ТВ Хөтөлбөр
   
  МҮОНРТ  
  UBS  
  MN25  
  TV5  
  TV9  
  C1  
  NTV  
  SBN  
  Боловсрол  
  EagleTV  
  Mongol TV  
  TV8  
  TM  
  За ТВ суваг  
  Movie BOX  
  Sport BOX  
  ETV  
  MBO  
  MASSTV  
  Dream ТВ  
  MNC TV  
  Health TV  
  TV7  
  NTN TV  
  ECO CHANNEL HD  
  PPTV  
  MON MUSIC  
  Olloo TV  
  Economy TV  
 
Бямба гараг
-МҮОНРТ телевиз -
07.45MNB Спортын мэдээ
08.00"Залуу зохион бүтээгч -2014"
08.30"Өглөө" хөтөлбөр
09.30"Төл таван эрдэнэ" цуврал нэвтрүүлэг /Архангай аймгаас/
10.00"Удмын алтан судар"
10.30"Ярилцъя" үйл явдал, тойм, тайлбар.../шууд/
11.30Спорт таны амралтанд: Өсвөрийн жүдочдийн төвийн болон зүүн бүсийн АШТ-ний шигшээ барилдаан
12.30"Бид нэг ангийнхан" ахлах ангийн сурагчдад зориулсан нэвтрүүлэг
13.00Мэдээ
13.10"Гурван тенор" концерт
14.10Соно студи: Найзууд: "Толгой дээрх зөгий"цуврал хүүхэлдэйн жүжиг
14.20МҮОНТ-ийн нэрэмжит "Өсвөр үеийн гандболын УАШТ" аваргын төлөөх тоглолт /дунд нас/
15.00Мэдээ
15.10"Ядуугийн зовлон" Монголын уран сайхны кино
17.00"Парламентын хэлэлцүүлэг" шууд
18.00Мэдээ
18.20"Дараагийн хуудас"
18.50"Далайд цутгасан их мөрөн" Кино найруулагч Ж.Сэлэнгэсүрэнгийн дурсамж хөрөг
19.25"Залуу зохион бүтээгч -2014"
20.00"Цагийн хүрд" мэдээллийн хөтөлбөр
20.45MNB Спортын мэдээ
21.05"Нээлттэй засаг"
21.25"Төл таван эрдэнэ" цуврал нэвтрүүлэг /Булган аймгаас.../
21.55"Гэгээн үдэш" соёл урлагийн хөтөлбөр
22.55"Амгалан, жаргал, хүсэл, шаналал" уран сайхны кино
01.00Үдшийн мэдээ
-UBS телевиз -
07.00Өдрийн өнгө
07.05City news
09.00Кофе юу, цай юу?
10.40Exit зар сурталчилгаа
10.50Business news
11.00True L хотхон
11.00Universe – Best Songs 2014
12.30Таны эмэгтэй Солонгосын олон ангит кино 43-р анги
13.40Төгөлдөр хүүхэд нэвтрүүлэг
14.20Exit зар сурталчилгаа
14.30Business news
14.40Playing love Морин хуурын чуулгын тоглолт
16.30BTV үзүүлж байна "Now Mongolia" нэвтрүүлэг
17.00City news
17.30Exit зар сурталчилгаа
17.40Гайхамшигт ертөнц Аяллын нэвтрүүлэг
18.20Сайн уу? Сайнаа ток шоу
19.10Business news
19.30Week news тойм хөтөлбөр
21.00Universe – Best Songs 2014
22.30Таны эмэгтэй Солонгосын олон ангит кино 44-р анги
23.40Business news
00.00City news
01.30Өдрийн өнгө
-MN25 телевиз -
07.00"Эфир:Эхлэл"
07.30"25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
09.00"Алтан боломж"
09.30"Зарын цаг"
09.40"Дораэмон" хүүхэлдэйн кино /107-р анги/ давталт
10.00"Шинэ өглөө хөтөлбөр" /шууд/
11.30"Biz house"
12.20"Надад худлаа хэлэв ээ" ОАК /03-р анги/
13.30"Дуусдаггүй яриа"
15.00"Сахиусан тэнгэрийн сонголт" ОАК /93,94-р анги/
17.00"Манцуйтай тамирчин"
17.20"Дораэмон" хүүхэлдэйн кино /108-р анги/
17.50"Зарын цаг"
18.00"Алтан боломж"
18.30"Манай дэлгэцнээ"
19.00"25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
20.30"Надад худлаа хэлэв ээ" ОАК /04-р анги/
21.40"Баярлалаа"
22.20"Амжилт"
23.30"Сахиусан тэнгэрийн сонголт" ОАК /95,96-р анги/
-TV5 телевиз -
06:00МЭДЭЭ МЭДЭЭЛЛИЙН "ЦАГ"ХӨТӨЛБӨР
08:15HOUSE LOCATION ҮЛ ХӨДЛӨХ ХӨРӨНГИЙН НЭВТРҮҮЛЭГ
08:50ТАНД ТУСТАЙ АГШИН
09:00"ЭРТ БОСВОЛ НЭГИЙГ ДУУЛНА"ӨГЛӨӨ ХӨТӨЛБӨР
10:00АЗИЙН МЭДЭЭ
10:30АМТТАЙ ЯРИА
11:15"ЗУУН ЖИЛИЙН ӨВ ЗАЛГАМЖЛАГЧ " ОАК 16-Р АНГИ
12:30"КАЙФ" ЦЭНГЭЭНТ НЭВТРҮҮЛЭГ
13:00ИНТЕРНЭТ МЭНДЧИЛГЭЭ
14:00ЧАМАЙГ ДАА ШОУ
15:00"ЗУУН ЖИЛИЙН ӨВ ЗАЛГАМЖЛАГЧ " ОАК 17-Р АНГИ
16:20TV MALL
17:20HOUSE LOCATION ҮЛ ХӨДЛӨХ ХӨРӨНГИЙН НЭВТРҮҮЛЭГ
17:50ТАНД ТУСТАЙ АГШИН
18:00REACH THE BEAUTY НЭВТРҮҮЛЭГ
18:45"ХУВЬ ЗАЯАНЫ ХИШИГ" ОАКИНО 109.110-Р АНГИ
20:40"УИХ ЭНЭ 7 ХОНОГТ"
21:00МЭДЭЭ МЭДЭЭЛЛИЙН "ЦАГ"ХӨТӨЛБӨР
23:15HOUSE LOCATION ҮЛ ХӨДЛӨХ ХӨРӨНГИЙН НЭВТРҮҮЛЭГ
23:45ТАНД ТУСТАЙ АГШИН
23:55ТАНЫ СОНГОЛТОНД
00:55ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
-TV9 телевиз -
06.00ТВ-9 Өнөөдөр
06.05"Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр
07.20"Ном хурах цаг"
07.40"Амжиж сонс" нэвтрүүлэг /МУ-ын Ардын жүжигчин Ж.Лхамхүү/давталт
08.30"Энэ өглөө" хөтөлбөр
10.10"Гялайлаа" теле шоп
10.40TВ зууч
10.50Business maximum 88
11.00"Лоолойгийн найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /шууд/
12.00"Гэгээн алсын одод-2014" 1-р шат /23,24-р хэсэг/ давталт
13.00Энэ өдөр" мэдээ
13.10"У Ру Ра гүнж" олон ангит УСК 105,106-р анги /давталт/
14.50"Нэг ангийнхан дурсамж уулзалт" нэвтрүүлэг /Говь-Алтай аймгийн Бигэр сум/
15.20"Нэрийн хуудас" нэвтрүүлэг /С.Дамдиндорж/
15.40"Домгийн мөрөөр" нэвтрүүлэг № 14
16.10"Хуулийн цаг" шууд нэвтрүүлэг
17.00"Энэ өдөр" мэдээ
17.20TВ зууч
17.30"АХА" цэнгээнт нэвтрүүлэг
18.10Business maximum 88
18.20"Бүсгүйчүүд" нэвтрүүлэг
19.00"Гэгээн алсын одод-2014" 1-р шат /25-р хэсэг/
19.30"Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр
20.40"Гэгээн алсын одод-2014" 1-р шат /26-р хэсэг/
21.10"У Ру Ра гүнж" олон ангит УСК 107,108-р анги
22.50Business maximum 88
23.00"Дотно сэдэв" ток шоу
23.40"Сэтгэлийн дуудлага" УСК
02.00"Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр
03.10ТВ-9 Маргааш
-C1 телевиз -
08:00Мэдээллийн хөтөлбөр
09:30Хуртай цаг
10:30"Lady house" Эмэгтэйчүүдийн хөтөлбөр
11:30Өдрийн хөтөлбөр
13:00"Засаг захиргаагүй үрс" УСК
16:30Формула1 Эргэн тойронд
17:00Канад хаус
17:30Сэтгэлийн дуудлага
18:30Sweet kitchen
19:30"19:30" Мэдээллийн хөтөлбөр
21:00PBR2014: /Мэргэжлийн бух унаачид/
22:00Шоубиз тойм
22:30Хошин урлаг Гавьяатууд
23:30Мэдээллийн хөтөлбөр
-NTV телевиз -
07.00"Үндэсний мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
08.05`NTV спорт
08.20Бундеслига тойргийн өмнө
08.55"Усан цахилгаан станц"
09.25Мөрөөдлийн театр үзүүлж байна /Шорон/
10.00"Сайн өдөр-9 тоот" амралтын хөтөлбөр /шууд/
12.00"Топ лазер салон" үзүүлж байна
12.20Дэлгүүр хэсэх үү
12.40"Show buzz" цэнгээнт шоу нэвтрүүлэг
13.35"Амьдрал өөрөө бэлэг" тоглолт /Мөрөөдлийн театр/
14.50"Монголын гавъяатууд" 7 хэсэг
15.40"Амгаа ажлаа сольсон нь"
16.10Номын гэгээ
16.55"Хүний түүх"
17.10"УИХ-ын цаг"
17.35"Сэтгүүлчийн эрэл"
18.00"Хүрээлэн" Амьд ертөнцийн цуврал
18.35Нандиагийн ток шоу
20.00Нэг сэдвээр
20.45Бундеслига аяллын дугаар
21.20Бундеслига /Боруссия Дортмунд-Майнц05 / /шууд/
23.20"Зөн билгийн тулаан" шоу 11-13
00.20Бундеслига /Хамбург-Вольфсбург/ /шууд/
-SBN телевиз -
05:30"SBN news" мэдээллийн хөтөлбөр
07:007/17 хөтөлбөр "Жаргалтай гэр бүл"
08:45Осмо: Зуслан
09:00"Шидтэн" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
09:30"Нахиа" хүүхдийн хөтөлбөр
10:00Монголын өглөө
11:00"Дэлхийн чимээ" энтертайнмент мэдээ
11:30Радио ток шоу: "Бид 4" хамтлаг
12:15"Уруулын будаг" дэгжин шоу
13:00"Addidas" үзүүлж байна.
13:207/17 хөтөлбөр "Жаргалтай гэр бүл"
14:30Осмо: Хашаа
14:45"Зөнч" ОАК 2-р бүлгийн 12-р, 3-р бүлгийн 1-2-р анги
17:00"Адтай жаалууд-3" ОАК 37,38-р анги
18:00"Шидтэн" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
18:30"Нахиа" хүүхдийн хөтөлбөр
19:00"Миний гэр" теле цуврал 145,146-р анги
20:00"SBN news"мэдээллийн хөтөлбөр
21:00"Дэлхийн чимээ" энтертайнмент мэдээ
21:30"Х35" кино мэдээллийн хөтөлбөр
22:30"Учиртай гурван монгол" танин мэдэхүйн цэнгээнт нэвтрүүлэг
23:00"Сарны гөлөг" МУСК
00:30"Кобра-11" ОАК 1-р бүлгийн 6-р анги
-Боловсрол телевиз -
08:00"Трансформерс" хүүхэлдэйн кино 22-26-р анги
10:00Цаг агаарын мэдээ
10:05"Урагшаа У Жа Рюн" Солонгосын ОАК 109,110-р анги
11:20"Бразилийн өргөн чөлөө" ОАК төгсгөлийн 160-р анги
12:15"Эх хэлний эзэд" хэлэлцүүлэг
13:00Цаг агаарын мэдээ
13:05"Оюутны нууц амраг" Монголын уран сайхны кино
14:40Цаг агаарын мэдээ
14:45"Гурван найз" инээдмийн кино /тусгай дугаар/
15:50Хөгжмийн завсарлага
16:00Цаг агаарын мэдээ
16:05Шидэт хайрцаг
16:15"Мэлхий нинжа" хүүхэлдэйн кино 6-р анги
16:40"Трансформерс" хүүхэлдэйн кино 27-р анги
17:00Цаг агаарын мэдээ
17:05"17 нас ток шоу" нэвтрүүлэг
17:50Сингапурт сурцгаая
18:00"Гайхалтай аялалууд" Грек орноор-4
19:003"Урагшаа У Жа Рюн" Солонгосын ОАК 111,112-р анги
20:55Бруцеллёз өвчнөөс сэргийлье
21:10"50 саяын уналт" шоу нэвтрүүлэг
22:30"Бодлын хулгайч" Монголын уран сайхны кино
00:40"Урагшаа У Жа Рюн" Солонгосын ОАК 111,112-р анги
-EagleTV телевиз -
07:00БАРИМТАТ КИНО
08:00ИЙГЛИЙН МЭДЭЭ
09:30ӨНӨӨДӨР- ҮЙЛ ЯВДЛЫН ЗОЧИН
10:00ДЭЛХИЙ ДАХИНД ТОЙМ
10:30I-TECH REPORT
11:00ЮУ БОЛОВ? ТОЙМЧИЙН ХӨТӨЛБӨР
11:30ДЭЛХИЙ ДАХИНД ТОЙМ
12:00БАДАРЧИЙН ЖАРГАЛМАА
12:30ШОО ЭНТЕРТАЙНМЕНТ 7 ХОНОГ
13:009:1 ХЭЛЭЛЦҮҮЛЭГ
14:00ЗОЧНЫ ЦАГ
14:30ТООН ТОЙМ
15:00МЭДЭЭНИЙ ӨРӨӨ
15:30ДЭЛХИЙ ДАХИНД ТОЙМ
16:00ЮУ БОЛОВ? ТОЙМЧИЙН ХӨТӨЛБӨР
16:30БАРИМТАТ КИНО
17:30САЯ САНАА
18:00МЭДЭЭНИЙ ӨРӨӨ
18:30ЦАГ УУРЧЫН ХӨТӨЛБӨР
19:00ТООН ТОЙМ
19:30ЗОЧНЫ ЦАГ
20:00МЭДЭЭНИЙ ӨРӨӨ
20:30БАДАРЧИЙН ЖАРГАЛМАА
21:009:1 ХЭЛЭЛЦҮҮЛЭГ
22:00ЭНЭ 7 ХОНОГТ
22:30ЭРЭН СУРВАЛЖЛАХ
23:00ЦАГ УУРЧЫН ХӨТӨЛБӨР
23:30МЭДЭЭНИЙ ӨРӨӨ
24:00ЭФИР ХААНА
-Mongol TV телевиз -
06:30"Соник зараанд тохиолдсон адал явдал" хүүхэлдэйн кино \season-3\ 25,26,27,28,29,30-р анги
09:00Өнөө өглөө
12:00Мэдээ
12:30Мөнгөөгийн гал тогоо
13:00Гэгээн анир
13:30"Өөрчлөлт" баримтат кино \season-3\ 16-р анги
14:00"Скандал" УСК /special анги/, /season-3/ 1-р анги
15:30М music \20\
16:30"Дуулиан 2020" УАШТ Хагас шигшээ, ОТИС - Увс, 10- 41 сургууль
17:30Монгол хүн Монголын баялаг "Expect Labs компаний программист М.Сувдмаа" 8-р хэсэг
18:30"Таны мөрөөдлийн дизайн" нэвтрүүлэг 6-р хэсэг
19:20"ДЭЛХИЙН НЭЭЛТ МОНГОЛД" төлбөртэй нэвтрүүлэг
19:30"Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг 283-р хэсэг
21:00"Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
22:00"Стиви" УСК
00:00Chart news
-TV8 телевиз -
07:55ТВ8 эхлэл/ Төрийн дуулал/
08:00"Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
09:30Азтайагшин/шууд/
10:30"Yes" зарынцаг
10:40"Толь" мэдээллийнхөтөлбөр\давталт\
12:10Танин мэдэхүйн баримтат кино \давталт\
13:00"Сэрүүлэг" их үд хөтөлбөр
14:30"Yes" зарынцаг
14:40Ая дууны мэндчилгээ /шууд утас 19-52/
15:40Мэдээллийнтуслагч"нэвтрүүлэг
16:30Амрах агшин
17:00Эрчүүдийн тоглоом ОАК 15-р анги /давталт/
18:05Нухацтай ярилцлага
18:45"Yes" зарынцаг
18:55Бидэнтэй цуг 8 жил давталт
19:10Хөгжмийн завсарлага
19:30Тоймлоё \давталт\
19:50"Yes" зарынцаг
20:00Business" толь
20:20"4 сэтгүүлч 40 хором" нэвтрүүлэг
21:00"IT IS MOVIE"танинмэдэхүйннэвтрүүлэг
21:40Чухал сэдэв /хэлэлцүүлэг/
22:40"РетроАккорд" нэвтрүүлэг
23:10Бидэнтэй цуг 8 жил
23:25Монгол кино төсөл
00:45"Сантитай цуг" Хадам ээж шоу нэвтрүүлэг
-TM телевиз -
09:00"Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
09:50"Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг / Best буйдан /
10:00Эрүүл Монгол иргэн хөтөлбөр :Шимэгчийн хор уршиг
10:20"Спортын цуурай" нэвтрүүлэг:Боулингийн спорт
10:40Хөгжмийн завсарлага
10:50Эдэлгээ даах Энэтхэг чанар Boxer-150
11:00Зарын цаг
11:10TМ Өдрийн хөтөлбөр
12:10ТМ тусгай сурвалжлага:Ургийн гажиг
12:30"Ж.Ж Миракль " гоо сайхан үзүүлж байна
13:00Зарын цаг
13:10TМ Өдрийн хөтөлбөр
14:10"Хэмнэл" теле сэтгүүл
14:50Зарын цаг
15:00Баха-2014 авто машины уралдаан
17:10Зарын цаг
18:00Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
18:30"Тулааны спорт " нэвтрүүлэг:
19:00"Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Ачит мутар үзүүлж байна /
19:10"Тор мessage" нэвтрүүлэг
19:30Дэлхийн цаг:Японы амьдрал
20:00"Тop sport " нэвтрүүлэг:Skateboard street-2013
20:30"Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
21:30"Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг / Best буйдан /
21:40"Ж.Ж Миракль " гоо сайхан үзүүлж байна
22:00"Realty time " үзүүлж байна:Тime square
22:10"Амьдрал үргэлж сайхнаараа "нэвтрүүлэг:МУ-ын дархан мэргэн С .Цог оролцоно
22:50Парламентийн долоо хоногийн тойм
23:10Зарын цаг
23:20"Бурханаас заяасан зүйл" 1-р анги УСК
-За ТВ суваг телевиз -
07:00Шинэ өглөө
07:30Өнөөдрийн тойм / давталт /
08:00Гарахаасаа өмнө ... / шууд /
09:00Хаппи дэй / шууд /
11:00Уран сайхны кино
13:00Мэтгэлцээн /давталт/
14:00Арт галарей /давталт/
14:30Фокус пресс/ 7 хоногийн онцлох нийтлэлийн тухай/
15:00Уран сайхны кино
17:00Шинэчлэлийн төлөө эмэгтэйчүүд
-Movie BOX телевиз -
09:00Олон ангит уран сайхын кино:Өршөөлгүй хот 18-20-р анги
11:30Монголын уран сайхны кино:Өглөө
13:00Уран сайхын кино:Аделийн гайхамшигт адал явдал/ The extraordinary adventures of Adele/
14:40"BOX News" мэдээ мэдээлэл
15:10Монголын уран сайхны кино:Уул усны үр сад
16:30"MovieBOX Office" нэвтрүүлэг
17:00Олон ангит уран сайхын кино:Жинхэнэ гоо сайхан 1-3-р анги
20:30Монголын уран сайхны кино:Улаан дарцаг
22:10Уран сайхын кино:Мулан / Mulan /
00:10"BOX News" мэдээ мэдээлэл
00:30Монголын уран сайхны кино:Уулзалт
02:00Уран сайхны кино:Бурхад бас эрчүүдийнх / Of Gods and Men /
04:00Монголын уран сайхны кино:Өнөр бүл
05:30"BOX News" мэдээ мэдээлэл
06:00Монголын уран сайхны кино:Загийн алим
07:30"MovieBOX Office" нэвтрүүлэг
08:00Олон ангит уран сайхын кино:Өршөөлгүй хот 18-р анги
08:40"BOX News" мэдээ мэдээлэл
-Sport BOX телевиз -
10:00NHL 2013-14 улиралын тоглолт
12:30Beyond The Glory - Sugar Ray Leonard
13:00"16 дахь тоглогч" баримтат кино
14:00Гандболын Олон Улсын тэмцээн (Шууд)
19:30"Renee" баримтат кино
21:00Скор Ньюс Спортын мэдээллийн хөтөлбөр
21:20"Survive and Advance" баримтат кино
23:00Эфир завсарласан
-ETV телевиз -
06:00FIFA 2014 official broadcaster
06:05"Хятадын онгон байгаль" цуврал баримтат кино
07:00FIFA - 2014 17 хүртэлх насны Эмэгтэйчүүдийн ДАШТ алтан медалийн төлөө тоглолт
09:00TV shop
09:30Тод зочин
10:10"Mиний Азын Од" УСК 15+
12:00Аз жаргалтай өдөр
12:30"Тооцоолоод торлоё" нэвтрүүлэг
12:50Сурагчдын амралтанд: "Сургууль 2013" ОАУСК 12+
14:00Тод мэдээ
14:20Тод зочин
15:00"ETV cup 2014" хөлбөмбөгийн сугалааны үйл ажиллагаа
17:00"Тод мэдээ"
17:20"Би бяцхан модел"хүүхдийн нэвтрүүлэг
17:50Дуулах өдөр дуун цэнгүүн
18:30Бизнес тайм
19:00"Fact & expert" тоймчийн хөтөлбөр
20:30Who is Who
21:00Solo music
21:55FIFA 2014
22:00"Тод мэдээ"
22:30"Mиний Азын Од" УСК 15+
00:30Маск HD үзүүлж байна: Хамгаалагч Хошин шог
01:00"Fact & expert" тоймчийн хөтөлбөр
02:20Алтайн хурд 2014 /Говь-Алтай аймгийн төвийн бүсийн уралдаан/
04:00FIFA - 2014 17 хүртэлх насны Эмэгтэйчүүдийн ДАШТ алтан медалийн төлөө тоглолт
04:15Эфир завсарлах
-MBO телевиз -
05:40Movie clips
05:45"Хун гүнж" хүүхэлдэйн кино
07:15"ТӨМӨР ХАТАГТАЙ" уран сайхны кино /The Iron Lady/
09:00Зарын цаг
09:30"Be my Valentine" богино хэмжээний кино
10:00"ХАНЬ" Монголын уран сайхны кино
11:30Зарын цаг
12:00"ХАЙРЫН МЭДРЭМЖ" уран сайхны кино /Terms of Endearment/
14:15Зарын цаг
14:45"ХАТАН ХААН" уран сайхны кино /The Queen/
16:30Зарын цаг
17:00Movie clips
17:30"Шоргоолжны ангууч" хүүхэлдэйн кино
19:00"Билэг төгс хатан ижий 2013" ёслол хүндэтгэлийн ажиллагаа
20:00"ТАНГАРАГ" уран сайхны кино /The Vow/
21:45"ОРХИДОС" Монголын уран сайхны кино
23:10"САЛАЛТ" уран сайхны кино /A Separation/
01:15"САМСАРА" уран сайхны кино /Samsara/
03:40"Be my Valentine" богино хэмжээний кино
04:00The End
-MASSTV телевиз -
07:00МАSS – Шинэ өглөө
07:05Өглөөний аялгуу
07:35“Астерикс ба Викингчүүд” хүүхэлдэйн кино
09.30Зар мэдээллийн хөтөлбөр
09:00Хошин дэлгэц
10:00МАSS зочны цаг
10:30Зар мэдээллийн хөтөлбөр
11:00ETV CUP 2014 Сонирхогчдын Хөлбөмбөгийн тэмцээний нээлтийн үйл ажиллагаа /шууд/
13.00MASS мэдээ
13.15FIFA – 2013 Залуучуудын ДАШТ Бразил vs Мексик
15.30Зар мэдээллийн хөтөлбөр
16.00FIFA – 2013 Залуучуудын ДАШТ Бразил vs Мексик /үргэлжлэл/
16.15Хошин дэлгэц
17.00MASS мэдээ
17.15“FIFA 2014 Хотуудын танилцуулга”
17.30Сайхан хөгжим
18.00"Тэр цэрэг" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
18:25“Гэмт хэргийн халуун мөрөөр” Баримтат кино
19.05“EURO 2012 highlight”
19:30“Парламентын цаг”
20.00“MASS”мэдээллийн хөтөлбөр
20.30FIFA – 2013 Залуучуудын ДАШТ Итали vs Япон
22.40“Худууд” ОАК 16-р анги
23.30“MASS”мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
00.00Концерт
01.30“FIFA 2014 Хотуудын танилцуулга”
02.00FIFA – 2013 Залуучуудын ДАШТ Итали vs Япон
04.00Жүжиг
05.30Сайхан хөгжим
06.00“EURO 2012 highlight”
06.30“MASS”мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-Dream ТВ телевиз -
09:00Өглөөний мэнд
09:05Хүүхэлдэйнкино
10:30Авъяаслагбагачууд
11:30Амьтныертөнц
11:4010000 аялал
11:50Бонгынадалявдал
12:10Биднийэргэнтойронд
12:20Шидэтхайрцаг
12:30Багачуудынурлан
12:40Хүүхэлдэйнкино
13:55Why
14:45Үлгэрийнцаг
15:00Өдрийн мэнд
15:00Хүүхэлдэйнкино
15:30Авъяаслагбагачууд
16:30Амьтныертөнц
16:4010000 аялал
17:10Бонгынадалявдал
17:30Биднийэргэнтойронд
17:40Шидэтхайрцаг
17:50Багачуудынурлан
18:00Хүүхэлдэйнкино
19:15Why
20:35Үлгэрийнцаг
21:00Хүүхэлдэйнкино
22:00Тавтайнойрсоорой
00:00Эфирхаана
-MNC TV телевиз -
09:00"Цагалбар" мэдээ
10:00Франц хэл дээрх мэдээ
10:30Хүүхэлдэйн кино-Аялагч Дора
11:00"Фитнесс"
11:30Хүүхэлдэйн кино-Аялагч Дора
12:00"Цагалбар" мэдээ
12:30SportMax
13:00"Туулсан зам"
13:45Бизнес мэдээ
14:00"70-аад оны шоу" 195,196-р анги
15:00"Цагалбар" мэдээ
15:30"70-аад оны шоу" 197-р анги
16:00"MNC 2 жил"
16:30Засгийн газрын цаг
17:00"Цагалбар" мэдээ
17:30"Ойдог шавар" хүүхдийн нэвтрүүлэг 25
18:00Концерт
19:00"Цагалбар" мэдээ
19:30"Медаль"
20:00"Шинэ байр"
20:30SportMax
20:45Бизнес мэдээ
21:00Тоймчийн цаг
22:00"Гал тогоо" 1,2-р анги
-Health TV телевиз -
00.40 Ирэх өдрийн өнгө /Зурхай, цаг агаар/
07:00Өглөөний айлдвар
07:10Дагаад хийгээрэй” өглөөний дасгал
07:20Өдрийн өнгө /Зурхай, цаг агаар/
07:30Сувилагч зөвлөж байна
07:40Дагаад хийгээрэй“ өглөөний дасгал
07:50Өдрийн өнгө /Зурхай, цаг агаар/
09:00Зар сурталчилгаа
09:10Эрүүл Мэнд Тв Аптек
09:40Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
10:00нх өглөө” өглөөний хөтөлбөр
12:00Эмчээс асууя”/Давталт /
12:40Витамин shop
13:00Clip Box
14:00“Би хөөрхөн” гоо сайхны нэвтрүүлэг
16:00УСК /Давталт/
18.20Зар сурталчилгаа
18:30Эрүүл Мэнд Тв Аптек
19:00Хонгор үрсийн хоол”
19:10Витамин shop
19:30Монгол Ухаан 2
20:00Эрүүл Мэнд Тв Аптек
20:30Баримтат кино /Хоол/
22:00Зар сурталчилгаа
22:10Монгол Ухаан нэвтрүүлэг
22:40Эрүүл Мэнд Тв Аптек
23:10УСК
-NTN TV телевиз -
00.40 Сайхан амраарай
09.00 NTNews мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
10.00 “Шрек-4”хүүхэлдэйн кино
11.35 “Торго” haute-couture 2014
12.55 Celine dion-Le Grand show
13.30“ШҮДНИЙ ШИДТЭН” УСК
15.00“Weekend” өдрийн мэдээллийн хөтөлбөр
16.00 тоглолт
18.20 “Бэтмэн-1” хүүхэлдэйн кино
19.25
19.45“Кокомон” хүүхэлдэйн кино /6-р анги/
20.00 NTNews мэдээллийн хөтөлбөр
21.00“Оюуны оргил” шинжлэх ухаан танин мэдэхүйн теле сэтгүүл
21.30“ТОМ” УСК
23.40 NTNews мэдээллийн хөтөлбөр
-ECO CHANNEL HD телевиз -
08:00“Eco News” мэдээллийн хөтөлбөр
08:50Хөгжмийн завсарлага
09:00“Хүнд цохилт” ОАК 121,122-р анги
10:00Өхөөрдөм бяцхан хүүхдүүд-45
11:00“Содон өдөр” хөтөлбөр
13:00“Маша Баавгай 2” Хүүхэлдэйн кино
14:00“Амьдарлын шат” Баримтат кино 14-р анги
15:00Хошин шог
15:40“Cyber Fight” нэвтрүүлэг /давталт/
16:10“Хань татаад байна” нэвтрүүлэг/давталт/
17:00Хөгжмийн завсарлага
17:30“Хоёулаа үерхье” нэвтрүүлэг
18:10“Үндэсний маркетинг” нэвтрүүлэг /давталт/
19:00“Хамтдаа загасчилья” нэвтрүүлэг
19:30“Eco News” мэдээллийн хөтөлбөр
20:20Гоо үзэсгэлэнгийн нууц-48
21:20“Тавтай нойрсоорой” Клампики-17
21:30“Хүнд цохилт” ОАК 123-р анги
22:05“Эко аялал” нэвтрүүлэг
22:35“Уулын хөх сүүдэр” УСК
-PPTV телевиз -
00:50Бизнес хөтөч
08:30Оргил мэдээллийн хөтөлбөр
09:00Бизнес хөтөч
09:15Хүүхэлдэйн кино
10.35Зар мэдээ
10:40Баримтат кино
11:30Өдрийн хөтөлбөр \Шууд\
12.45Монгол өв нэвтрүүлэг
12:30Бизнес хөтөч
13:15Өдрийн хөтөлбөр \Шууд\
13:30Хошин урлагийн гавьяатууд" нэвтрүүлэг
14.00Өдрийн хөтөлбөр \Шууд\
15:00Тархи цэнэглэгч
15:20Өдрийн хөтөлбөр \Шууд\
16:00Бизнес хөтөч
16:15УСК
17:55Зар мэдээ
18:00Бизнес хөтөч
18:15Тоолдой хүүхдийн нэвтрүүлэг /Давталт/
18:55Зар мэдээ
19:00Одтой үдэш \шууд\
20:00Урлахуй нэвтрүүлэг
20:30Хошин урлагийн гавьяатууд" нэвтрүүлэг
21:00Оргил мэдээллийн хөтөлбөр
21:30Гэрэгэ нэвтрүүлэг \шууд\
22:30Бизнес хөтөч
22:45Pro movie
23:00УСК
-MON MUSIC телевиз -
08:00MM news
08:30Клип сонголт
10:00“Манай аялгуу 2013” урлагийн төсөл
11:00MM news /давталт/
12:00“Lyrics”- нэвтрүүлэг
12:30Шинэ хөгжим- нэвтрүүлэг
13:30Retro hits
14:30Клип сонголт
16:00Радио ток шоу
17:00MM news
17:30Artist
18:30Billboard chart
19:30Movie soundtrack
20:00Өөдөөгийн нэвтрүүлэг
22:00Шинэ хөгжим- нэвтрүүлэг
23:00“Манай аялгуу 2013” урлагийн төсөл
23:30Клип сонголт
00:00MM news
00:3008:00 Клип сонголт
-Olloo TV телевиз -
07:30"Olloo News" мэдээллийн хөтөлбөр /давт/
08:30"Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
08:45Авто зарын цаг.
09:00"Ийм хайрыг юу гэх вэ?" Энэтхэгийн ОАК 274, 275-р анги
10:00Та үүнийг мэдэх үү?
10:15"Ларва" хүүхэлдэйн кино.
10:45Та үүнийг мэдэх үү?
11:00"Бага үд" нэвтрүүлэг
11:20Товч толь: Тулааны урлаг ...
11:25"Drop dead diva" ОАК 3-р анги
12:10Товч толь: Тулааны урлаг ...
12:15Fighting кино сар
14:35Авто зарын цаг.
15:00Товч толь: Тулааны урлаг ...
15:05Та үүнийг мэдэх үү?
15:20"Entertainment News" нэвтрүүлэг /давталт/
15:50"Нойргүй хоносон зургаан нот..." нэвтрүүлэг
16:25X Түц продакшин - Мундаг эр
17:00"Olloo News" мэдээллийн хөтөлбөр
17:20"Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
17:45"Shaun the Sheep" хүүхэлдэйн кино
18:00Авто зарын цаг.
18:30"Non schedule" vol1
19:00"Оlloo news" мэдээллийн хөтөлбөр
19:20Товч толь: Тулааны урлаг ...
19:25"The Movie" нэвтрүүлэг
20:00"Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
20:30"Olloo News" мэдээллийн хөтөлбөр
21:15"Auto life" нэвтрүүлэг
21:50"Үхлийн тулаан" цуврал 13
22:00"CMPI" компаний нэвтрүүлэг
22:10Товч толь: Тулааны урлаг ...
22:15Fighting кино сар
00:20"Olloo News" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
01:00"Нойргүй хоносон зургаан нот..." нэвтрүүлэг
01:30Эфир завсарласан
-Economy TV телевиз -
09.00Телешоп / KCBN /
10.00Эдийн засаг ба уул уурхай нэвтрүүлэг
10.30 “Эр зоригийн дууль” УСК /давталт/
12.45Телешоп / KCBN /
13.45Тоглолт
15.45“Гэрлэж амжаагүй явна” МУСК
17.25Амрах агшин
17.55“Best time” Хэрэглэгчийн цаг
18.00Сэрэлт “ МУСК
19.30Нэгэн аз жаргал нэвтрүүлэг
20.00“Мартагдсан дууль”МУСК
21.25“Моторын дуу” МУСК
Ням гараг
-МҮОНРТ телевиз -
07.00"Цагийн хүрд" мэдээллийн хөтөлбөр
07.45MNB Спортын мэдээ
08.00"Залуу зохион бүтээгч -2014"
08.30"Өглөө" хөтөлбөр
10.00"Ариусахуйн гүмүда"
10.30"Гэрэлт бөмбөлөг" дунд ангийн сурагчдад зориулсан нэвтрүүлэг
11.00Мэдээ
11.10Дэлхийд данстай Монгол өв соёл: "Түмэн газрын цагаан хэрэм" 1-р хэсэг
11.45"Мянгадын дуулал" концерт
12.25"Амьдралын үргэлжлэл"
13.00Мэдээ
13.10МҮОНТ-ийн нэрэмжит "Өсвөр үеийн гандболын УАШТ" аваргын төлөөх тоглолт /ахлах нас/
14.00"Сум" уран сайхны кино
16.30Соно студи: Найзууд: "Хоолноос гарсан чоно"цуврал хүүхэлдэйн жүжиг
16.50"Эх орны төлөө" Дуулга студиэс бэлтгэв.
17.10Морин хуур мину
17.30"Та хариулахгүй ч байж болно" Улсын арслан Б.Ганбаатар оролцоно.
18.00Мэдээ
18.20"Ундааг хийжүүлсэн гайхамшигт түүх"
18.40Хөгжмийн агшин
18.50"Авьяас" хөтөлбөр
19.25"Залуу зохион бүтээгч -2014"
20.00"Долоо хоног" мэдээллийн хөтөлбөр
20.45MNB Спортын мэдээ
21.05"120/80" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг /Хэлэлцүүлэг/
22.05"Нэг минут нэг сая" уралдаант, цэнгээнт нэвтрүүлэг
23.05"Хуй Бу" уран сайхны кино
00.35Үдшийн мэдээ
-UBS телевиз -
07.00Өдрийн өнгө
07.05Week news тойм хөтөлбөр
09.00Кофе юу, цай юу?
10.40Exit зар сурталчилгаа
10.50Business news
11.00Universe – Best Songs 2014
12.30Гайхамшигт ертөнц Аяллын нэвтрүүлэг
13.10Таны эмэгтэй Солонгосын олон ангит кино 44-р анги
14.00Exit зар сурталчилгаа
14.10Business news
14.30TV ZONE шууд нэвтрүүлэг
15.00Сайн уу? Сайнаа ток шоу
15.50Хайрын билэг тоглолт МУГЖ Дуучин Б.Сарантуяа
17.20Төгөлдөр хүүхэд нэвтрүүлэг
18.00Exit зар сурталчилгаа
18.10Онцгой Байдлын Ерөнхий газар Үзүүлж байна
18.30Гоол! Хөлбөмбөгийн теле сэтгүүл
19.00Сингапурт сурцгаая
19.10Business news
19.30City news
21.00Universe – Best Songs 2014
22.30Таны эмэгтэй Солонгосын олон ангит кино 45-р анги
23.40Business news
00.00City news
01.30Өдрийн өнгө
-MN25 телевиз -
07.00"Эфир:Эхлэл"
07.30"25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
09.00"Алтан боломж"
09.30"Дораэмон" хүүхэлдэйн кино /108-р анги/
09.52"Зарын цаг"
10.00"Шинэ өглөө хөтөлбөр" /шууд/
12.00"Баярлалаа"
12.30"Надад худлаа хэлэв ээ" ОАК /04-р анги/
13.40"Ёо ёо-г анагаах нь"
14.40"Манцуйтай тамирчин"
15.00"Сахиусан тэнгэрийн сонголт" ОАК /95,96-р анги/
17.00"Дораэмон" хүүхэлдэйн кино /109-р анги/
17.20"Алтан боломж"
17.50"Зарын цаг"
18.00"Biz house"
18.50"Help төв үзүүлж байна"
19.00"168 цаг" Мэдээллийн тойм хөтөлбөр
20.30"Надад худлаа хэлэв ээ" ОАК /05-р анги/
21.40"Rock news"
22.10"Танайд хоноё"
23.20"Сахиусан тэнгэрийн сонголт" ОАК /97,98-р анги/
-TV5 телевиз -
06:00МЭДЭЭ МЭДЭЭЛЛИЙН "ЦАГ"ХӨТӨЛБӨР
07:50ТАНД ТУСТАЙ АГШИН
08:00HOUSE LOCATION ҮЛ ХӨДЛӨХ ХӨРӨНГИЙН НЭВТРҮҮЛЭГ
08:30МИНИЙ МЭДЭХ СПОРТ НЭВТРҮҮЛЭГ
09:00"ЭРТ БОСВОЛ НЭГИЙГ ДУУЛНА"ӨГЛӨӨ ХӨТӨЛБӨР
10:00"СОЁЛ УРЛАГ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ
10:30МӨРӨӨДЛИЙН ТЕАТР ҮЗҮҮЛЖ БАЙНА
11:15"ЗУУН ЖИЛИЙН ӨВ ЗАЛГАМЖЛАГЧ " ОАК 18-Р АНГИ
12:30"ЗУУН ЖИЛИЙН ӨВ ЗАЛГАМЖЛАГЧ " ОАК 19-Р АНГИ
14:00"ЧАК ХАК" ЦЭНГЭЭНТ НЭВТРҮҮЛЭГ
15:00"ЗУУН ЖИЛИЙН ӨВ ЗАЛГАМЖЛАГЧ " ОАК 20-Р АНГИ
16:20TV MALL
17:20HOUSE LOCATION ҮЛ ХӨДЛӨХ ХӨРӨНГИЙН НЭВТРҮҮЛЭГ
17:50ТАНД ТУСТАЙ АГШИН
18:00"ЭРҮҮЛ АМЬДАРЦГААЯ-ЭРҮҮЛ МЭНДИЙН ЦАГ"
18:45"ХУВЬ ЗАЯАНЫ ХИШИГ" ОАКИНО 111.112-Р АНГИ
20:40МОНГОЛ УЛСАА ХӨГЖҮҮЛЬЕ ТОК ШОУ
21:00МЭДЭЭ МЭДЭЭЛЛИЙН "ЦАГ"ХӨТӨЛБӨР ТОЙМ
23:15HOUSE LOCATION ҮЛ ХӨДЛӨХ ХӨРӨНГИЙН НЭВТРҮҮЛЭГ
23:45ТАНД ТУСТАЙ АГШИН
23:55ТАНЫ СОНГОЛТОНД
00:55ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
-TV9 телевиз -
06.00ТВ-9 Өнөөдөр
06.05"Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр
07.20"Гэр бүлийн зураг" теле зохиомж
07.30"Гэгээн алсын одод-2014" 1-р шат /25,26-р хэсэг/ давталт
08.30"Энэ өглөө" хөтөлбөр
10.10"Гялайлаа" теле шоп
10.40TВ зууч
10.50Business maximum 88
11.00"Авто мастер" шууд нэвтрүүлэг
12.00"Анализ" мэдээллийн тойм хөтөлбөр
13.00"Гэгээн алсын одод-2014" 1-р шат /27,28-р хэсэг/
14.00"МУ-ын Арслан цолны хүндэтгэлийн барилдаан"-ыг МБӨ-нөөс шууд дамжуулна
19.30"Анализ" мэдээллийн тойм хөтөлбөр
20.40"Хүмүүний хорвоо" 1-р хэсэг /Ээж шиг багш Цэцэгмаа/ нэвтрүүлэг
21.20"Мэргэжлийн хяналтын цаг" нэвтрүүлэг
21.40"У Ру Ра гүнж" олон ангит УСК 109,110-р анги
23.30"Миний байшин" нэвтрүүлэг
00.00"Амьдрах сайхан" УСК
02.00"Анализ" мэдээллийн тойм хөтөлбөр
03.00ТВ-9 Маргааш
-C1 телевиз -
08:00Мэдээллийн хөтөлбөр
09:30Хуртай цаг
10:30Өдрийн хөтөлбөр
11:30Сэтгэлийн дуудлага
12:10Sweet Kitchen
13:00"Засаг захиргаагүй үрс" УСК
15:00PBR 2014: /Мэргэжлийн бух унаачид/
16:00Хошин урлаг Гавьяатууд
17:00Шоубиз тойм
17:30Хаус дизайн
18:00Мөрөөдлийн аялал
18:45Т-цаг 30 минут
19:30С1 Долоо хоногийн тойм
21:00In CYCLE:/Дугуйн теле сэтгүүл/
21:45Хүчирхэг эмэгтэйчүүд
22:00Монгол тулгатны зуун эрхэм
23:30С1 Долоо хоногийн тойм
-NTV телевиз -
07.00"Нэг сэдвээр"
07.55"УИХ-ын цаг"
08.15Чухал яриа
08.45"Монголын гавъяатууд" 7 хэсэг
09.35"Урлагийн гудамж" 12 хэсэг
10.00"de facto" зохиогчийн хөтөлбөр
10.40Бундеслига аяллын дугаар
11.10"ТВ доктор" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
12.05"VIP car wash" үзүүлж байна.
12.25Дэлгүүр хэсэх үү
12.45Нандиагийн ток шоу
14.00"Nostalgia" хөгжмийн хөтөлбөр
16.00Монголын уран сайхны кино "Жексон амьд"
17.30"Ариунаа Сүри Мерседес Бенз" загварын шоу
18.35"Би Монгол" аяллын нэвтрүүлэг
19.10Болзоо
20.00"Үндэсний тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
21.00"Хүний түүх"
21.20Бундеслига / Нюрнберг-Байер Леверкузен / /шууд/
23.20Монголын уран сайхны кино "Нээг, хоёрын, гурав аа"
01.00"Үндэсний тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
-SBN телевиз -
06:00"SBN news" мэдээллийн хөтөлбөр
07:007/17 хөтөлбөр "Жаргалтай гэр бүл"
08:45Осмо: Үл хөдлөх хөрөнгө
09:00"Шидтэн" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
09:30"Нахиа" хүүхдийн хөтөлбөр
10:00Монголын өглөө
11:00"Хэв маяг" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
11:30Ялалтын шоу
12:15"Х35" кино мэдээллийн хөтөлбөр
13:00"Addidas" үзүүлж байна.
13:207/17 хөтөлбөр "Жаргалтай гэр бүл"
14:30Осмо: Үл хөдлөх хөрөнгө
14:45"Зөнч" ОАК 3-р бүлгийн 3-4-р анги
16:15Хошин дэлгэц
17:00"Адтай жаалууд-3" ОАК 39,40-р анги
18:00"Шидтэн" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
18:30"Нахиа" хүүхдийн хөтөлбөр
19:00"Миний гэр" теле цуврал 147,148-р анги
20:00SBN news: Тойм хөтөлбөр
20:30"Хэв маяг" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
21:00Нууц: Нууцлаг алуурчин Пол Пот
22:00"Эзэнгүй бөгж" МУСК
23:30"Кобра-11" ОАК 1-р бүлгийн 7-р анги
-Боловсрол телевиз -
08:00NBA-ийн Playoff шууд тоглолт
11:05Цаг агаарын мэдээ
11:10"Урагшаа У Жа Рюн" Солонгосын ОАК 111,112-р анги
12:30Making the movie "Гурван найз" инээдмийн кино
12:55Цаг агаарын мэдээ
13:00"Бодлын хулгайч" Монголын уран сайхны кино
15:00"Хөгжилтэй Монголдой" Цэцэрлэгийн ахлах анги /Хаврын улиралтай танилцацгаая/
15:30"Хөгжилтэй Монголдой" Цэцэрлэгийн бэлтгэл анги /Нүүдлийн шувууд/
16:00Цаг агаарын мэдээ
16:05Багачуудын урлан
16:15"Мэлхий нинжа" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
16:40"Трансформерс" хүүхэлдэйн кино 28-р анги
17:00Цаг агаарын мэдээ
17:10УИХ энэ 7 хоногт нэвтрүүлэг
17:30"Хүрээлэн" Амьд ертөнц цуврал-8
18:00"Гайхалтай аялалууд" Грек орноор-5
18:45"Хэн? Нэгэн" иргэний хөрөг нэвтрүүлэг
19:00"Урагшаа У Жа Рюн" Солонгосын ОАК 113,114-р анги
20:55Бруцеллёз өвчнөөс сэргийлье
21:10"Та 5-р ангийн хүүхдээс ухаантай юу" шоу нэвтрүүлэг
22:20"Оюутны нууц амраг" Монголын уран сайхны кино
00:20"Урагшаа У Жа Рюн" Солонгосын ОАК 113,114-р анги
01:40NBA-ийн Playoff шууд тоглолт
-EagleTV телевиз -
07:00БАРИМТАТ КИНО
08:309:1 ХЭЛЭЛЦҮҮЛЭГ
09:30ШОО ЭНТЕРТАЙНМЕНТ 7 ХОНОГ
10:00ДЭЛХИЙ ДАХИНД 7 ХОНОГ
10:30ЗОЧНЫ ЦАГ
11:00ЦАГ УУРЧЫН ХӨТӨЛБӨР
11:30I-TECH REPORT
12:00ТООН ТОЙМ
12:30ЭРЭН СУРВАЛЖЛАГЧ
13:009:1 ХЭЛЭЛЦҮҮЛЭГ
14:00ЗОЧНЫ ЦАГ
14:30САЯ САНАА
15:00МЭДЭЭНИЙ ӨРӨӨ
15:30ЦАГ УУРЧЫН ХӨТӨЛБӨР
16:00ТООН ТОЙМ АНАЛИЗ
16:30ШОО ЭНТЕРТАЙНМЕНТ 7 ХОНОГ
17:00БАРИМТАТ КИНО
18:00МЭДЭЭНИЙ ӨРӨӨ
18:30ЮУ БОЛОВ? ТОЙМЧИЙН ХӨТӨЛБӨР
19:00ЭРЭН СУРВАЛЖЛАГЧ
19:30ЗОЧНЫ ЦАГ
20:00МЭДЭЭНИЙ ӨРӨӨ 7 ХОНОГ
21:00ТООН ТОЙМ АНАЛИЗ
21:30ЭРЭН СУРВАЛЖЛАГЧ
22:00МЭДЭЭНИЙ ӨРӨӨ
22:30ЦАГ УУРЧИЙН ХӨТӨЛБӨР
23:00I-TECH REPORT
23:30МЭДЭЭНИЙ ӨРӨӨ 7 ХОНОГ
24:00ЭФИР ХААНА
-Mongol TV телевиз -
06:30"Каюу" хүүхэлдэйн кино 16,17,18,19,20,21-р анги
09:00Өнөө өглөө
12:00Мэдээ
12:30Мөнгөөгийн гал тогоо
13:00М Цомог
13:30"Өөрчлөлт" баримтат кино \season-3\ 17-р анги
14:00"Хар жагсаалт" УСК /season-1/ 3,4,5-р анги
16:30"Дуулиан 2020" УАШТ Хагас шигшээ, 24 - 72, 92- 79 сургууль
17:30"Бяцхан лусын дагина" хүүхэлдэйн кино
18:20"ДЭЛХИЙН НЭЭЛТ МОНГОЛД" төлбөртэй нэвтрүүлэг
18:30"Тэр" хөрөг нэвтрүүлэг /МУАЖ Б.Дамчаа/
19:30"Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг 284-р хэсэг
21:00"Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
22:00"Сүүдэрт дурсамж" УСК
00:00Dope music
-TV8 телевиз -
07:55ТВ8 эхлэл/ Төрийн дуулал/
08:00"Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
09:30Азтай агшин/шууд/
10:30"Yes" зарынцаг
10:40"Business" толь давталт
11:10"Ретроаккорд" /давталт/
11:40"4 сэтгүүлч 40 хором" нэвтрүүлэг/давталт/
12:20Танин мэдэхүйн баримтат кино
13:00"Сэрүүлэг" их үд хөтөлбөр /шууд/
14:30"Yes" зарынцаг
14:40"Нэргүйнэвтрүүлэг" Толь мэдээллийн хөтөлбөрийн тусгай дугаар \давталт\
15:00Бидэнтэй цуг 8 жил
15:15Мэдээллийн туслагч нэвтрүүлэг
16:15"Yes" зарынцаг
16:25Ая дууны мэндчилгээ \19-52\
17:00Жолооч таньд зөвлөе /шууд утас 19-52/
17:30Монгол кино төсөл /давталт/
19:00"Гарц" нэвтрүүлэг
19:30Ододтой shopping хийх үү? \нэвтрүүлэг\
20:00"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
21:30"Yes" зарынцаг
21:40"Golf and coffee"нэвтрүүлэг
22:40Бидэнтэй цуг 8 жил
22:55Монгол кино төсөл
00:15"Сантитай цуг" Хадам ээж шоу нэвтрүүлэг
-TM телевиз -
09:00Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
09:30"Тулааны спорт " нэвтрүүлэг:
10:00"Realty time " үзүүлж байна:Тime square
10:10"Амьдрал үргэлж сайхнаараа "нэвтрүүлэг:МУ-ын дархан мэргэн С .Цог оролцоно
11:00Зарын цаг
11:10TМ Өдрийн хөтөлбөр
12:10" Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Ачит мутар үзүүлж байна /
12:20"Ж.Ж Миракль " гоо сайхан үзүүлж байна
12:40"Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг / Best буйдан /
12:50Зарын цаг
13:00TМ Өдрийн хөтөлбөр
14:00"Хэмнэл" теле сэтгүүл
14:50Зарын цаг
15:00Парламентийн долоо хоногийн тойм
15:20"Эдийн засгийн хүндрэл, шалтгаан, гарц" нэвтрүүлэг /давталт/
16:20"Тор мessage" нэвтрүүлэг:
16:50Зарын цаг
17:00"Ая дууны мэнд" шууд нэвтрүүлэг
18:00"Далай Тэнгис" баримтат кино
19:30Бүтээл төрөх агшин нэвтрүүлэг /давталт/
20:10"Баяжих зууч " үл хөдлөх хөрөнгө зуучлалын нэвтрүүлэг
20:20Зарын цаг
20:30"Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
21:30"Таны эрүүл мэнд " нэвтрүүлэг:Ургамлын харшил
21:50"Танил хүн " нэвтрүүлэг: АИХ-ын депутат, АИХ-ын орлогч дарга, Хүний эрхийн үндэсний комиссын анхны дарга Цогт-Очирын Лоохууз оролцоно.
22:50Спортын тойм
23:10Зарын цаг
23:20"Бурханаас заяасан зүйл" 2-р анги УСК
-За ТВ суваг телевиз -
07:00Шинэ өглөө
07:30Тоймчдын клуб /давталт /
08:10ТВ промо
08:20Хүүхэлдэйн кино
09:00Онцлох хүн /давталт/
09:20Хөгжмийн завсарлага
09:30Хүрээ соёл / давталт /
10:20Уран сайхны кино
12:20Ням гаригийн зочин
13:00Өнөөдрийн тойм /давталт/
13:30Мүүви хистори /давталт/
14:30Оюун ухааны одод /давталт/
14:50ТВ промо
15:00Уран сайхны кино
17:00Эрхэмсэг / давталт /
17:30ТВ зар /чаат/
18:00Оройны хөтөлбөрийн эхлэл
18:10Монгол араншин /давталт/
19.10Фэнси
20:00Миний хобби
20:20Ням гаригийн зочин /давталт/
21:00Тоймчдын клуб
21:30Кино сонгууль
22:30Сонгогдсон уран сайхны кино
00:00Тоймчдын клуб /давталт/
00:30Үдшийн хөтөлбөр / шууд /
02:00Шөнийн кино
04:00Ням гаригийн зочин /давталт/
04:40Мүүви хистори /давталт/
05:40Онцлох хүн /давталт/
06:00Клип сонгууль / чаат /
-Movie BOX телевиз -
09:00Олон ангит уран сайхын кино:Өршөөлгүй хот 19,20-р анги
10:30Монголын уран сайхны кино:Зуслангийн найзууд
12:00Уран сайхын кино:Хайрын нахиа / Under the hawthorn tree /
14:00"BOX News" мэдээ мэдээлэл
14:30Монголын уран сайхны кино:Зэрэг нэмэхийн өмнө
15:50"Богино хэмжээний кино бүтээлээс"
16:00"Road to Oscar" нэвтрүүлэг
16:30Уран сайхын кино:Амьдрал өнгөрсөн шөнө / Ночь длиною в жизнь /
18:10Олон ангит уран сайхын кино:Жинхэнэ гоо сайхан 4,5-р анги
20:30"BOX Ography" намтар нэвтрүүлэг
21:00Уран сайхын кино:14 илд / 14 Blades /
23:00Монголын уран сайхны кино:Агуйн нууц
00:40"BOX News" мэдээ мэдээлэл
-Sport BOX телевиз -
10:00NHL 2013-14 улиралын тоглолт
12:30ESPN The Life - Shaq
13:00"The Birth of Big Air" баримтат кино
14:00"Iverson" баримтат кино
15:30"MLB Fernando Va" баримтат кино
17:00"Just for Kicks" баримтат кино
18:30"Мэсси" баримтат кино
19:30"Тамирчны нэг өдөр" нэвтрүүлэг
20:00"Broke Billy Corben" баримтат кино
21:20"survive and advance" баримтат кино
23:30Эфир завсарласан
-ETV телевиз -
06:00FIFA 2014 official broadcaster
06:05"Хятадын онгон байгаль" цуврал баримтат кино
07:00FIFA - 2014 17 хүртэлх насны Эмэгтэйчүүдийн ДАШТ алтан медалийн төлөө тоглолт
09:00ТВ shop
09:30Тод зочин
10:00"Fact & expert" тоймчийн хөтөлбөр
11:00"Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
12:30Аз жаргалтай өдөр
13:00Сурагчдын амралтанд: "Сургууль 2013" ОАУСК 12+
14:10"Хаврын урилга" яруу найргийн цэнгүүн
15:30УДЭТ-ын МУСТ дуучин Д.Батжаргалын концерт
17:00"Тод мэдээ"
17:20"Би бяцхан модел"хүүхдийн нэвтрүүлэг
17:50Тод зочин
18:30Бизнес тайм
19:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
20:00Парламентын цаг
20:30"Эрүүл оршихуй" нэвтрүүлэг
21:00"Тод сэдэв" хэлэлцүүлэг - Монголын Эдийн Засгийн Форум
22:00"Тод мэдээ"
22:30"Мөнгөний Сорил" УСК 17+
00:30Дуулах өдөр дуун цэнгүүн
01:10"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
02:10FIFA 2014 official broadcaster
02:15Эфир завсарлах
-MBO телевиз -
06:00Movie clips
06:30Tom & Jerry хүүхэлдэйн кино
07:30"Шоргоолжны ангууч" хүүхэлдэйн кино
09:00Зарын цаг
09:30"САЛАЛТ" уран сайхны кино /A Separation/
11:30Зарын цаг
12:00"Be my Valentine" богино хэмжээний кино
12:25"ОРХИДОС" Монголын уран сайхны кино
14:00Зарын цаг
14:30"АРГО АЖИЛЛАГАА" уран сайхны кино /Argo/
16:30Зарын цаг
17:00"Билэг төгс хатан ижий 2013" ёслол хүндэтгэлийн ажиллагаа
18:00"Лило Стич хоёр" хүүхэлдэйн кино
19:30"БИ ҮЛДЭНЭ" уран сайхны кино /Я остаюсь/
21:25"ОРХИДОС 2" Монголын уран сайхны кино
23:00"БОДЛЫН ТЭНГИС" уран сайхны кино /Sea Inside/
01:05"ДАЛД ЕРТӨНЦИЙН ХОЛБОО" уран сайхны кино /Bringing out the dead/
03:05The End
-MASSTV телевиз -
07:00МАSS – Шинэ өглөө
07:05Өглөөний аялгуу
07:35“Блийч-Харанхуйд ууссан нь” хүүхэлдэйн кино
09.30Зар мэдээллийн хөтөлбөр
09:00Хошин дэлгэц
10:00МАSS зочны цаг
10:30Зар мэдээллийн хөтөлбөр
11.15FIFA – 2013 Залуучуудын ДАШТ Итали vs Япон
11:00MASS мэдээ
13.00MASS мэдээ
13.15FIFA – 2013 Залуучуудын ДАШТ Итали vs Япон /үргэлжлэл/
13.35“Алтан бөмбөрцөг – Баруун Канад” баримтат кино
15.15“FIFA 2014 Хотуудын танилцуулга”
15.30Зар мэдээллийн хөтөлбөр
15:00MASS мэдээ
16.00“EURO 2012 highlight”
16.30Хошин дэлгэц
17.00MASS мэдээ
17.15“FIFA 2014 Хотуудын танилцуулга”
17.30Хуулийн толь
18:00"Тэр цэрэг" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
18:25“Гэмт хэргийн халуун мөрөөр” Баримтат кино
19:05“100 чухал сэдэв" – Хөрөнгийн бирж
20.00“MASS”мэдээллийн хөтөлбөр
20.30FIFA – 2013 Залуучуудын ДАШТ Итали vs Тайти
22.20“Худууд” ОАК 17-р анги
23.10“MASS” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
23.40“FIFA 2014 Хотуудын танилцуулга”
00.00Концерт
01.30FIFA – 2013 Залуучуудын ДАШТ Итали vs Тайти /давталт/
03.30“EURO 2012 highlight”
04.00Жүжиг
05.30Сайхан хөгжим
06.00“EURO 2012 highlight”
06.30“MASS” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-Dream ТВ телевиз -
09:00Өглөөний мэнд
09:05Хүүхэлдэйнкино
10:25Авъяаслагбагачууд
10:55Алсынзайнсургалт
11:25Амьтныертөнц
11:3010000 аялал
12:05Бонгынадалявдал
12:25Биднийэргэнтойронд
12:45Шидэтхайрцаг
12:55Багачуудынурлан
13:15Хүүхэлдэйнкино
14:25WHY
14:40Үлгэрийнцаг
15:00Өдрийн мэнд
15:05Хүүхэлдэйнкино
16:20Авъяаслагбагачууд
16:55Алсынзайнсургалт
17:25Амьтныертөнц
17:3510000 аялал
18:05Бонгынадалявдал
18:25Биднийэргэнтойронд
18:45Шидэтхайрцаг
18:55Багачуудынурлан
19:15Хүүхэлдэйнкино
20:25WHY
20:35Үлгэрийнцаг
21:00WHY
22:00Тавтайнойрсоорой
00:00Эфирхаана
-MNC TV телевиз -
09:00"Студи-2" тоймчийн цаг
10:00Хүүхэлдэйн кино-Аялагч Дора
11:00"Фитнесс"
11:30"Шинэ байр"
12:00"Цагалбар" мэдээ
12:30Засгийн газрын цаг
13:00Цуврал лекц
14:00"70-аад оны шоу" 198,199-р анги
15:00"Цагалбар" мэдээ
15:30"70-аад оны шоу" 200-р анги
16:00"Медаль"
16:30"Ойдог шавар" хүүхдийн нэвтрүүлэг 26
17:00"Цагалбар" мэдээ
17:30"Ойдог шавар" хүүхдийн нэвтрүүлэг 27
18:00Концерт
18:45Бизнес мэдээ
19:00"Цагалбар" мэдээ
19:30"I tech news"
20:00"Студи-2" тоймчийн цаг-Гадаад
20:30Герман хэл дээрх мэдээ
21:00"Цаглабар" мэдээ
21:30Sportmax тойм
22:00"Гал тогоо" 3,4-р анги
-Health TV телевиз -
07:00Өглөөний айлдвар
07:10Дагаад хийгээрэй” өглөөний дасгал
07:20Өдрийн өнгө /Зурхай, цаг агаар/
07:30Сувилагч зөвлөж байна
07:40Дагаад хийгээрэй“ өглөөний дасгал
07:50Өдрийн өнгө /Зурхай, цаг агаар/
08:00Хонгор үрсийн хоол”
08:10Инээвэл залуужина
08:20Сувилагч зөвлөж байна
09:00Зар сурталчилгаа
09:10Эрүүл Мэнд Тв Аптек
09:40Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
10:00нх өглөө” өглөөний хөтөлбөр
12:00Би хөөрхөн” гоо сайхны нэвтрүүлэг давталт
14:00УСК /Давталт/
15:40“Хонгор үрсийн хоол”
15:50Эрүүл Мэнд Тв Аптек
16:20Зар сурталчилгаа
16:30Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
17:00Витамин shop
17:20Зар сурталчилгаа
17:30Монгол ухаан 3
18:10Зар сурталчилгаа
18:20Зар сурталчилгаа
18:50Хонгор үрсийн хоол
19:00Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
19:10Витамин shop
19:30Баримтат кино /Ирээдүйг Зөгнөгчид /
20:10Зар сурталчилгаа
20:20Цаг агаар
20:25Эрүүл мэндийн зөвлөгөө”
20:40Эрүүл Мэнд Тв Аптек
21:10Зар сурталчилгаа
21:20Монгол ухаан 3
21:50Витамин shop
22:10УСК
23:40Ирэх өдрийн өнгө /Зурхай, цаг агаар/
-TV7 телевиз -
00:10Жинхэнэ эрчүүдийн клуб - Цэнгээнт ток шоу нэвтрүүлэг
00:50эфир завсарласан
09:00Cartoon хүүхэлдэйн кино
09:30Элэгний DJ
10:10УСК
13:10Намайг модель болгооч kids show
14:10Seven days Өдрийн хөтөлбөр
17:45Jaiba үл хөдлөх хөрөнгө зуучлал
18:00Cartoon хүүхэлдэйн кино
19:00Хошин шог
19:4010 cекунд 100.000 Танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
21:00Элэгний DJ
21:4012th man хөл бөмбөгийн нэвтрүүлэг
22:10УСК
-NTN TV телевиз -
00.15 Сайхан амраарай
07.00 NTNews мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
10.00 “Бэтмэн-1” хүүхэлдэйн кино
11.40 Todes-Балет Аллы Духовой
12.50“ТОМ” УСК
15.00“Weekend” өдрийн мэдээллийн хөтөлбөр
16.00 тоглолт
17.30 “Бэтмэн-2” хүүхэлдэйн кино
18.45“Кокомон” хүүхэлдэйн кино /7-р анги/
19.00“Зөв амьдрал” нэвтрүүлэг
20.00 NTNews тойм
21.00“Тэнгэр заяат хүмүүн” хөрөг нэвтрүүлэг /МУУГЗ, зураач П.Цогзол/
21.40 “БИД ИРЧИХСЭН ҮҮ” УСК
23.15 NTNews тойм /давталт/
-ECO CHANNEL HD телевиз -
08:00“Eco News” мэдээллийн хөтөлбөр
08:50gags
09:00Өглөө хөтөлбөр
10:30“Хүнд цохилт” ОАК 123-р анги
11:05Хөгжмийн завсарлага
11:30“Таны бодлоор” нэвтрүүлэг/давталт/
12:10Гоо үзэсгэлэнгийн нууц-48
13:10“Хамтдаа загасчилья” нэвтрүүлэг/давталт/
13:50“Уулын хөх сүүдэр” УСК /давталт/
15:30Хошин шог
16:00“Таны бодлоор” нэвтрүүлэг
16:50“Үндэсний маркетинг” нэвтрүүлэг /давталт/
17:20“Амьдарлын шат” Баримтат кино 15-р анги
18:20“Хань татаад байна” нэвтрүүлэг
19:00“Мөнхийн залуугаараа” нэвтрүүлэг
19:30“Эко аялал” нэвтрүүлэг/давталт/
20:10Гоо үзэсгэлэнгийн нууц-49
21:10“Тавтай нойрсоорой “ Клампики-18
21:20“Цорын ганц хайр” ОАК 1-р анги
22:20“Зөв буруу” нэвтрүүлэг
22:50“Сая долларын олз” УСК
-PPTV телевиз -
00:00Бизнес хөтөч
08:30Оргил мэдээллийн хөтөлбөр
09:00Зар мэдээ
09:05Хошин урлагийн гавьяатууд" нэвтрүүлэг
09:45Бизнес хөтөч
10:00Одтой үдэш давталт
10:50Зар мэдээ
10:55Урлахуй нэвтрүүлэг
11:25Харилтгүй Жавхлант арслангууд
12:00Оргил мэдээллийн хөтөлбөр
12:30Бизнес хөтөч
12:45Өдрийн хөтөлбөр \Шууд\
14:00Зар мэдээ
14:05Хүүхэлдэйн кино
15:40Pro movie
16:10Бизнес хөтөч
16:25УСК
17:55Зар мэдээ
18:00Бизнес хөтөч
18:15Enjoy music
18:45Зар мэдээ
18:50Хүүхэлдэйн кино
19:10Баримтат кино
20:10Уран зохиолын цаг
20:30Хошин урлагийн гавьяатууд" нэвтрүүлэг
21:00Хувь тавилан нэвтрүүлэг
21:30Сэтгэлд гал байхад нэвтрүүлэг
22:00Бизнес хөтөч
22:15УСК
-MON MUSIC телевиз -
08:00MM news
08:30Клип сонголт
10:30“Манай аялгуу 2013” урлагийн төсөл
11:30MM news
12:00Billboard chart
13:00“Манай аялгуу 2013” урлагийн төсөл
14:00Retro hits
15:00Шинэ клип
16:00Монгол чарт
17:00MM news
17:30“Lyrics”- нэвтрүүлэг
18:00Movie soundtrack
19:00UK chart
20:00“Манай аялгуу 2013” урлагийн төсөл
20:30Artist
21:30 Хотын хөгжим
22:30Retro hits
23:30MM news
00:0008:00 Клип сонголт
-Olloo TV телевиз -
07:30"Olloo News" мэдээллийн хөтөлбөр /давт/
08:30"Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
08:50Авто зарын цаг.
09:20"Ийм хайрыг юу гэх вэ?" Энэтхэгийн ОАК 266-271-р анги
11:20"Цонх" шууд нэвтрүүлэг
12:20Товч толь: Тулааны урлаг ...
12:25"Non schedule" vol1
13:00"Auto life" нэвтрүүлэг
13:45Товч толь: Тулааны урлаг ...
13:50Fighting кино сар
15:30Авто зарын цаг.
16:00"Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
16:25"The Movie" нэвтрүүлэг /давт/
17:00Товч толь: Тулааны урлаг ...
17:05Монголын Рояаль академи үзүүлж байна.
17:30Авто зарын цаг
18:00"Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
18:25Товч толь: Тулааны урлаг ...
18:30"Нууц дуран" нэвтрүүлэг
19:00"Olloo News" Мэдээллийн тойм хөтөлбөр
19:50"Такси шоу" нэвтрүүлэг
20:30"Захидал" нэвтрүүлэг
21:15"Ийм хайрыг юу гэх вэ?" Энэтхэгийн ОАК 276-277-р анги
22:00"Үхлийн тулаан" цуврал 14
22:10Товч толь: Тулааны урлаг ...
22:15Fighting кино сар
00:25"Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
00:50"Olloo News" мэдээллийн тойм хөтөлбөр /давталт/
01:40Эфир Завсарласан
-Economy TV телевиз -
09.00Телешоп / KCBN /
10.00Барилгын зах зээл
10.30Нэгэн аз жаргал /давталт/
11.00“Мартагдсан дууль”МУСК / давталт /
12.25“Моторын дуу” МУСК / давталт /
14.10 Телешоп / KCBN /
15.10 “Аварга загасны ангууч” Хүүхэлдэйн кино
16.30Тоглолт
17.55“Best time” Хэрэглэгчийн цаг
18.00“Мангас байшин” Хүүхэлдэйн кино
19.30Хүний сайхан сэтгэл” МУСК
20.50Тоглолт
22.50“Хар хун” УСК