УЛААНБААТАР
МОСКВА
Өчигдөр 2018/06/24
Англи 6 - 1 Панам
Япон 2 - 2 Сенегал
Польш 0 - 0 Колумб
24-25-нд шилжих шөнө
Өнөөдөр 2018/06/25
Саудын араб 22:00 Египет
Уругвай 22:00 Орос
Испани 02:00 Морокко
25-26-нд шилжих шөнө
Иран 02:00 Португал
25-26-нд шилжих шөнө
Маргааш 2018/06/26
Австрали 22:00 Перу
Дани 22:00 Франц
A хэсгийн багууд А +/- О
Орос 1 7 6
Уругвай 0 2 6
Египет 4 -3 0
Саудын араб 6 -6 0
B хэсгийн багууд А +/- О
Испани 3 1 4
Португал 3 1 4
Иран 1 0 3
Морокко 2 -2 0
B хэсгийн багууд А +/- О
Франц 1 2 6
Дани 1 1 4
Австрали 3 -1 1
Перу 2 -2 0
D хэсгийн багууд А +/- О
Хорват 0 5 6
Нигери 2 0 3
Исланд 3 -2 1
Аргентин 4 -3 1
D хэсгийн багууд А +/- О
Бразил 1 2 4
Серби 2 0 3
Швейцари 2 1 4
Коста Рика 3 -3 0
F хэсгийн багууд А +/- О
Швед 2 0 3
Мексик 0 1 3
Өмнөд cолонгос 1 -1 0
Герман 2 0 3
G хэсгийн багууд А +/- О
Англи 2 6 6
Бельги 2 6 6
Тунис 7 -4 0
Панам 9 -8 0
H хэсгийн багууд А +/- О
Япон 3 1 4
Сенегал 3 1 4
Польш 2 -1 0
Колумб 2 -1 0
2018/06/14
A хэсэг
Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Орос 5 - 0 Саудын араб
2018/06/15
A хэсэг
Екатеринбург арена /Екатеринбург/ (Мэдээ үзэх)
Египет 0 - 1 Уругвай
B хэсэг
Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх)
Морокко 0 - 1 Иран
2018/06/16
B хэсэг
Фишт цэнгэлдэх /Сочи/ (Мэдээ үзэх)
Португал 3 - 3 Испани
D хэсэг
Спартак цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Аргентин 1 - 1 Исланд
C хэсэг
Казань арена /Казань/ (Мэдээ үзэх)
Франц 2 - 1 Австрали
2018/06/17
D хэсэг
Калининград цэнгэлдэх /Калининград/ (Мэдээ үзэх)
Хорват 2 - 0 Нигери
C хэсэг
Мордовиа арена /Саранск/ (Мэдээ үзэх)
Перу 0 - 1 Дани
E хэсэг
Самара арена /Самара/ (Мэдээ үзэх)
Коста Рика 0 - 1 Серби
F хэсэг
Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Герман 0 - 1 Мексик
2018/06/18
E хэсэг
Ростов арена /Ростов-на-Дону/ (Мэдээ үзэх)
Бразил 1 - 1 Швейцари
F хэсэг
Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/ (Мэдээ үзэх)
Швед 1 - 0 Өмнөд cолонгос
G хэсэг
Фишт цэнгэлдэх /Сочи/ (Мэдээ үзэх)
Бельги 3 - 0 Панам
2018/06/19
G хэсэг
Волгоград цэнгэлдэх /Волгоград/ (Мэдээ үзэх)
Тунис 1 - 2 Англи
H хэсэг
Мордовиа арена /Саранск/ (Мэдээ үзэх)
Япон 2 - 1 Колумб
H хэсэг
Спартак цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Польш 1 - 2 Сенегал
2018/06/20
A хэсэг
Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх)
Орос 3 - 1 Египет
B хэсэг
Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Португал 1 - 0 Морокко
A хэсэг
Ростов арена /Ростов-на-Дону/ (Мэдээ үзэх)
Уругвай 1 - 0 Саудын араб
2018/06/21
B хэсэг
Казань арена /Казань/ (Мэдээ үзэх)
Иран 0 - 1 Испани
C хэсэг
Самара арена /Самара/ (Мэдээ үзэх)
Дани 1 - 1 Австрали
C хэсэг
Екатеринбург арена /Екатеринбург/ (Мэдээ үзэх)
Перу 0 - 1 Франц
2018/06/22
D хэсэг
Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/ (Мэдээ үзэх)
Аргентин 0 - 3 Хорват
E хэсэг
Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх)
Бразил 2 - 0 Коста Рика
D хэсэг
Волгоград цэнгэлдэх /Волгоград/ (Мэдээ үзэх)
Нигери 2 - 0 Исланд
2018/06/23
E хэсэг
Калининград цэнгэлдэх /Калининград/
Серби 1 - 2 Швейцари
G хэсэг
Спартак цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Бельги 5 - 2 Тунис
F хэсэг
Ростов арена /Ростов-на-Дону/ (Мэдээ үзэх)
Өмнөд cолонгос 1 - 2 Мексик
2018/06/24
F хэсэг
Фишт цэнгэлдэх /Сочи/ (Мэдээ үзэх)
Герман 2 - 1 Швед
G хэсэг
Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/ (Мэдээ үзэх)
Англи 6 - 1 Панам
H хэсэг
Екатеринбург арена /Екатеринбург/
Япон 2 - 2 Сенегал
2018/06/25
H хэсэг
Казань арена /Казань/
Польш 0 - 0 Колумб
A хэсэг
Волгоград цэнгэлдэх /Волгоград/
Саудын араб 22:00 Египет
A хэсэг
Самара арена /Самара/
Уругвай 22:00 Орос
2018/06/26
B хэсэг
Калининград цэнгэлдэх /Калининград/
Испани 02:00 Морокко
B хэсэг
Мордовиа арена /Саранск/
Иран 02:00 Португал
C хэсэг
Фишт цэнгэлдэх /Сочи/
Австрали 22:00 Перу
C хэсэг
Лужники цэнгэлдэх /Москва/
Дани 22:00 Франц
2018/06/27
D хэсэг
Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/
Нигери 02:00 Аргентин
D хэсэг
Ростов арена /Ростов-на-Дону/
Исланд 02:00 Хорват
F хэсэг
Екатеринбург арена /Екатеринбург/
Мексик 22:00 Швед
F хэсэг
Казань арена /Казань/
Өмнөд cолонгос 22:00 Герман
2018/06/28
E хэсэг
Спартак цэнгэлдэх /Москва/
Серби 02:00 Бразил
E хэсэг
Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/
Швейцари 02:00 Коста Рика
H хэсэг
Волгоград цэнгэлдэх /Волгоград/
Колумб 22:00 Польш
H хэсэг
Самара арена /Самара/
Сенегал 22:00 Япон
2018/06/29
G хэсэг
Мордовиа арена /Саранск/
Панам 02:00 Тунис
G хэсэг
Калининград цэнгэлдэх /Калининград/
Англи 02:00 Бельги
2018/06/14
A хэсэг
Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Орос 5 - 0 Саудын араб
2018/06/15
A хэсэг
Екатеринбург арена /Екатеринбург/ (Мэдээ үзэх)
Египет 0 - 1 Уругвай
B хэсэг
Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх)
Морокко 0 - 1 Иран
2018/06/16
B хэсэг
Фишт цэнгэлдэх /Сочи/ (Мэдээ үзэх)
Португал 3 - 3 Испани
D хэсэг
Спартак цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Аргентин 1 - 1 Исланд
C хэсэг
Казань арена /Казань/ (Мэдээ үзэх)
Франц 2 - 1 Австрали
2018/06/17
D хэсэг
Калининград цэнгэлдэх /Калининград/ (Мэдээ үзэх)
Хорват 2 - 0 Нигери
C хэсэг
Мордовиа арена /Саранск/ (Мэдээ үзэх)
Перу 0 - 1 Дани
E хэсэг
Самара арена /Самара/ (Мэдээ үзэх)
Коста Рика 0 - 1 Серби
F хэсэг
Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Герман 0 - 1 Мексик
2018/06/18
E хэсэг
Ростов арена /Ростов-на-Дону/ (Мэдээ үзэх)
Бразил 1 - 1 Швейцари
F хэсэг
Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/ (Мэдээ үзэх)
Швед 1 - 0 Өмнөд cолонгос
G хэсэг
Фишт цэнгэлдэх /Сочи/ (Мэдээ үзэх)
Бельги 3 - 0 Панам
2018/06/19
G хэсэг
Волгоград цэнгэлдэх /Волгоград/ (Мэдээ үзэх)
Тунис 1 - 2 Англи
H хэсэг
Мордовиа арена /Саранск/ (Мэдээ үзэх)
Япон 2 - 1 Колумб
H хэсэг
Спартак цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Польш 1 - 2 Сенегал
2018/06/20
A хэсэг
Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх)
Орос 3 - 1 Египет
B хэсэг
Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Португал 1 - 0 Морокко
A хэсэг
Ростов арена /Ростов-на-Дону/ (Мэдээ үзэх)
Уругвай 1 - 0 Саудын араб
2018/06/21
B хэсэг
Казань арена /Казань/ (Мэдээ үзэх)
Иран 0 - 1 Испани
C хэсэг
Самара арена /Самара/ (Мэдээ үзэх)
Дани 1 - 1 Австрали
C хэсэг
Екатеринбург арена /Екатеринбург/ (Мэдээ үзэх)
Перу 0 - 1 Франц
2018/06/22
D хэсэг
Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/ (Мэдээ үзэх)
Аргентин 0 - 3 Хорват
E хэсэг
Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх)
Бразил 2 - 0 Коста Рика
D хэсэг
Волгоград цэнгэлдэх /Волгоград/ (Мэдээ үзэх)
Нигери 2 - 0 Исланд
2018/06/23
E хэсэг
Калининград цэнгэлдэх /Калининград/
Серби 1 - 2 Швейцари
G хэсэг
Спартак цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Бельги 5 - 2 Тунис
F хэсэг
Ростов арена /Ростов-на-Дону/ (Мэдээ үзэх)
Өмнөд cолонгос 1 - 2 Мексик
2018/06/24
F хэсэг
Фишт цэнгэлдэх /Сочи/ (Мэдээ үзэх)
Герман 2 - 1 Швед
G хэсэг
Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/ (Мэдээ үзэх)
Англи 6 - 1 Панам
H хэсэг
Екатеринбург арена /Екатеринбург/
Япон 2 - 2 Сенегал
2018/06/25
H хэсэг
Казань арена /Казань/
Польш 0 - 0 Колумб
A хэсэг
Волгоград цэнгэлдэх /Волгоград/
Саудын араб 22:00 Египет
A хэсэг
Самара арена /Самара/
Уругвай 22:00 Орос
2018/06/26
B хэсэг
Калининград цэнгэлдэх /Калининград/
Испани 02:00 Морокко
B хэсэг
Мордовиа арена /Саранск/
Иран 02:00 Португал
C хэсэг
Фишт цэнгэлдэх /Сочи/
Австрали 22:00 Перу
C хэсэг
Лужники цэнгэлдэх /Москва/
Дани 22:00 Франц
2018/06/27
D хэсэг
Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/
Нигери 02:00 Аргентин
D хэсэг
Ростов арена /Ростов-на-Дону/
Исланд 02:00 Хорват
F хэсэг
Екатеринбург арена /Екатеринбург/
Мексик 22:00 Швед
F хэсэг
Казань арена /Казань/
Өмнөд cолонгос 22:00 Герман
2018/06/28
E хэсэг
Спартак цэнгэлдэх /Москва/
Серби 02:00 Бразил
E хэсэг
Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/
Швейцари 02:00 Коста Рика
H хэсэг
Волгоград цэнгэлдэх /Волгоград/
Колумб 22:00 Польш
H хэсэг
Самара арена /Самара/
Сенегал 22:00 Япон
2018/06/29
G хэсэг
Мордовиа арена /Саранск/
Панам 02:00 Тунис
G хэсэг
Калининград цэнгэлдэх /Калининград/
Англи 02:00 Бельги
2018/06/29
G хэсэг
Мордовиа арена /Саранск/
Панам 02:00 Тунис
G хэсэг
Калининград цэнгэлдэх /Калининград/
Англи 02:00 Бельги
2018/06/28
H хэсэг
Волгоград цэнгэлдэх /Волгоград/
Колумб 22:00 Польш
H хэсэг
Самара арена /Самара/
Сенегал 22:00 Япон
E хэсэг
Спартак цэнгэлдэх /Москва/
Серби 02:00 Бразил
E хэсэг
Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/
Швейцари 02:00 Коста Рика
2018/06/27
F хэсэг
Екатеринбург арена /Екатеринбург/
Мексик 22:00 Швед
F хэсэг
Казань арена /Казань/
Өмнөд cолонгос 22:00 Герман
D хэсэг
Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/
Нигери 02:00 Аргентин
D хэсэг
Ростов арена /Ростов-на-Дону/
Исланд 02:00 Хорват
2018/06/26
C хэсэг
Фишт цэнгэлдэх /Сочи/
Австрали 22:00 Перу
C хэсэг
Лужники цэнгэлдэх /Москва/
Дани 22:00 Франц
B хэсэг
Калининград цэнгэлдэх /Калининград/
Испани 02:00 Морокко
B хэсэг
Мордовиа арена /Саранск/
Иран 02:00 Португал
2018/06/25
A хэсэг
Волгоград цэнгэлдэх /Волгоград/
Саудын араб 22:00 Египет
A хэсэг
Самара арена /Самара/
Уругвай 22:00 Орос
H хэсэг
Казань арена /Казань/
Польш 0 - 0 Колумб
2018/06/24
H хэсэг
Екатеринбург арена /Екатеринбург/
Япон 2 - 2 Сенегал
G хэсэг
Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/ (Мэдээ үзэх)
Англи 6 - 1 Панам
F хэсэг
Фишт цэнгэлдэх /Сочи/ (Мэдээ үзэх)
Герман 2 - 1 Швед
2018/06/23
F хэсэг
Ростов арена /Ростов-на-Дону/ (Мэдээ үзэх)
Өмнөд cолонгос 1 - 2 Мексик
G хэсэг
Спартак цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Бельги 5 - 2 Тунис
E хэсэг
Калининград цэнгэлдэх /Калининград/
Серби 1 - 2 Швейцари
2018/06/22
D хэсэг
Волгоград цэнгэлдэх /Волгоград/ (Мэдээ үзэх)
Нигери 2 - 0 Исланд
E хэсэг
Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх)
Бразил 2 - 0 Коста Рика
D хэсэг
Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/ (Мэдээ үзэх)
Аргентин 0 - 3 Хорват
2018/06/21
C хэсэг
Екатеринбург арена /Екатеринбург/ (Мэдээ үзэх)
Перу 0 - 1 Франц
C хэсэг
Самара арена /Самара/ (Мэдээ үзэх)
Дани 1 - 1 Австрали
B хэсэг
Казань арена /Казань/ (Мэдээ үзэх)
Иран 0 - 1 Испани
2018/06/20
A хэсэг
Ростов арена /Ростов-на-Дону/ (Мэдээ үзэх)
Уругвай 1 - 0 Саудын араб
B хэсэг
Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Португал 1 - 0 Морокко
A хэсэг
Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх)
Орос 3 - 1 Египет
2018/06/19
H хэсэг
Спартак цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Польш 1 - 2 Сенегал
H хэсэг
Мордовиа арена /Саранск/ (Мэдээ үзэх)
Япон 2 - 1 Колумб
G хэсэг
Волгоград цэнгэлдэх /Волгоград/ (Мэдээ үзэх)
Тунис 1 - 2 Англи
2018/06/18
G хэсэг
Фишт цэнгэлдэх /Сочи/ (Мэдээ үзэх)
Бельги 3 - 0 Панам
F хэсэг
Нижний Новгород цэнгэлдэх /Нижний Новгород/ (Мэдээ үзэх)
Швед 1 - 0 Өмнөд cолонгос
E хэсэг
Ростов арена /Ростов-на-Дону/ (Мэдээ үзэх)
Бразил 1 - 1 Швейцари
2018/06/17
F хэсэг
Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Герман 0 - 1 Мексик
E хэсэг
Самара арена /Самара/ (Мэдээ үзэх)
Коста Рика 0 - 1 Серби
C хэсэг
Мордовиа арена /Саранск/ (Мэдээ үзэх)
Перу 0 - 1 Дани
D хэсэг
Калининград цэнгэлдэх /Калининград/ (Мэдээ үзэх)
Хорват 2 - 0 Нигери
2018/06/16
C хэсэг
Казань арена /Казань/ (Мэдээ үзэх)
Франц 2 - 1 Австрали
D хэсэг
Спартак цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Аргентин 1 - 1 Исланд
B хэсэг
Фишт цэнгэлдэх /Сочи/ (Мэдээ үзэх)
Португал 3 - 3 Испани
2018/06/15
B хэсэг
Санкт Петербург цэнгэлдэх /Ст Петербург/ (Мэдээ үзэх)
Морокко 0 - 1 Иран
A хэсэг
Екатеринбург арена /Екатеринбург/ (Мэдээ үзэх)
Египет 0 - 1 Уругвай
2018/06/14
A хэсэг
Лужники цэнгэлдэх /Москва/ (Мэдээ үзэх)
Орос 5 - 0 Саудын араб