cолонгос 2 - 0 Герман
E хэсэг
Спартак цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Серби 0 - 2 27-28-нд шилжих шөнө Бразил
E хэсэг
Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/ (Мэдээ үзэх)
Швейцари 2 - 2 27-28-нд шилжих шөнө Коста Рика
2018/06/28
H хэсэг
Волгоград цэнгэлдэх /Волгоград/ (Мэдээ үзэх)
Япон 0 - 1 Польш
H хэсэг
Самара арена /Самара/ (Мэдээ үзэх)
Сенегал 0 - 1 Колумб
G хэсэг
Мордовиа арена /Саранск/ (Мэдээ үзэх)
Панам 1 - 2 28-29-нд шилжих шөнө Тунис
G хэсэг
Калининград цэнгэлдэх /Калининград/ (Мэдээ үзэх)
Англи 0 - 1 28-29-нд шилжих шөнө Бельги
2018/06/30
Шөвгийн 16
Казань арена /Казань/ (Мэдээ үзэх)
Франц 4 - 3 Аргентин
Шөвгийн 16
Фишт цэнгэлдэх /Сочи/ (Мэдээ үзэх)
Уругвай 2 - 1 30-01-нд шилжих шөнө Португал
2018/07/01
Шөвгийн 16
Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Испани 1(3) - (4)1 Орос
Шөвгийн 16
Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/ (Мэдээ үзэх)
Хорват 1(3) - (2)1 01-02-нд шилжих шөнө Дани
2018/07/02
Шөвгийн 16
Самара арена /Самара/ (Мэдээ үзэх)
Бразил 2 - 0 Мексик
Шөвгийн 16
Ростов арена /Ростов-на-Дону/ (Мэдээ үзэх)
Бельги 3 - 2 02-03-нд шилжих шөнө Япон
2018/07/03
Шөвгийн 16
Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх)
Швед 1 - 0 Швейцари
Шөвгийн 16
Спартак цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Колумб 1(3) - (4)1 03-04-нд шилжих шөнө Англи
2018/07/06
Шөвгийн 8
Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/ (Мэдээ үзэх)
Уругвай 0 - 2 Франц
Шөвгийн 8
Казань арена /Казань/ (Мэдээ үзэх)
Бразил 1 - 2 06-07-нд шилжих шөнө Бельги
2018/07/07
Шөвгийн 8
Самара арена /Самара/ (Мэдээ үзэх)
Швед 0 - 2 Англи
Шөвгийн 8
Фишт цэнгэлдэх /Сочи/ (Мэдээ үзэх)
Орос 2(3) - (4)2 07-08-нд шилжих шөнө Хорват
2018/07/10
Хагас шигшээ
Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх)
Франц 1 - 0 10-11-нд шилжих шөнө Бельги
2018/07/11
Хагас шигшээ
Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Хорват 2 - 1 11-12-нд шилжих шөнө Англи
2018/07/14
Хүрэл медалийн тоглолт
Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх)
Бельги 2 - 0 Англи
2018/07/15
Финалын тоглолт
Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Франц 4 - 2 Хорват
2018/06/14
A хэсэг
Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Орос 5 - 0 Саудын араб
2018/06/15
A хэсэг
Екатеринбург арена /Екатеринбург/ (Мэдээ үзэх)
Египет 0 - 1 Уругвай
B хэсэг
Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх)
Морокко 0 - 1 Иран
B хэсэг
Фишт цэнгэлдэх /Сочи/ (Мэдээ үзэх)
Португал 3 - 3 15-16-нд шилжих шөнө Испани
2018/06/16
D хэсэг
Спартак цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Аргентин 1 - 1 Исланд
C хэсэг
Казань арена /Казань/ (Мэдээ үзэх)
Франц 2 - 1 Австрали
D хэсэг
Калининград цэнгэлдэх /Калининград/ (Мэдээ үзэх)
Хорват 2 - 0 16-17-нд шилжих шөнө Нигери
C хэсэг
Мордовиа арена /Саранск/ (Мэдээ үзэх)
Перу 0 - 1 16-17-нд шилжих шөнө Дани
2018/06/17
E хэсэг
Самара арена /Самара/ (Мэдээ үзэх)
Коста Рика 0 - 1 Серби
F хэсэг
Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Герман 0 - 1 Мексик
E хэсэг
Ростов арена /Ростов-на-Дону/ (Мэдээ үзэх)
Бразил 1 - 1 17-18-нд шилжих шөнө Швейцари
2018/06/18
F хэсэг
Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/ (Мэдээ үзэх)
Швед 1 - 0 Өмнөд cолонгос
G хэсэг
Фишт цэнгэлдэх /Сочи/ (Мэдээ үзэх)
Бельги 3 - 0 Панам
G хэсэг
Волгоград цэнгэлдэх /Волгоград/ (Мэдээ үзэх)
Тунис 1 - 2 18-19-нд шилжих шөнө Англи
2018/06/19
H хэсэг
Мордовиа арена /Саранск/ (Мэдээ үзэх)
Япон 2 - 1 Колумб
H хэсэг
Спартак цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Польш 1 - 2 Сенегал
A хэсэг
Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх)
Орос 3 - 1 19-20-нд шилжих шөнө Египет
2018/06/20
B хэсэг
Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Португал 1 - 0 Морокко
A хэсэг
Ростов арена /Ростов-на-Дону/ (Мэдээ үзэх)
Уругвай 1 - 0 Саудын араб
B хэсэг
Казань арена /Казань/ (Мэдээ үзэх)
Иран 0 - 1 20-21-нд шилжих шөнө Испани
2018/06/21
C хэсэг
Самара арена /Самара/ (Мэдээ үзэх)
Дани 1 - 1 Австрали
C хэсэг
Екатеринбург арена /Екатеринбург/ (Мэдээ үзэх)
Перу 0 - 1 Франц
D хэсэг
Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/ (Мэдээ үзэх)
Аргентин 0 - 3 21-22-нд шилжих шөнө Хорват
2018/06/22
E хэсэг
Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх)
Бразил 2 - 0 Коста Рика
D хэсэг
Волгоград цэнгэлдэх /Волгоград/ (Мэдээ үзэх)
Нигери 2 - 0 Исланд
E хэсэг
Калининград цэнгэлдэх /Калининград/
Серби 1 - 2 22-23-нд шилжих шөнө Швейцари
2018/06/23
G хэсэг
Спартак цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Бельги 5 - 2 Тунис
F хэсэг
Ростов арена /Ростов-на-Дону/ (Мэдээ үзэх)
Өмнөд cолонгос 1 - 2 Мексик
F хэсэг
Фишт цэнгэлдэх /Сочи/ (Мэдээ үзэх)
Герман 2 - 1 23-24-нд шилжих шөнө Швед
2018/06/24
G хэсэг
Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/ (Мэдээ үзэх)
Англи 6 - 1 Панам
H хэсэг
Екатеринбург арена /Екатеринбург/ (Мэдээ үзэх)
Япон 2 - 2 Сенегал
H хэсэг
Казань арена /Казань/ (Мэдээ үзэх)
Польш 0 - 3 24-25-нд шилжих шөнө Колумб
2018/06/25
A хэсэг
Волгоград цэнгэлдэх /Волгоград/ (Мэдээ үзэх)
Саудын араб 2 - 1 Египет
A хэсэг
Самара арена /Самара/ (Мэдээ үзэх)
Уругвай 3 - 0 Орос
B хэсэг
Калининград цэнгэлдэх /Калининград/ (Мэдээ үзэх)
Испани 2 - 2 25-26-нд шилжих шөнө Морокко
B хэсэг
Мордовиа арена /Саранск/ (Мэдээ үзэх)
Иран 1 - 1 25-26-нд шилжих шөнө Португал
2018/06/26
C хэсэг
Фишт цэнгэлдэх /Сочи/ (Мэдээ үзэх)
Австрали 0 - 2 Перу
C хэсэг
Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Дани 0 - 0 Франц
D хэсэг
Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх)
Нигери 1 - 2 26-27-нд шилжих шөнө Аргентин
D хэсэг
Ростов арена /Ростов-на-Дону/ (Мэдээ үзэх)
Исланд 1 - 2 26-27-нд шилжих шөнө Хорват
2018/06/27
F хэсэг
Екатеринбург арена /Екатеринбург/ (Мэдээ үзэх)
Мексик 0 - 3 Швед
F хэсэг
Казань арена /Казань/ (Мэдээ үзэх)
Өмнөд cолонгос 2 - 0 Герман
E хэсэг
Спартак цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Серби 0 - 2 27-28-нд шилжих шөнө Бразил
E хэсэг
Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/ (Мэдээ үзэх)
Швейцари 2 - 2 27-28-нд шилжих шөнө Коста Рика
2018/06/28
H хэсэг
Волгоград цэнгэлдэх /Волгоград/ (Мэдээ үзэх)
Япон 0 - 1 Польш
H хэсэг
Самара арена /Самара/ (Мэдээ үзэх)
Сенегал 0 - 1 Колумб
G хэсэг
Мордовиа арена /Саранск/ (Мэдээ үзэх)
Панам 1 - 2 28-29-нд шилжих шөнө Тунис
G хэсэг
Калининград цэнгэлдэх /Калининград/ (Мэдээ үзэх)
Англи 0 - 1 28-29-нд шилжих шөнө Бельги
2018/06/30
Шөвгийн 16 Казань арена /Казань/ (Мэдээ үзэх) Франц 4 - 3 Аргентин
Шөвгийн 16 Фишт цэнгэлдэх /Сочи/ (Мэдээ үзэх) Уругвай 2 - 1 30-01-нд шилжих шөнө Португал
2018/07/01
Шөвгийн 16 Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх) Испани 1(3) - (4)1 Орос
Шөвгийн 16 Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/ (Мэдээ үзэх) Хорват 1(3) - (2)1 01-02-нд шилжих шөнө Дани
2018/07/02
Шөвгийн 16 Самара арена /Самара/ (Мэдээ үзэх) Бразил 2 - 0 Мексик
Шөвгийн 16 Ростов арена /Ростов-на-Дону/ (Мэдээ үзэх) Бельги 3 - 2 02-03-нд шилжих шөнө Япон
2018/07/03
Шөвгийн 16 Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх) Швед 1 - 0 Швейцари
Шөвгийн 16 Спартак цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх) Колумб 1(3) - (4)1 03-04-нд шилжих шөнө Англи
2018/07/06
Шөвгийн 8 Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/ (Мэдээ үзэх) Уругвай 0 - 2 Франц
Шөвгийн 8 Казань арена /Казань/ (Мэдээ үзэх) Бразил 1 - 2 06-07-нд шилжих шөнө Бельги
2018/07/07
Шөвгийн 8 Самара арена /Самара/ (Мэдээ үзэх) Швед 0 - 2 Англи
Шөвгийн 8 Фишт цэнгэлдэх /Сочи/ (Мэдээ үзэх) Орос 2(3) - (4)2 07-08-нд шилжих шөнө Хорват
2018/07/10
Хагас шигшээ Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх) Франц 1 - 0 10-11-нд шилжих шөнө Бельги
2018/07/11
Хагас шигшээ Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх) Хорват 2 - 1 11-12-нд шилжих шөнө Англи
2018/07/14
Хүрэл медалийн тоглолт Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх) Бельги 2 - 0 Англи
2018/07/15
Финалын тоглолт Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх) Франц 4 - 2 Хорват
2018/07/15
Финалын тоглолт Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх) Франц 4 - 2 Хорват
2018/07/14
Хүрэл медалийн тоглолт Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх) Бельги 2 - 0 Англи
2018/07/11
Хагас шигшээ Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх) Хорват 2 - 1 11-12-нд шилжих шөнө Англи
2018/07/10
Хагас шигшээ Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх) Франц 1 - 0 10-11-нд шилжих шөнө Бельги
2018/07/07
Шөвгийн 8 Самара арена /Самара/ (Мэдээ үзэх) Швед 0 - 2 Англи
Шөвгийн 8 Фишт цэнгэлдэх /Сочи/ (Мэдээ үзэх) Орос 2(3) - (4)2 07-08-нд шилжих шөнө Хорват
2018/07/06
Шөвгийн 8 Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/ (Мэдээ үзэх) Уругвай 0 - 2 Франц
Шөвгийн 8 Казань арена /Казань/ (Мэдээ үзэх) Бразил 1 - 2 06-07-нд шилжих шөнө Бельги
2018/07/03
Шөвгийн 16 Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх) Швед 1 - 0 Швейцари
Шөвгийн 16 Спартак цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх) Колумб 1(3) - (4)1 03-04-нд шилжих шөнө Англи
2018/07/02
Шөвгийн 16 Самара арена /Самара/ (Мэдээ үзэх) Бразил 2 - 0 Мексик
Шөвгийн 16 Ростов арена /Ростов-на-Дону/ (Мэдээ үзэх) Бельги 3 - 2 02-03-нд шилжих шөнө Япон
2018/07/01
Шөвгийн 16 Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх) Испани 1(3) - (4)1 Орос
Шөвгийн 16 Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/ (Мэдээ үзэх) Хорват 1(3) - (2)1 01-02-нд шилжих шөнө Дани
2018/06/30
Шөвгийн 16 Казань арена /Казань/ (Мэдээ үзэх) Франц 4 - 3 Аргентин
Шөвгийн 16 Фишт цэнгэлдэх /Сочи/ (Мэдээ үзэх) Уругвай 2 - 1 30-01-нд шилжих шөнө Португал
2018/06/28
H хэсэг
Волгоград цэнгэлдэх /Волгоград/ (Мэдээ үзэх)
Япон 0 - 1 Польш
H хэсэг
Самара арена /Самара/ (Мэдээ үзэх)
Сенегал 0 - 1 Колумб
G хэсэг
Мордовиа арена /Саранск/ (Мэдээ үзэх)
Панам 1 - 2 28-29-нд шилжих шөнө Тунис
G хэсэг
Калининград цэнгэлдэх /Калининград/ (Мэдээ үзэх)
Англи 0 - 1 28-29-нд шилжих шөнө Бельги
2018/06/27
F хэсэг
Екатеринбург арена /Екатеринбург/ (Мэдээ үзэх)
Мексик 0 - 3 Швед
F хэсэг
Казань арена /Казань/ (Мэдээ үзэх)
Өмнөд cолонгос 2 - 0 Герман
E хэсэг
Спартак цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Серби 0 - 2 27-28-нд шилжих шөнө Бразил
E хэсэг
Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/ (Мэдээ үзэх)
Швейцари 2 - 2 27-28-нд шилжих шөнө Коста Рика
2018/06/26
C хэсэг
Фишт цэнгэлдэх /Сочи/ (Мэдээ үзэх)
Австрали 0 - 2 Перу
C хэсэг
Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Дани 0 - 0 Франц
D хэсэг
Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх)
Нигери 1 - 2 26-27-нд шилжих шөнө Аргентин
D хэсэг
Ростов арена /Ростов-на-Дону/ (Мэдээ үзэх)
Исланд 1 - 2 26-27-нд шилжих шөнө Хорват
2018/06/25
A хэсэг
Волгоград цэнгэлдэх /Волгоград/ (Мэдээ үзэх)
Саудын араб 2 - 1 Египет
A хэсэг
Самара арена /Самара/ (Мэдээ үзэх)
Уругвай 3 - 0 Орос
B хэсэг
Калининград цэнгэлдэх /Калининград/ (Мэдээ үзэх)
Испани 2 - 2 25-26-нд шилжих шөнө Морокко
B хэсэг
Мордовиа арена /Саранск/ (Мэдээ үзэх)
Иран 1 - 1 25-26-нд шилжих шөнө Португал
2018/06/24
G хэсэг
Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/ (Мэдээ үзэх)
Англи 6 - 1 Панам
H хэсэг
Екатеринбург арена /Екатеринбург/ (Мэдээ үзэх)
Япон 2 - 2 Сенегал
H хэсэг
Казань арена /Казань/ (Мэдээ үзэх)
Польш 0 - 3 24-25-нд шилжих шөнө Колумб
2018/06/23
G хэсэг
Спартак цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Бельги 5 - 2 Тунис
F хэсэг
Ростов арена /Ростов-на-Дону/ (Мэдээ үзэх)
Өмнөд cолонгос 1 - 2 Мексик
F хэсэг
Фишт цэнгэлдэх /Сочи/ (Мэдээ үзэх)
Герман 2 - 1 23-24-нд шилжих шөнө Швед
2018/06/22
E хэсэг
Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх)
Бразил 2 - 0 Коста Рика
D хэсэг
Волгоград цэнгэлдэх /Волгоград/ (Мэдээ үзэх)
Нигери 2 - 0 Исланд
E хэсэг
Калининград цэнгэлдэх /Калининград/
Серби 1 - 2 22-23-нд шилжих шөнө Швейцари
2018/06/21
C хэсэг
Самара арена /Самара/ (Мэдээ үзэх)
Дани 1 - 1 Австрали
C хэсэг
Екатеринбург арена /Екатеринбург/ (Мэдээ үзэх)
Перу 0 - 1 Франц
D хэсэг
Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/ (Мэдээ үзэх)
Аргентин 0 - 3 21-22-нд шилжих шөнө Хорват
2018/06/20
B хэсэг
Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Португал 1 - 0 Морокко
A хэсэг
Ростов арена /Ростов-на-Дону/ (Мэдээ үзэх)
Уругвай 1 - 0 Саудын араб
B хэсэг
Казань арена /Казань/ (Мэдээ үзэх)
Иран 0 - 1 20-21-нд шилжих шөнө Испани
2018/06/19
H хэсэг
Мордовиа арена /Саранск/ (Мэдээ үзэх)
Япон 2 - 1 Колумб
H хэсэг
Спартак цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Польш 1 - 2 Сенегал
A хэсэг
Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх)
Орос 3 - 1 19-20-нд шилжих шөнө Египет
2018/06/18
F хэсэг
Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/ (Мэдээ үзэх)
Швед 1 - 0 Өмнөд cолонгос
G хэсэг
Фишт цэнгэлдэх /Сочи/ (Мэдээ үзэх)
Бельги 3 - 0 Панам
G хэсэг
Волгоград цэнгэлдэх /Волгоград/ (Мэдээ үзэх)
Тунис 1 - 2 18-19-нд шилжих шөнө Англи
2018/06/17
E хэсэг
Самара арена /Самара/ (Мэдээ үзэх)
Коста Рика 0 - 1 Серби
F хэсэг
Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Герман 0 - 1 Мексик
E хэсэг
Ростов арена /Ростов-на-Дону/ (Мэдээ үзэх)
Бразил 1 - 1 17-18-нд шилжих шөнө Швейцари
2018/06/16
D хэсэг
Спартак цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Аргентин 1 - 1 Исланд
C хэсэг
Казань арена /Казань/ (Мэдээ үзэх)
Франц 2 - 1 Австрали
D хэсэг
Калининград цэнгэлдэх /Калининград/ (Мэдээ үзэх)
Хорват 2 - 0 16-17-нд шилжих шөнө Нигери
C хэсэг
Мордовиа арена /Саранск/ (Мэдээ үзэх)
Перу 0 - 1 16-17-нд шилжих шөнө Дани
2018/06/15
A хэсэг
Екатеринбург арена /Екатеринбург/ (Мэдээ үзэх)
Египет 0 - 1 Уругвай
B хэсэг
Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх)
Морокко 0 - 1 Иран
B хэсэг
Фишт цэнгэлдэх /Сочи/ (Мэдээ үзэх)
Португал 3 - 3 15-16-нд шилжих шөнө Испани
2018/06/14
A хэсэг
Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Орос 5 - 0 Саудын араб

Дээшээ