Буудлага спортын залуучуудын 2017 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн МБСХ-ны буудлагын төвд эхэллээ.
Тэмцээнд Сүхбаатар, Өмнөговь, Орхон, Алдар, Аварга, Снайпер, ТСТөв зэрэг 14 багийн 83 тамирчин өрсөлдлөө.
50 м урт бууны төрөл охид:
Тамирчдын нэрс | Цол зэрэг | Клуб | Дүн | |
Алт | Б.Сумъяамягмар | Спортын мастер | Снайпер | 585 |
Мөнгө | Э.Энхмаа | Спортын мастер | ТСТ | 582 |
Хүрэл | Т.Золжаргал | ОУХМ | Орхон | 581 |
50 м урт бууны төрөл хөвгүүд:
Тамирчдын нэрс | Цол зэрэг | Клуб | Дүн | |
Алт | Д.Лхагвасүрэн | Спортын мастер | Снайпер | 581 |
Мөнгө | Э.Эрдэнэбат | Спортын дэд мастер | Орхон | 579 |
Хүрэл | Ө.Төгөлдөр | Спортын мастер | Снайпер | 578 |
50м 3x20 дасгал охид:
Тамирчдын нэрс | Цол зэрэг | Клуб | Дүн | |
Алт | Т.Золжаргал | ОУХМ | Орхон | 573 |
Мөнгө | О.Есүгэн | Спортын мастер | ТСТ | 568 |
Хүрэл | З.Намуун | ОУХМ | Алдар | 567 |
50м 3x20 дасгал хөвгүүд:
Тамирчдын нэрс | Цол зэрэг | Клуб | Дүн | |
Алт | Ө.Төгөлдөр | Спортын мастер | Снайпер | 562 |
Мөнгө | Д.Лхагвасүрэн | Спортын матсер | Орхон | 548 |
Хүрэл | Э.Эрдэнэбат | Спортын дэд мастер | Орхон | 538 |
10м хийн гар бууны дасгал охид:
Тамирчдын нэрс | Цол зэрэг | Клуб | Дүн | |
Алт | Ц.Анударь | Спортын дэд мастер | ТСТ | 233.4 |
Мөнгө | Б.Ариунзул | Спортын мастер | ТСТ | 225.5 |
Хүрэл | А.Буяндэлгэр | II | Аварга | 206.1 |
10м хийн гар бууны дасгал хөвгүүд:
Тамирчдын нэрс | Цол зэрэг | Клуб | Дүн | |
Алт | Г.Буянбаатар | Спортын мастер | Алдар | 231.4 |
Мөнгө | Л.Мөнх-Эрдэнэ | I | ТСТ | 223.5 |
Хүрэл | С.Тэмүүлэн | I | ТСТ | 205.3 |
25м хийн гар бууны дасгал охид:
Тамирчдын нэрс | Цол зэрэг | Клуб | Дүн | |
Алт | Н.Шинэмөрөн | Спортын мастер | Алдар | 561 |
Мөнгө | Ц.Анударь | Спортын дэд мастер | ТСТ | 554 |
Хүрэл | Б.Ариунзул | Спортын мастер | ТСТ | 542 |
25м хийн гар бууны дасгал хөвгүүд:
Тамирчдын нэрс | Цол зэрэг | Клуб | Дүн | |
Алт | Г.Буянбаатар | Спортын мастер | Алдар | 566 |
Мөнгө | Т.Булгадай | I | Аварга | 519 |
Хүрэл | Э.Буян-Ундрах | II | Алдар | 316 |
Буудлага спортын залуучуудын 2017 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн МБСХ-ны буудлагын төвд эхэллээ.
Тэмцээнд Сүхбаатар, Өмнөговь, Орхон, Алдар, Аварга, Снайпер, ТСТөв зэрэг 14 багийн 83 тамирчин өрсөлдлөө.
50 м урт бууны төрөл охид:
Тамирчдын нэрс | Цол зэрэг | Клуб | Дүн | |
Алт | Б.Сумъяамягмар | Спортын мастер | Снайпер | 585 |
Мөнгө | Э.Энхмаа | Спортын мастер | ТСТ | 582 |
Хүрэл | Т.Золжаргал | ОУХМ | Орхон | 581 |
50 м урт бууны төрөл хөвгүүд:
Тамирчдын нэрс | Цол зэрэг | Клуб | Дүн | |
Алт | Д.Лхагвасүрэн | Спортын мастер | Снайпер | 581 |
Мөнгө | Э.Эрдэнэбат | Спортын дэд мастер | Орхон | 579 |
Хүрэл | Ө.Төгөлдөр | Спортын мастер | Снайпер | 578 |
50м 3x20 дасгал охид:
Тамирчдын нэрс | Цол зэрэг | Клуб | Дүн | |
Алт | Т.Золжаргал | ОУХМ | Орхон | 573 |
Мөнгө | О.Есүгэн | Спортын мастер | ТСТ | 568 |
Хүрэл | З.Намуун | ОУХМ | Алдар | 567 |
50м 3x20 дасгал хөвгүүд:
Тамирчдын нэрс | Цол зэрэг | Клуб | Дүн | |
Алт | Ө.Төгөлдөр | Спортын мастер | Снайпер | 562 |
Мөнгө | Д.Лхагвасүрэн | Спортын матсер | Орхон | 548 |
Хүрэл | Э.Эрдэнэбат | Спортын дэд мастер | Орхон | 538 |
10м хийн гар бууны дасгал охид:
Тамирчдын нэрс | Цол зэрэг | Клуб | Дүн | |
Алт | Ц.Анударь | Спортын дэд мастер | ТСТ | 233.4 |
Мөнгө | Б.Ариунзул | Спортын мастер | ТСТ | 225.5 |
Хүрэл | А.Буяндэлгэр | II | Аварга | 206.1 |
10м хийн гар бууны дасгал хөвгүүд:
Тамирчдын нэрс | Цол зэрэг | Клуб | Дүн | |
Алт | Г.Буянбаатар | Спортын мастер | Алдар | 231.4 |
Мөнгө | Л.Мөнх-Эрдэнэ | I | ТСТ | 223.5 |
Хүрэл | С.Тэмүүлэн | I | ТСТ | 205.3 |
25м хийн гар бууны дасгал охид:
Тамирчдын нэрс | Цол зэрэг | Клуб | Дүн | |
Алт | Н.Шинэмөрөн | Спортын мастер | Алдар | 561 |
Мөнгө | Ц.Анударь | Спортын дэд мастер | ТСТ | 554 |
Хүрэл | Б.Ариунзул | Спортын мастер | ТСТ | 542 |
25м хийн гар бууны дасгал хөвгүүд:
Тамирчдын нэрс | Цол зэрэг | Клуб | Дүн | |
Алт | Г.Буянбаатар | Спортын мастер | Алдар | 566 |
Мөнгө | Т.Булгадай | I | Аварга | 519 |
Хүрэл | Э.Буян-Ундрах | II | Алдар | 316 |