Монгол Улсад энэ сарын 10-15-нд Азийн зүүн бүсийн волейболын эрэгтэйчүүдийн аварга шалгаруулах тэмцээн зохион байгуулагдана.
Тэмцээний сугалаа ёсоор манай улсын шигшээ баг БНХАУ, БНСУ, Хонконгийн багтай учраа таарчээ.
Тэмцээний хуваарийг та бүхэнд хүргэж байна.
V.10 (Ням гариг)
• 12.00 Япон vs БНАСАУ
• 14.00 Макао vs Тайвань
• 16.00 Нээлтийн ажиллагаа
• 17.00 Монгол vs Хонгконг
• 19.00 БНХАУ vs БНСУ
V.11 (Даваа гариг)
• 14.00 ХонгКонг vs БНСУ
• 16.00 Тайвань vs БНАСАУ
• 18.00 Япон vs Макао
• 20.00 Монгол vs БНХАУ
V.12 (Мягмар)
• 14.00 Макао vs БНАСАУ
• 16.00 БНХАУ vs ХонгКонг
• 18.00 Тайвань vs Япон
• 20.00 БНСУ vs Монгол тус тус тоглож хэсгийн тоглолт өндөрлөх юм.
Хэсэг бүрээс нэг, хоёрдугаар байраар шалгарсан багууд хүрэл болон алтан медалийн төлөө өрсөлдөнө. Тэмцээний хуваарийн дагуу лхагва гаригт тоглолтгүй өнжиж, пүрэв, баасан гаригт хагас шигшээ болон шигшээ тоглолтууд болох юм.
V.14 (Пүрэв)
• 14.00 А3 vs B4 (13 дахь тоглолт)
• 16.00 B3 vs A4 (14 дэх тоглолт)
• 18.00 А1 vs B2 (15 дахь тоглолт)
• 20.00 В1 vs A2 (16 дахь тоглолт)
V.15 (Баасан)
• 10.00 13-р тоглолтын хожигдсон vs 14-р тоглолтын хожигдсон
• 12.00 13-р тоглолтын хожсон vs 14-р тоглолтын хожсон
• 14.00 15-р тоглолтын хожигдсон vs 16-р тоглолтын хожигдсон (ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ)
• 16.00 15-р тоглолтын хожсон vs 16-р тоглолтын хожсон (АЛТАН МЕДАЛЬ)
• 18.00 Хаалтын ажиллагаа
Монгол Улсад энэ сарын 10-15-нд Азийн зүүн бүсийн волейболын эрэгтэйчүүдийн аварга шалгаруулах тэмцээн зохион байгуулагдана.
Тэмцээний сугалаа ёсоор манай улсын шигшээ баг БНХАУ, БНСУ, Хонконгийн багтай учраа таарчээ.
Тэмцээний хуваарийг та бүхэнд хүргэж байна.
V.10 (Ням гариг)
• 12.00 Япон vs БНАСАУ
• 14.00 Макао vs Тайвань
• 16.00 Нээлтийн ажиллагаа
• 17.00 Монгол vs Хонгконг
• 19.00 БНХАУ vs БНСУ
V.11 (Даваа гариг)
• 14.00 ХонгКонг vs БНСУ
• 16.00 Тайвань vs БНАСАУ
• 18.00 Япон vs Макао
• 20.00 Монгол vs БНХАУ
V.12 (Мягмар)
• 14.00 Макао vs БНАСАУ
• 16.00 БНХАУ vs ХонгКонг
• 18.00 Тайвань vs Япон
• 20.00 БНСУ vs Монгол тус тус тоглож хэсгийн тоглолт өндөрлөх юм.
Хэсэг бүрээс нэг, хоёрдугаар байраар шалгарсан багууд хүрэл болон алтан медалийн төлөө өрсөлдөнө. Тэмцээний хуваарийн дагуу лхагва гаригт тоглолтгүй өнжиж, пүрэв, баасан гаригт хагас шигшээ болон шигшээ тоглолтууд болох юм.
V.14 (Пүрэв)
• 14.00 А3 vs B4 (13 дахь тоглолт)
• 16.00 B3 vs A4 (14 дэх тоглолт)
• 18.00 А1 vs B2 (15 дахь тоглолт)
• 20.00 В1 vs A2 (16 дахь тоглолт)
V.15 (Баасан)
• 10.00 13-р тоглолтын хожигдсон vs 14-р тоглолтын хожигдсон
• 12.00 13-р тоглолтын хожсон vs 14-р тоглолтын хожсон
• 14.00 15-р тоглолтын хожигдсон vs 16-р тоглолтын хожигдсон (ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ)
• 16.00 15-р тоглолтын хожсон vs 16-р тоглолтын хожсон (АЛТАН МЕДАЛЬ)
• 18.00 Хаалтын ажиллагаа