Баасан гараг
-МҮОНРТ телевиз -
08.00"Цагийн хүрд" мэдээллийн хөтөлбөр
08.45"MNB Спортын мэдээ"
09.00"Буцаад зөвлөлтөд очсон нь" уран сайхны кино 3,4-р анги
10.45Соно студи: "Маамуу нааш ир"
11.00Мэдээ
11.10"Тунгаамал" эх хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
12.00Нээлттэй хэлэлцүүлэг:"Төмөр замгүй нүүрсний үнэ цэнэ" /давталт/
13.00Мэдээ
13.10Залуу зохион бүтээгч
13.40Спорт таны амралтанд: "Өсвөрийн жүдочдын төвийн болон зүүн бүсийн АШТ-ний шигшээ барилдаан
14.40Байсан, байгаа.. байх ! /нийтлэл/
15.00Мэдээ
15.10"Сонька домгийн үргэлжлэл" уран сайхны кино 4-р анги
16.00Тоглоомын тойрог
16.30Ариусахуйн гүмүда
17.00"Нэг минут нэг сая" уралдаант цэнгээнт нэвтрүүлэг
18.00Мэдээ
18.20"Олны үг ортой юу?" /Олон нийтийн цаг/ шууд
19.00"ММ Today" English news
19.10"Амрыг эрье" Цагдаагийн студиэс бэлтгэв.
19.25Залуу зохион бүтээгч -2014
20.00"Цагийн хүрд" мэдээллийн хөтөлбөр
20.45"MNB Спортын мэдээ"
21.05Тоглолтын цаг: "Нойргүй хоносон зургаан нот..."
22.05"Радио од" уран сайхны кино
00.0000.10 Үдшийн мэдээ
-UBS телевиз -
07.00Өдрийн өнгө
07.05City news
08.20Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
08.30Студи-4 ярилцлага
09.00Кофе юу, цай юу?
09.40Universe – Best Songs 2014
11.00City news
11.30Exit зар сурталчилгаа
11.40Business news
12.00Таны эмэгтэй Солонгосын олон ангит кино 49-р анги
13.10Эрийн сайхан хийморь нэвтрүүлэг МУУГЗ Хөгжмийн зохиолч Б.Бямбабаяр
14.00City news
14.30Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
14.40Exit зар сурталчилгаа
14.50Business news
15.00Ан хийх үндэсний онцлог Уран сайхны кино
16.30Студи-4 ярилцлага
17.00City news
17.30Exit зар сурталчилгаа
17.40Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
17.50Харийн шоронд-Мексик Баримтат кино
18.40Шинэ хуулийн хэрэгжилт
19.10Гэрэгэ Тауэр
19.15Business news
19.30City news
21.00Universe – Best Songs 2014
22.30Таны эмэгтэй Солонгосын олон ангит кино 50-р анги
23.40Business news
00.00City news
01.30Өдрийн өнгө
-MN25 телевиз -
07.00"Эфир:Эхлэл"
07.30"Шинэ өглөө" хөтөлбөр /шууд/
09.00"Алтан боломж"
09.30"25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
11.00"Надад худлаа хэлэв ээ" ОАК /09-р анги/
12.10"Шинэ өглөө хөтөлбөр" давталт
13.40"Зарын цаг"
13.45"Ам нээвэл"
14.25"Ертөнцийн хүүхдүүд"
14.35"Дээвэр дээрхи ханхүү" ОАК /07-р анги/
15.00"Улаанбаатарт 15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
15.30"Дээвэр дээрхи ханхүү" ОАК /07,08-р анги үргэлжлэл/
17.05"Манай дэлгэцнээ"
17.10"Хүчирхэг арван нэг" Хүүхэлдэйн кино /01-р анги/
17.50"Зарын цаг"
18.00"Алтан боломж"
18.30"Business Time"
19.00"25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
20.30"Надад худлаа хэлэв ээ" ОАК /10-р анги/
21.40"We like fashion" /Реалити шоу №8/
22.20"Bon appetit" Cook show
23.10"Дээвэр дээрхи ханхүү" ОАК /09,10-р анги/
-TV5 телевиз -
05:00МЭДЭЭ МЭДЭЭЛЛИЙН "ЦАГ"ХӨТӨЛБӨР
07:15HOUSE LOCATION ҮЛ ХӨДЛӨХ ХӨРӨНГИЙН НЭВТРҮҮЛЭГ
07:50ТАНД ТУСТАЙ АГШИН
08:00"ЭРТ БОСВОЛ НЭГИЙГ ДУУЛНА" ӨГЛӨӨ ХӨТӨЛБӨР
09:35"ХУВЬ ЗАЯАНЫ ХИШИГ" ОАКИНО 119.120-Р АНГИ /ДАВТАЛТ/
10:50ХӨГЖМИЙН ЗАВСАРЛАГА
11:00МЭДЭЭ/WWW.TV5NEWS .MN/
11:20"ОРОН ОРНЫ ХООЛ"НЭВТРҮҮЛЭГ
11:40ХҮСЭЛ МӨРӨӨДЛИЙН ХОТХОН ХҮҮХДИЙН НЭВТРҮҮЛЭГ /ДАВТАЛТ/
12:10ЭХ НУТГИЙН ДУУЛАЛ
12:40ХОМ ШОПИНГ
13:00МЭДЭЭ/WWW.TV5NEWS .MN/
13:30HOUSE LOCATION ҮЛ ХӨДЛӨХ ХӨРӨНГИЙН НЭВТРҮҮЛЭГ
14:00МЭДЭЭ/WWW.TV5NEWS .MN/
14:20ТАНД ТУСТАЙ АГШИН
14:30ЭЗЭГТЭЙ НАРЫН ЦАГ НЭВТРҮҮЛЭГ
15:00СПОРТ МЭДЭЭ /WWW.TV5NEWS .MN/
15:30МОНГОЛ УЛСАА ХӨГЖҮҮЛЬЕ ТОК ШОУ /ДАВТАЛТ/
15:50TV MALL
16:50HOUSE LOCATION ҮЛ ХӨДЛӨХ ХӨРӨНГИЙН НЭВТРҮҮЛЭГ
17:20ТАНД ТУСТАЙ АГШИН
17:30ХҮСЭЛ МӨРӨӨДЛИЙН ХОТХОН ХҮҮХДИЙН НЭВТРҮҮЛЭГ
18:00МЭДЭЭ МЭДЭЭЛЛИЙН "ЦАГ"ХӨТӨЛБӨР
18:45"ХУВЬ ЗАЯАНЫ ХИШИГ "ОАКИНО 121.122-Р АНГИ
20:40МОНГОЛ УЛСАА ХӨГЖҮҮЛЬЕ ТОК ШОУ
21:00МЭДЭЭ МЭДЭЭЛЛИЙН "ЦАГ"ХӨТӨЛБӨР
23:15HOUSE LOCATION ҮЛ ХӨДЛӨХ ХӨРӨНГИЙН НЭВТРҮҮЛЭГ
23:45ТАНД ТУСТАЙ АГШИН
23:55ТАНЫ СОНГОЛТОНД
00:55ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
-TV9 телевиз -
06.00ТВ-9 Өнөөдөр
06.05"Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр
07.20"Ном хурах цаг"
07.40"Энэ өглөө" хөтөлбөр
09.30"Хүмүүний хорвоо" 1-р хэсэг "Ээж шиг багш Цэцэгмаа" нэвтрүүлэг /давталт/
10.10"Гялайлаа" теле шоп
10.40TВ зууч
10.50Бизнес мэдээ /давталт/
11.00"Энэ өдөр" мэдээ
11.10"Монгол коммент" нэвтрүүлэг /давталт/
12.00"Гэгээн алсын одод-2014" 1-р шат /35,36-р хэсэг/ давталт
13.00"Энэ өдөр" мэдээ
13.10"У Ру Ра гүнж" олон ангит УСК 117,118-р анги /давталт/
14.50Clip time
15.00"Энэ өдөр" мэдээ
15.10Бөхийн "Алдартан клуб"-ын нэрэмжит өсвөр үе, залуучуудын барилдаан 16,17,18-нас шигшээ барилдааны тойм
17.00"INFO" үндэсний мэдээллийн хөтөлбөр
17.20TВ зууч
17.30Энэ өдрийн зочин
18.00"Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
18.50Business maximum 88
19.00"Гэгээн алсын одод-2014" 1-р шат /37-р хэсэг/
19.30"Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр
20.40"Гэгээн алсын одод-2014" 1-р шат /38-р хэсэг/
21.10"У Ру Ра гүнж" олон ангит УСК 119,120-р анги
22.50Business maximum 88
23.00"Ялагдаагүй амьдрал" нэвтрүүлэг М.Гончигжав
23.30"Аргентины эмгэнэл" УСК
01.10"Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр
02.30ТВ-9 Маргааш
-C1 телевиз -
08:00Мэдээллийн хөтөлбөр
09:30Хуртай цаг
10:30Өдрийн хөтөлбөр
13:00"Засаг захиргаагүй үрс" УСК
14:00"Яг одоо" Өдрийн мэдээллийн хөтөлбөр
18:00Total sport
18:10Vip Тодруулга
18:30Европын лигийн тойм
19:30"19:30" Мэдээллийн хөтөлбөр
20:45"Засаг захиргаагүй үрс" УСК
22:00Шоубиз
22:20Хүчирхэг эмэгтэйчүүд
22:35Формула1 Эргэн тойронд
23:00"Фокус" телевизүүдийн мэдээний тойм
00:00Шоубиз
00:20"Засаг захиргаагүй үрс" УСК
01:20Мэдээллийн хөтөлбөр
-NTV телевиз -
07.00"Үндэсний мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
08.05NTV спорт
08.20"Show buzz" цэнгээнт шоу нэвтрүүлэг
09.10Олон ангит уран сайхны кино "Хязгаар" 47анги
10.00Coffee break /шууд/
10.30"Зөн билгийн тулаан" шоу12-9
11.35NTV энэ долоо хоногт
11.40"Монголын гавъяатууд"
12.30"Үндэсний мэдээ"
13.00Монголын уран сайхны кино "Амжих уу хайраа"
14.35Хүний түүх
14.50Бундеслига тойргийн дараа
15.50ТВ доктор
16.35Хүүхэлдэйн кино "Леопольд муурын адал явдал" 3
17.00"Үндэсний мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
17.30Олон ангит уран сайхны кино "Хязгаар" 48анги
18.20Баримтат кино "Япон эмэгтэйн захидал"
18.45Бундеслига тойргийн өмнө
19.25"Зөн билгийн тулаан" шоу12-10
20.30"Үндэсний мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
21.35NTV спорт
21.55Чухал яриа
22.30Уран сайхны кино "Тэнгэрлэг наймаа"
00.25"Үндэсний мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
01.15Олон ангит уран сайхны кино "Хязгаар" 48анги
-SBN телевиз -
05:30"SBN news" мэдээллийн хөтөлбөр
07:007/17 хөтөлбөр
07:30"Шидтэн" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
08:007/17 хөтөлбөр
08:45Осмо: Зуслан
09:007/17 хөтөлбөр
09:30"Нахиа"хүүхдийн хөтөлбөр
10:007/17 хөтөлбөр
11:00"Ялалтын шоу" хөгжмийн хөтөлбөр
12:00"Зөнч" ОАК 3-р бүлгийн 8-р анги
12:45Осмо: Зуслан
13:0013 цагийн мэдээ
13:30"Миний гэр" теле цуврал 155,156-р анги
14:307/17 хөтөлбөр
15:30"Манай аялгуу" урлагийн төсөл
16:307/17 хөтөлбөр
17:00Баримтат дэлгэц
18:00"Шидтэн" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
18:25"Нахиа" хүүхдийн хөтөлбөр
18:55NOTS үзүүлж байна.
19:00"Миний гэр" теле цуврал 157,158-р анги
20:00"SBN news" мэдээллийн хөтөлбөр
21:30"Цоморлиг" теле сэтгүүл
22:30"Зөнч" ОАК 3-р бүлгийн 9-р анги
23:30Үдшийн мэдээ
00:00"Кобра-11" ОАК 3-р бүлгийн 4-р анги
-Боловсрол телевиз -
07:00"Бонгын адал явдал" хүүхдийн хөтөлбөр
07:20"Мэлхий нинжа" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
07:40"Трансформерс" хүүхэлдэйн кино 32-р анги
08:00"Хөгжилтэй Монголдой" Цэцэрлэгийн ахлах анги /Бидний тоглоом/
08:25"Хөгжилтэй Монголдой" Цэцэрлэгийн бэлтгэл анги /Шидэт зураг/
09:00Цаг агаарын мэдээ
09:10"Урагшаа У Жа Рюн" Солонгосын ОАК 121,122-р анги
10:30NBA-ийн Playoff шууд тоглолт цуврал-3 /LA Clippers vs Golden State Warriors/
13:30"Гурван найз" инээдмийн цуврал кино 4-р анги
14:05Цаг агаарын мэдээ
14:10"Та 5-р ангийн хүүхдээс ухаантай юу" шоу нэвтрүүлэг
15:00"Цэцэгсийн дайн" Солонгосын ОАК 5-р анги
16:00"Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" баримтат кино
17:00"Бонгын адал явдал" хүүхдийн хөтөлбөр
17:25Багачуудын урлан
17:35"Мэлхий нинжа" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
18:00Цаг агаарын мэдээ
18:05"Трансформерс" хүүхэлдэйн кино 33-р анги
18:30Монгол ардын үлгэр
18:40Би монгол хүн
18:45Цаг агаарын мэдээ
19:00"Урагшаа У Жа Рюн" Солонгосын ОАК 123,124-р анги
20:50Реалити тайм - ривер гарден
21:00Бруцеллёз өвчнөөс сэргийлье
21:20"Эх хэлний эзэд" хэлэлцүүлэг /шууд/
22:20"Гурван найз" инээдмийн цуврал кино 5-р анги
23:10"Цэцэгсийн дайн" Солонгосын ОАК 6-р анги
00:30"NBA Today" спортын мэдээллийн хөтөлбөр
00:50"Урагшаа У Жа Рюн" Солонгосын ОАК 123,124-р анги
02:00NBA-ийн Playoff шууд тоглолт цуврал-3 /LA Clippers vs Golden State Warriors/
-EagleTV телевиз -
07:00МЭДЭЭНИЙ ӨРӨӨ
08:30ӨНӨӨДӨР- ҮЙЛ ЯВДЛЫН ЗОЧИН
09:00МЭДЭЭНИЙ ӨРӨӨ
09:30БАДАРЧИЙН ЖАРГАЛМАА
10:00ТООН ТОЙМ
10:30ДЭЛХИЙ ДАХИНД
11:00МЭДЭЭНИЙ ӨРӨӨ
12:00ШОО ЕНТЕРТАЙНМЕНТ МЭДЭЭЛЛИЙН ХӨТӨЛБӨР
12:30ӨНӨӨДӨР- ҮЙЛ ЯВДЛЫН ЗОЧИН
13:00МЭДЭЭНИЙ ӨРӨӨ
14:00ДЭЛХИЙ ДАХИНД
14:30ӨНӨӨДӨР- ҮЙЛ ЯВДЛЫН ЗОЧИН
15:00МЭДЭЭНИЙ ӨРӨӨ
16:00ТООН ТОЙМ
16:30ДЭЛХИЙ ДАХИНД
17:00МЭДЭЭНИЙ ӨРӨӨ
18:00I-TECH REPORT
18:30ӨНӨӨДӨР- ҮЙЛ ЯВДЛЫН ЗОЧИН
19:00ИЙГЛИЙН МЭДЭЭ
20:30БАДАРЧИЙН ЖАРГАЛМАА
21:00МЭДЭЭНИЙ ӨРӨӨ
21:30САЯ САНАА
22:00ЮУ БОЛОВ? ТОЙМЧИЙН ХӨТӨЛБӨР
22:30ДЭЛХИЙ ДАХИНД
23:00ҮДШИЙН МЭДЭЭ
24:00ЭФИР ХААНА
-Mongol TV телевиз -
06:30Өнөө өглөө
09:30"Сонсьё, Сурья, Дагая" \season-1\ 118-р хэсэг
10:00Тог тог тог \ season-2\ 118-р хэсэг
10:30"Үйлийн үр" СОАК 19-р анги
11:40"Каюу" хүүхэлдэйн кино 9-р анги
12:00Мэдээ
12:30"Нүүдэл Шийдэл" ток шоу
13:30Урлах цаг 2-р хэсэг
14:00Тодруулга
14:30Өдрийн хөтөлбөр
15:30"Нууц" СОАК /season -2/ 9-р анги
16:50"Уот уотууд" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
17:00"Каюу" хүүхэлдэйн кино 26-р анги
17:30"Соник зараанд тохиолдсон адал явдал" хүүхэлдэйн кино \season-3\ 35-р анги
18:00Тог тог тог \ season-2\ 119-р хэсэг
18:30Онцлох Мэдээ
19:00"Монгол хүн Монголын баялаг" 9-р хэсэг
20:00"Хар жагсаалт" УСК /season-1/ 8-р анги
21:00"Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
22:00"Үйлийн үр" СОАК 20-р анги
23:30Мэдээ
00:00"Эцсийн найдвар" ОАК 6-р анги
-TV8 телевиз -
07:55ТВ8 эхлэл/ Төрийн дуулал/
08:00"Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
09:30"Yes" зарынцаг
09:40Азтай агшин /арилжааны нэвтрүүлэг/
10:40"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
12:10"Төгсзууч-Music" зарынцаг
12:30Танин мэдэхүйн баримтат кино /давталт/
13:20Эрчүүдийн тоглоом ОАК 19-р анги /давталт/
14:25"Төгсзууч-Music" зарынцаг
14:45Найзууд хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт /
15:10"Yes" зарынцаг
15:20"Хөшиг" нэвтрүүлэг /давталт/
15:45"Төгсзууч-Music" зарынцаг
16:00"Мэдээллийн туслагч"нэвтрүүлэг
17:00"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
17:20"Yes" зарынцаг
17:30Найзуудтай хамт хүүхдийн нэвтрүүлэг
18:15Танин мэдэхүйн баримтат кино
19:00"Yes" зарынцаг
19:10"Нэргүй нэвтрүүлэг" Толь мэдээллийн хөтөлбөрийн тусгай дугаар
19:30"Толь" мэдээллийнхөтөлбөр
21:00"Yes" зарынцаг
21:10Бидэнтэй цуг 8 жил
21:25Эрчүүдийн тоглоом ОАК 20-р анги
22:30"Витамин" энтертайнмент хөтөлбөр
23:30"Толь " мэдээллийн хөтөлбөр
-TM телевиз -
08:00"Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
09:00УИХ-ын нэгдсэн чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулан үзүүлнэ
12:30TМ Өдрийн хөтөлбөр
14:00Зарын цаг
14:10УИХ-ын нэгдсэн чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулан үзүүлнэ
17:30Зарын цаг
17:40Дэлхийн цаг - GLOBAL -3000
18:00"Мr Бен " хүүхэлдэйн кино
18:20"Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
18:50Зарын цаг
19:00"Спортын цуурай" нэвтрүүлэг:Хөлбөмбөгийн ДАШТ-2014 эргэн тойронд
19:20"Усны хэрэглээ бидний амьдрал" нэвтрүүлэг
19:50Эдэлгээ даах Энэтхэг чанар Boxer-150
20:00"Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
20:30"Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
21:20Эрүүл Монгол иргэн хөтөлбөр :Бие организмын бохирдол
21:40"Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Buy now shop үзүүлж байна/
21:50"Ж.Ж Миракль " гоо сайхан үзүүлж байна
22:10"Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг : 7/24 эмнэлэг үзүүлж байна
22:20ТМ тусгай сурвалжлага:Хөшигний ард
22:40"Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг / Best буйдан /
22:50"Өнөөдрийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
23:20Зарын цаг
23:30"Худал хуурмагын дотор" 2-р анги УСК
-За ТВ суваг телевиз -
07:00Шинэ өглөө
07:30Өнөөдрийн тойм / давталт /
08:00Гарахаасаа өмнө ... / шууд /
08:40Сонины тойм
09:00Хаппи дэй
11:00Мэдээ / шууд /
11:10Уран сайхны кино
12.50Ханшийн мэдээ
13.20Арт галарей /давталт/
13:00Мэдээ / шууд /
13:50 Иргэний индэр
14:10Шинэчлэлийн төлөө эмэгтэйчүүд /давталт/
15:00Мэдээ / шууд /
15:20Уран сайхны кино
17:00Мэдээ
17:10TV chat тоглоом
18:00Оройны хөтөлбөрийн эхлэл
18:10Цахим тойм /шууд/
19:00Мэдээ / шууд /
19:30Ам асууя
20:00Нээлттэй сэдэв ...
20:20Сонгогчдын боловсролд
20:30Онцлох хүн
21:00Өнөөдрийн тойм
21:30Фокус пресс
22:00Мэтгэлцээн
23:00Өнөөдрийн тойм / давталт /
23:30Клип зар /чаат/
00:00Уран сайхны кино
02:00Шөнийн хөтөлбөр / шууд /
03:00Шөнийн кино
05:00Өнөөдрийн тойм / давталт /
05:30Сонгогчдын боловсролд /давталт/
05:40Нээлттэй сэдэв .../давталт/
06:00Клип сонгууль / чаат /
-Movie BOX телевиз -
09:00Олон ангит уран сайхны кино:Бангкок Хилтон 4-р анги
10:00Монголын уран сайхны кино:Ацаг шүдний зөрүү
11:00Олон ангит уран сайхны кино:Жинхэнэ гоо сайхан 9-р анги
12:10Уран сайхын кино:Диваажингийн үнсэлт / Paradise kiss /
14:10"BOX News" мэдээ мэдээлэл
14:30Монголын уран сайхны кино:Би нисэх дуртай
16:00"MovieBOX Office" нэвтрүүлэг
16:00"BOX Ography" намтар нэвтрүүлэг
16:30"BOX News" мэдээ мэдээлэл
17:00Олон ангит уран сайхны кино:Жинхэнэ гоо сайхан 9-р анги
17:30Монголын уран сайхны кино:Би чамд хайртай
19:10Олон ангит уран сайхны кино:Бангкок Хилтон 5-р анги
20:10"BOX News" мэдээ мэдээлэл
20:30"Road to Oscar" нэвтрүүлэг
21:00Олон ангит уран сайхны кино:Жинхэнэ гоо сайхан 10-р анги
22:10"BOX News" мэдээ мэдээлэл
22:20Уран сайхны кино:Манай галзуу гэр бүл / Моя безумная семья /
00:00Монголын уран сайхны кино:Би чамд хайртай
01:40"BOX News" мэдээ мэдээлэл
01:50"Road to Oscar" нэвтрүүлэг
02:05Уран сайхны кино:Норвегийн шугуй / Norwegian Wood /
04:15Олон ангит уран сайхын кино:Жинхэнэ гоо сайхан 10-р анги
05:10Монголын уран сайхны кино:Би нисэх дуртай
06:30Уран сайхны кино:Манай галзуу гэр бүл / Моя безумная семья /
08:00"BOX News" мэдээ мэдээлэл
08:40"Road to Oscar" нэвтрүүлэг
-Sport BOX телевиз -
10:00NHL 2013-14 плей-оффийн тоглолт
12:30"Хоромхоны төлөө" нэвтрүүлэг
11:00Beyond The Glory - Evander Holyfield
12:00Райдинг Жайнтс баримтат кино
14:00Өдрийн спорт мэдээллийн хөтөлбөр
14:20"MLB Fernando Va" баримтат кино
16:20Just for Kicks баримтат кино
17:20"The Best That Never Was" баримтат кино
20:30"Тамирчны нэг өдөр" нэвтрүүлэг
21:00"Скор Ньюс" Спортын мэдээллийн хөтөлбөр
21:20"Iverson" баримтат кино
22:20Эфир завсарласан
-ETV телевиз -
06:00FIFA 2014 official broadcaster
06:05"Аварга том мөсөн уул" баримтат кино
07:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
08:30ТВ shop
09:00Тод зочин
09:40FIFA 2014 хотууд - Ресайф
10:00Тод мэдээ
10:15Бизнес тайм
10:45"Авьястан" төгөлдөр хуурын гоцлол
10:55Миний охин Сү Ёон ОАУСК +15
12:00Тод мэдээ
12:15"Аз жаргалтай өдөр" хөтөлбөр
13:15"Би бяцхан модел"хүүхдийн нэвтрүүлэг
13:45FIFA 2014 official broadcaster
14:00Тод мэдээ
14:20Тод зочин
15:00FIFA 2014 хотууд - Рио Де Жанейро
15:302014 оны ширээний теннисний УАШТ финалийн тоглолт
17:00Тод мэдээ
17:25"Күрокогийн сагсан бөмбөг - 2 бүлэг" аниме
17:50Тод зочин
18:30Бизнес тайм
19:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
20:30"Өнгө төрх" нэвтрүүлэг
21:00Миний охин Сү Ёон ОАУСК +15
22:30Тод мэдээ
23:00"Тэнцвэргүй гэрлэлт" ОАУСК 15+
23:45FIFA 2014 хотууд - Брасилиа
00:05"3:30" МУСК 18+
01:35FIFA 2014 хотууд - Куйаба
02:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
03:30FIFA 2014 official broadcaster
03:35Эфир завсарлах
-MBO телевиз -
06:00Movie clips
06:30"Ну Погоди" хүүхэлдэйн кино
07:00"ТАХИЛГА" уран сайхны кино /The Rite/
09:00Зарын цаг
09:30"Келлсийн нууц" хүүхэлдэйн кино
10:50"In the Feeling" богино хэмжээний кино
11:00"Last and happy new year" богино хэмжээний кино
11:30Зарын цаг
12:00"ХАТАГТАЙ ДОУФТФАЙР" уран сайхны кино /Mrs.Doubtfire/
14:05Зарын цаг
14:35"ТӨМӨР ХАТАГТАЙ" уран сайхны кино /The Iron Lady/
16:30Зарын цаг
17:00"ЗУУТЫН ЖАНЖИН" уран сайхны кино /Centurion/
18:40"Хун гүнж" хүүхэлдэйн кино
20:10"ЭННИ ХОЛЛ" уран сайхны кино /Annie Holl/
21:40"ХАНЬ" Монголын уран сайхны кино
23:10"ХАТАН ХААН" уран сайхны кино /The Queen/
01:00"ХАЙРЫН МЭДРЭМЖ" уран сайхны кино /Terms of Endearment/
02:15"ЭННИ ХОЛЛ" уран сайхны кино /Annie Holl/
03:45The End
-MASSTV телевиз -
07:00МАSS – Шинэ өглөө
07:05Өглөөний аялгуу
07:35"Tom and Jerry" цуврал хүүхэлдэйн кино
08:00Сайхан хөгжим – Монгол дууны цаг
08:15“Худууд” ОАК 14-р анги /давталт/
09:00УИХ-ын хаврын чуулган /шууд/
11.15УИХ-ын хаврын чуулган /шууд/
11:00MASS мэдээ
12.00FIFA – 2013 Залуучуудын ДАШТ Тайти vs Нигер
13.00MASS мэдээ
13.15FIFA – 2013 Залуучуудын ДАШТ Тайти vs Нигер /үргэлжлэл/
14.00УИХ-ын хаврын чуулган /шууд/
17.00MASS мэдээ
17.15“FIFA 2014 Хотуудынтанилцуулга”
17.30Зар мэдээллийн хөтөлбөр
18.00"Коррагийн домог" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
18:25“Гэмт хэргийн халуун мөрөөр” Баримтат кино
19.40“EURO 2012 highlight”
19:05Хошин дэлгэц
20.00“MASS” мэдээллийн хөтөлбөр
20.30FIFA – 2013 Залуучуудын ДАШТ Бразил vs Мексик
22.50“Худууд” ОАК 15-р анги
23.40“MASS”мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
00.10Концерт
01.30“FIFA 2014 Хотуудын танилцуулга”
02.00FIFA – 2013 Залуучуудын ДАШТ Бразил vs Мексик
04.20Мөрөөдлийн театр жүжиг
05.30Сайхан хөгжим
06.00“EURO 2012 highlight”
06.30MASS мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-Dream ТВ телевиз -
09:00Өглөөний мэнд
09:05Өглөөнийдасгал
09:10Хүүхэлдэйнкино
09:35Монголцаг
09:40Авьяаслагбагачууд
10:10Хүүхэлдэйнкино
10:20Алсынзайнсургалт
10:50цагагаар
10:55Биднийэргэнтойронд
11:05Монголцаг
11:10Little pony
11:55Багачуудынурлан
12:05Хүүхэлдэйнкино
12:35Үлгэрийнцаг
13:00Сайнжолооч
13:40Авьяаслагбагачууд
14:10Хүүхэлдэйнкино
14:20Бонгынадалявдал
14:50Алсынзайнсургалт
15:10цагагаар
15:15Амьтныертөнц
15:25Шидэтхайрцаг
15:35Хүүхэлдэйнкино
16:35Үлгэрийнцаг
17:00Оройн мэнд
17:05Хүүхэлдэйнкино
17:35Монголцаг
17:40Авьяаслагбагачууд
18:10Хүүхэлдэйнкино
18:20Алсынзайнсургалт
18:50цагагаар
18:55Биднийэргэнтойронд
19:05Монголцаг
19:10Little pony
19:55Багачуудынурлан
20:05Хүүхэлдэйнкино
20:35Үлгэрийнцаг
21:00Хүүхэлдэйнкино
21:30Монголцаг
21:35Хүүхэлдэйнкино
22:00Тавтайнойрсоорой
00:00Эфирхаана
-MNC TV телевиз -
09:00"Цагалбар" мэдээ
10:00Ярилцах цаг
10:30"Эцсийн цэг 1" 16-р анги МОАК
11:00"Цагалбар" мэдээ
11:30Дэлхий дахинд
12:00"Асууя" шууд
12:30"Ажилтай Монгол"
13:00SportMax
13:10"Фитнесс" 20
13:30Дэлхий дахинд
14:00"Цагалбар" мэдээ
14:30МУСК
16:00"Цагалбар" мэдээ
16:30SportMax
17:00Хүүхэлдэйн кино-Аялагч Дора
17:30"Ойдог шавар" хүүхдийн нэвтрүүлэг 27
18:00"Цагалбар" мэдээ
18:30Ярилцах цаг
19:00"Эцсийн цэг 1" 16-р анги МОАК
19:30"Ажилтай Монгол"
20:00Дэлхий дахинд
20:30"MNC 2 жил"
20:45Бизнес мэдээ
21:00"Цагалбар" мэдээ
22:00"Гал тогоо" 3,4-р анги
-Health TV телевиз -
07:00Өглөөний айлдвар
07:10Дагаад хийгээрэй” өглөөний дасгал
07:20Өдрийн өнгө /Зурхай, цаг агаар/
07:30Хонгор үрсийн хоол
07:40Дагаад хийгээрэй“ өглөөний дасгал
07:50Өдрийн өнгө /Зурхай, цаг агаар/
08:00Хонгор үрсийн хоол”
08:10Инээд-Эм
08:20Зар сурталчилгаа
08:30Монгол Ухаан 2
09:00Зар сурталчилгаа
09:10Энх өглөө” өглөөний хөтөлбөр
11:00Эрүүл Мэнд Тв Аптек
11:30Зар сурталчилгаа
11:40Хонгор үрсийн хоол
11:50Сувилагч зөвлөж байна
12:00Эмчээс асууя” давталт
12:40Витамин shop
13:00Зар сурталчилгаа
13:10Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
13:30“Ая дууны мэндчилгээ” шууд нэвтрүүлэг
14:30Зар сурталчилгаа
14:40Цахим мэдээ
15:00Витамин shop
15:20Сувилагч зөвлөж байна
15:30Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
15:50Эрүүл Мэнд Тв Аптек
16:20Зар сурталчилгаа
16:30Баримтат кино /Хөшөө хүн Уулын хүн/
17:10Витамин shop
17:30Монгол ухаан 3
18:00Хонгор үрсийн хоол
18:10Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
18:20Цахим мэдээ шууд нэвтрүүлэг
18:40Зар сурталчилгаа
18:50Хонгор үрсийн хоол
19:00Эмчээс асууя” шууд нэвтрүүлэг
19:40Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
20:00Эрүүл Мэнд Тв Аптек
20:30Хонгор үрсийн хоол
20:40Эрүүл өнцөг хэвлэлийн тойм
20:50Зар сурталчилгаа
21:00“Эмчээс асууя” шууд нэвтрүүлэг Давталт
21:40Clip Box
22.50УСК
22:40Зар сурталчилгаа
00:30 Ирэх өдрийн өнгө /Зурхай, цаг агаар/
-TV7 телевиз -
08:00Өглөө хөтөлбөр
09:00Элэгний DJ
09:30УСК
11:30Өдрийн хөтөлбөр
17:45Jaiba үл хөдлөх хөрөнгө зуучлал
18:00Cartoon хүүхэлдэйн кино
18:30Намайг модель болгооч kids show
19:20Super student 3 шоу
20:0010 cекунд 100.000 Танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
21:00BOMBERMAN нэвтрүүлэг
21:40УСК
23:40Zulaa and Sex Гоо зүйн нэвтрүүлэг
01:10эфир завсарласан
-NTN TV телевиз -
09.00 NTNews мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
10.00“Play list” хөгжим мэдээллийн хөтөлбөр
11.10 “Шрек-3” хүүхэлдэйн кино
12.45 “Монгол нохой банхар” баримтат кино
13.00 NTNews
13.20“АЯЛГУУТ ШҮЛЭГ” УСК
15.00 Matchboxtwenty- iTunes Festival
17.00 NTNews
17.20 “Шрек-4” хүүхэлдэйн кино
18.55 “Залуусын ая дуу” баримтат кино
19.25“Кокомон” хүүхэлдэйн кино /5-р анги/
19.40“Өрөг” ярилцах цаг
20.00 NTNews мэдээллийн хөтөлбөр
21.00 “Торго” haute-couture 2014
22.20 “ШҮДНИЙ ШИДТЭН” УСК
23.50 NTNews мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
00.50 Сайхан амраарай
-ECO CHANNEL HD телевиз -
08:00Өглөө хөтөлбөр /шууд/
09:30“Eco News” мэдээллийн хөтөлбөр
10:15“Десантууд” ОАК 3-р анги
11:15Өхөөрдөм бяцхан хүүхдүүд-57/давталт/
12:05“2057онд юу болох вэ” Баримтат кино/давталт/
13:00Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
14:00“Eco News” мэдээллийн хөтөлбөр
14:30Өдрийн хөтөлбөр /шууд/
15:30“Супер асрагч”-24 шоу нэвтрүүлэг
16:00“Eco News” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
16:30“Супер асрагч”-24 шоу нэвтрүүлэг/үргэлжлэл/
17:00Баримтат кино
17:50“Ганаа мэргэжлээ сольсон нь” нэвтрүүлэг /давталт/
18:30“Алиса” Хүүхэлдэйн кино 20-р анги
18:40Өхөөрдөм бяцхан хүүхдүүд-58
19:30“Eco News” мэдээллийн хөтөлбөр
20:15“Уншья ярилцья” Шууд утас
21:00“Тавтай нойрсоорой” Чамайг даа 18-р анги
21:10“Десантууд” ОАК 4-р анги
22:10“Eco News” мэдээллийн хөтөлбөр
22:55“Өөрчлөлт” ОАК 57-р анги
00:00Төрийн дуулал
-PPTV телевиз -
08:00Оргил мэдээллийн хөтөлбөр
08:30Зар мэдээ
09:35Мишээл өглөө хөтөлбөр/шууд/
10:00Бизнес хөтөч
10:15Хошин урлагийн гавьяатууд" нэвтрүүлэг
11:00Зар мэдээ
11:05Гэрэгэ нэвтрүүлэг \давталт\
12:00Оргил мэдээллийн хөтөлбөр
12:30Бизнес хөтөч
12:50Одтой үдэш \давталт\
13:45Зар мэдээ
14:00Ая дууны мэндчилгээ \Шууд\
16:00Бизнес хөтөч
16:15УСК
17:55Зар мэдээ
18:00Бизнес хөтөч
18:15Тоолдой хүүхдийн нэвтрүүлэг
18:55Зар мэдээ
19:00Энэ цаг бидэнтэй /шууд/
20:00Монгол өв нэвтрүүлэг
20:30Хошин урлагийн гавьяатууд" нэвтрүүлэг
21:00Peak news оройн мэдээ
21:30Тархи цэнэглэгч
21:50Уран зохиолын цаг
22:10Бизнес хөтөч
22:25УСК
00:00Бизнес хөтөч
-MON MUSIC телевиз -
08:00MM news
08:30Клип сонголт
11:00MM news
11:30Movie soundtrack
12:00Клип сонголт
13:30Retro hits
14:00Клип багц- хип хоп
14:30“Манай аялгуу 2013” урлагийн төсөл
15:00Клип сонголт
17:00MM news
17:30Клип багц-рок
18:00Клип сонголт
19:30Монгол чарт
20:30“Манай аялгуу 2013” урлагийн төсөл
21:00Retro hits
21:30Шинэ хөгжим- нэвтрүүлэг
22:30Хотын аялгуу
23:00MM news
23:30 08:00 Клип сонголт
-Olloo TV телевиз -
07:00Та үүнийг мэдэх үү?
07:15"Shaun the Sheep" хүүхэлдэйн кино
07:30"Olloo News" мэдээллийн хөтөлбөр /давт/
08:30Авто зарын цаг.
09:00"Ийм хайрыг юу гэх вэ?" Энэтхэгийн ОАК 290, 291-р анги
10:00ТВ хичээл: Англи хэл
10:15"Беверли хиллзийнхэн" ОАК 40-р анги
11:05"Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
11:30"Бага үд" нэвтрүүлэг: ITMA
11:55"Drop dead diva" ОАК 7-р анги
12:40Авто зарын цаг
13:10Товч толь: Тулааны урлаг ...
13:15Fighting кино сар
15:20"Sport High Lights Time" мэдээллийн хөтөлбөр.
15:30"Auto life" нэвтрүүлэг
16:20Та үүнийг мэдэх үү?
16:35Товч толь: Тулааны урлаг ...
16:40ТВ хичээл: Англи хэл
17:00"Olloo News" мэдээллийн хөтөлбөр
17:20"Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
17:45Авто зарын цаг
18:10"Drop dead diva" ОАК 8-р анги
19:00"Оlloo news" мэдээллийн хөтөлбөр
19:20"Auto life" нэвтрүүлэг
20:05"Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
20:30"Olloo News" мэдээллийн хөтөлбөр
21:15"Ийм хайрыг юу гэх вэ?" Энэтхэгийн ОАК 292, 293-р анги
22:00"Үхлийн тулаан" цуврал 19
22:10Товч толь: Тулааны урлаг ...
22:15Fighting кино сар
-Economy TV телевиз -
08.00“Biz info” мэдээллийн хөтөлбөр
09.00Телешоп / KCBN /
10.00“Ажил сайн уу?” хөдөлмөр зуучийн нэвтрүүлэг(давталт)
11.10Асуулт хариулт /давталт/
11.40 Амрах агшин
12.00“Biz info” мэдээллийн хөтөлбөр
13.00“Анхны 50 учрал” УСК / давталт /
14.40Телешоп / KCBN /
15.40“Ажил сайн уу?” хөдөлмөр зуучийн нэвтрүүлэг(давталт)
16.50 “Суурьшицгаая” ЖДҮ-дийг дэмжих хөтөлбөр
17.20Амрах агшин
17.55“Best time” Хэрэглэгчийн цаг
18.00“Biz info” мэдээллийн хөтөлбөр
18.30Асуулт хариулт /шууд нэвтрүүлэг/
19.00“Ажил сайн уу?” хөдөлмөр зуучийн нэвтрүүлэг
20.10“Тодорхойлох цэг” - шууд ярилцлага
20.30“Biz info” мэдээллийн хөтөлбөр
21.10“Эр зоригийн дууль” УСК
23.25 Biz info” мэдээллийн хөтөлбөр
Бямба гараг
-МҮОНРТ телевиз -
07.00"Цагийн хүрд" мэдээллийн хөтөлбөр
07.45"MNB Спортын мэдээ"
08.00Залуу зохион бүтээгч -2014
08.30"Өглөө" хөтөлбөр
09.30"Төл таван эрдэнэ" Говь-Алтай аймгаас бэлтгэв
10.00"Бид нэг ангийнхан" Ахлах ангийнханд зориулсан нэвтрүүлэг
10.30"Ярилцья" үйл явдал, тойм, тайлбар/шууд/
11.30"Хүмүүн түүхийн бичээс" Өмнөговь аймгаас бэлтгэв
12.00Спорт таны амралтанд: Усан спортын УАШТ-ний 1-р хэсэг
13.00Мэдээ
13.10"Долоон жилийн загатнаа" уран сайхны кино
15.00Мэдээ
15.10"Дүнжингаравын хурд-2014" уралдааны тойм
16.10МҮОНТ ирэх долоо хоногт
16.20Морин хуурын ОУ-ын IV наадам-уралдааны нээлтийн ажиллагааг шууд дамжуулна
17.30"Мазаахай" хүүхдийн нэвтрүүлэг
18.00Мэдээ
18.20"Улаан залаат" хүүхэлдэйн жүжиг
18.40МИД малчдын амьдралд
18.55Залуу зохион бүтээгч-2014
19.25Сүлдэт баганы дэргэдээс.../ Улаан-Уулын отрядаас бэлтгэв/
20.00"Цагийн хүрд" мэдээллийн хөтөлбөр
20.45"MNB Спортын мэдээ"
21.05Нээлттэй засаг
21.25"Гэгээн үдэш" соёл урлагийн хөтөлбөр
22.25"Шоовдорлогдсон хүмүүс" уран сайхны кино 1-р анги
23.5000.00 Үдшийн мэдээ
-UBS телевиз -
07.00Өдрийн өнгө
07.05City news
09.00Кофе юу, цай юу?
10.40Exit зар сурталчилгаа
10.50Business news
11.00Universe – Best Songs 2014
12.30Таны эмэгтэй Солонгосын олон ангит кино 50-р анги
13.40Төгөлдөр хүүхэд нэвтрүүлэг
14.20Exit зар сурталчилгаа
14.30Business news
14.50Мэргэн буудагч Уран сайхны кино
16.30BTV үзүүлж байна "Now Mongolia" нэвтрүүлэг
17.00City news
17.30Exit зар сурталчилгаа
17.40Гайхамшигт ертөнц Аяллын нэвтрүүлэг
18.20Сайн уу? Сайнаа ток шоу
19.10Business news
19.30Week news тойм хөтөлбөр
21.00Universe – Best Songs 2014
22.30Таны эмэгтэй Солонгосын олон ангит кино 51-р анги
23.40Business news
00.00City news
01.30Өдрийн өнгө
-MN25 телевиз -
07.00"Эфир:Эхлэл"
07.30"25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
09.00"Алтан боломж"
09.30"Хүчирхэг арван нэг" Хүүхэлдэйн кино /01-р анги/ давталт
10.10"Шинэ өглөө хөтөлбөр" /шууд/
12.10"Biz house"
12.50"Надад худлаа хэлэв ээ" ОАК /10-р анги/
14.00"Дуусдаггүй яриа"
15.30"Дээвэр дээрхи ханхүү" ОАК /09,10-р анги/
17.30"Манцуйтай тамирчин"
17.50"Хүчирхэг арван нэг" Хүүхэлдэйн кино /02-р анги/
18.30"Алтан боломж"
19.00"25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
20.30"Надад худлаа хэлэв ээ" ОАК /11-р анги/
21.40"Баярлалаа"
22.20"Би" Ж.Бүрэнбэх /Монгол Улсын УГЗ/
23.20"Дээвэр дээрхи ханхүү" ОАК /11,12-р анги/
-TV5 телевиз -
06:00МЭДЭЭ МЭДЭЭЛЛИЙН "ЦАГ"ХӨТӨЛБӨР
08:15HOUSE LOCATION ҮЛ ХӨДЛӨХ ХӨРӨНГИЙН НЭВТРҮҮЛЭГ
08:50ТАНД ТУСТАЙ АГШИН
09:00"ЭРТ БОСВОЛ НЭГИЙГ ДУУЛНА"ӨГЛӨӨ ХӨТӨЛБӨР
10:30АМТТАЙ ЯРИА
11:15"ЗУУН ЖИЛИЙН ӨВ ЗАЛГАМЖЛАГЧ " ОАК 21-Р АНГИ
12:30"КАЙФ" ЦЭНГЭЭНТ НЭВТРҮҮЛЭГ
13:00ИНТЕРНЭТ МЭНДЧИЛГЭЭ
14:00ЧАМАЙГ ДАА ШОУ
15:00"ЗУУН ЖИЛИЙН ӨВ ЗАЛГАМЖЛАГЧ " ОАК 22-Р АНГИ
16:20TV MALL
17:20HOUSE LOCATION ҮЛ ХӨДЛӨХ ХӨРӨНГИЙН НЭВТРҮҮЛЭГ
17:50ТАНД ТУСТАЙ АГШИН
18:00REACH THE BEAUTY НЭВТРҮҮЛЭГ
18:45"ХУВЬ ЗАЯАНЫ ХИШИГ" ОАКИНО 123.124-Р АНГИ
20:30"УИХ ЭНЭ 7 ХОНОГТ"
20:50ЛАПША БҮТЭЭГДЭХҮҮНИЙ АЗТАН ТОДРУУЛАХ ШУУД НЭВТРҮҮЛЭГ 3
21:00МЭДЭЭ МЭДЭЭЛЛИЙН "ЦАГ"ХӨТӨЛБӨР
23:15"СОЁЛ УРЛАГ" ТЕЛЕ СЭТГҮҮЛ
23:45HOUSE LOCATION ҮЛ ХӨДЛӨХ ХӨРӨНГИЙН НЭВТРҮҮЛЭГ
00:15ТАНД ТУСТАЙ АГШИН
00:25ТАНЫ СОНГОЛТОНД
01:25ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
-TV9 телевиз -
06.00ТВ-9 Өнөөдөр
06.05"Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр
07.20"Ном хурах цаг"
07.40"Амжиж сонс" нэвтрүүлэг "Мамба дацан" хийдийн тэргүүн хамба лам, МУ-ын гавъяат эмч Д.Нацагдорж /давталт/
08.30"Энэ өглөө" хөтөлбөр
10.10"Гялайлаа" теле шоп
10.40TВ зууч
10.50Business maximum 88
11.00"Лоолойгийн найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /шууд/
12.00"Гэгээн алсын одод-2014" 1-р шат /37,38-р хэсэг/ давталт
13.00Энэ өдөр" мэдээ
13.10"У Ру Ра гүнж" олон ангит УСК 119-р анги /давталт/
14.00Бага хангай дүүрэгт "Ардчилсан Нам" байгуулагдсаны 25 жилийн ойд зориулсан улс, аймгийн алдар цолтой 128 бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна
19.00"Гэгээн алсын одод-2014" 1-р шат /39-р хэсэг/
19.30"Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр
20.40"Гэгээн алсын одод-2014" 1-р шат /40-р хэсэг/
21.10"У Ру Ра гүнж" олон ангит УСК 121,122-р анги
22.50Business maximum 88
23.00"Дотно сэдэв" ток шоу
23.40"Америкт" УСК
01.30"Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр
02.40ТВ-9 Маргааш
-C1 телевиз -
08:00Мэдээллийн хөтөлбөр
09:30Хуртай цаг
10:30"Lady house" Эмэгтэйчүүдийн хөтөлбөр
11:30Өдрийн хөтөлбөр
13:00"Засаг захиргаагүй үрс" УСК
18:00Канад хаус
18:30Sweet kitchen
19:30"19:30" Мэдээллийн хөтөлбөр
21:00PBR 2014: /Мэргэжлийн бух унаачид/
22:00Шоубиз тойм
22:30Хошин урлаг Гавьяатууд
23:30Европын лигийн тоглолт: Бенфика - Ювентус
01:00Мэдээллийн хөтөлбөр
-NTV телевиз -
07.00"Үндэсний мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
08.05NTV спорт
08.20NTV ирэх долоо хоногт
08.30Баримтат кино "Япон эмэгтэйн захидал"
08.55Бундеслига тойргийн өмнө
09.30Ухаалаг төр
10.00"Сайнөдөр-9 тоот" амралтын хөтөлбөр /шууд/
12.00"Топ лазер салон" үзүүлж байна
12.20Дэлгүүр хэсэх үү
12.40"VIP car wash"үзүүлж байна.
13.00Монголын уран сайхны кино "Бодлын хулгайч"
15.10Номын гэгээ
15.50"Хүний түүх"
16.10"УИХ-ын цаг"
16.30Шима Косакү: "Азийн бизнес эрхлэгчид" Данин Чеараванонтын Хятадад хийсэн "Эрсдэлийн хөрөнгө оруулалт"
17.30"Dance on"бүжгийн шоу 1 хэсэг
18.35Нандиагийн ток шоу
20.00Нэгсэдвээр
20.45"Хүрээлэн" Амьд ертөнцийн цуврал
21.20Уран сайхны кино "Сохор номин"
23.15"Зөн билгийн тулаан" шоу 12-10
00.20Бундеслига /Байер Л-Боруссия Д/ /шууд/
-SBN телевиз -
05:30"SBN news" мэдээллийн хөтөлбөр
07:007/17 хөтөлбөр "Жаргалтай гэр бүл"
08:45Осмо: Зуслан
09:00"Шидтэн" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
09:30"Нахиа" хүүхдийн хөтөлбөр
10:00Монголын өглөө
11:00"Дэлхийн чимээ" энтертайнмент мэдээ
11:30Радио ток шоу: "Нисванис" хамтлаг
12:15"Уруулын будаг" дэгжин шоу
13:00"Celio" үзүүлж байна.
13:207/17 хөтөлбөр "Жаргалтай гэр бүл"
14:30Осмо: Хашаа
14:45"Зөнч" ОАК 3-р бүлгийн 5-7-р анги
17:00Баримтат дэлгэц
18:00"Шидтэн" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
18:30"Нахиа" хүүхдийн хөтөлбөр
19:00"Миний гэр" теле цуврал 159,160-р анги
20:00"SBN news"мэдээллийн хөтөлбөр
21:00"Дэлхийн чимээ" энтертайнмент мэдээ
21:30"Х35" кино мэдээллийн хөтөлбөр
22:30"Учиртай гурван монгол" танин мэдэхүйн цэнгээнт нэвтрүүлэг
23:00"Татар ажиллагаа" МУСК
00:30"Кобра-11" ОАК 2-р бүлгийн 5-р анги
-Боловсрол телевиз -
08:00"Трансформерс" хүүхэлдэйн кино 28-33-р анги
10:00Цаг агаарын мэдээ
10:05"NBA Today" спортын мэдээллийн хөтөлбөр
10:30NBA-ийн Playoff шууд тоглолт цуврал-3 /Houston Rockets vs Portland Trail Blazers/
13:25Цаг агаарын мэдээ
13:30"Гурван найз" инээдмийн цуврал кино 1,2-р анги
14:40Цаг агаарын мэдээ
14:45"Урагшаа У Жа Рюн" Солонгосын ОАК 123,124-р анги
16:00Цаг агаарын мэдээ
16:05Шидэт хайрцаг
16:15"Мэлхий нинжа" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
16:40"Трансформерс" хүүхэлдэйн кино 34-р анги
17:00Цаг агаарын мэдээ
17:05"Та 5-р ангийн хүүхдээс ухаантай юу" шоу нэвтрүүлэг
18:00"Гайхалтай аялалууд" Грек орноор-6
19:00"Урагшаа У Жа Рюн" Солонгосын ОАК 125,126-р анги
20:55Бруцеллёз өвчнөөс сэргийлье
21:10"50 саяын уналт" шоу нэвтрүүлэг
22:30"Ларьдма" Монголын уран сайхны кино
00:30"Урагшаа У Жа Рюн" Солонгосын ОАК 125,126-р анги
01:50NBA-ийн Playoff шууд тоглолт цуврал-3 /Houston Rockets vs Portland Trail Blazers/
-EagleTV телевиз -
07:00БАРИМТАТ КИНО
08:00ИЙГЛИЙН МЭДЭЭ
09:30ӨНӨӨДӨР- ҮЙЛ ЯВДЛЫН ЗОЧИН
10:00ДЭЛХИЙ ДАХИНД ТОЙМ
10:30I-TECH REPORT
11:00ЮУ БОЛОВ? ТОЙМЧИЙН ХӨТӨЛБӨР
11:30ДЭЛХИЙ ДАХИНД ТОЙМ
12:00БАДАРЧИЙН ЖАРГАЛМАА
12:30ШОО ЭНТЕРТАЙНМЕНТ 7 ХОНОГ
13:009:1 ХЭЛЭЛЦҮҮЛЭГ
14:00ЗОЧНЫ ЦАГ
14:30ТООН ТОЙМ
15:00МЭДЭЭНИЙ ӨРӨӨ
15:30ДЭЛХИЙ ДАХИНД ТОЙМ
16:00ЮУ БОЛОВ? ТОЙМЧИЙН ХӨТӨЛБӨР
16:30БАРИМТАТ КИНО
17:30САЯ САНАА
18:00МЭДЭЭНИЙ ӨРӨӨ
18:30ЦАГ УУРЧЫН ХӨТӨЛБӨР
19:00ТООН ТОЙМ
19:30ЗОЧНЫ ЦАГ
20:00МЭДЭЭНИЙ ӨРӨӨ
20:30БАДАРЧИЙН ЖАРГАЛМАА
21:009:1 ХЭЛЭЛЦҮҮЛЭГ
22:00ЭНЭ 7 ХОНОГТ
22:30ЭРЭН СУРВАЛЖЛАХ
23:00ЦАГ УУРЧЫН ХӨТӨЛБӨР
23:30МЭДЭЭНИЙ ӨРӨӨ
24:00ЭФИР ХААНА
-Mongol TV телевиз -
06:30"Соник зараанд тохиолдсон адал явдал" хүүхэлдэйн кино \season-3\ 30,31,32,33,34,35-р анги
09:00Өнөө өглөө
12:00Мэдээ
12:30M Play 1-р хэсэг
13:00Гэгээн анир
13:30"Өөрчлөлт" баримтат кино \season-3\ 17-р анги
14:00"Скандал" УСК /season-3/ 2,3-р анги
15:30М music
16:30"Дуулиан 2020" УАШТ Буянт-Ухаа ЦС- Багануур, ХААИС- Орхон
17:30"Монгол хүн Монголын баялаг" 9-р хэсэг
18:30"Таны мөрөөдлийн дизайн" нэвтрүүлэг 9-р хэсэг
19:30"Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг 284-р хэсэг
21:00"Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
22:00"Тэнгэрийн андгай" МУСК
23:40"Сайхан түүхүүд" 18,19-р анги
00:00Chart news
-TV8 телевиз -
07:55ТВ8 эхлэл/ Төрийн дуулал/
08:00"Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
09:30Азтайагшин/шууд/
10:30"Yes" зарынцаг
10:40"Толь" мэдээллийнхөтөлбөр\давталт\
12:10Танин мэдэхүйн баримтат кино \давталт\
13:00"Сэрүүлэг" их үд хөтөлбөр
14:30"Yes" зарынцаг
14:40Ая дууны мэндчилгээ /шууд утас 19-52/
15:40Мэдээллийнтуслагч"нэвтрүүлэг
16:30Амрах агшин
17:00Эрчүүдийн тоглоом ОАК 21-р анги /давталт/
18:05Нухацтай ярилцлага
18:45"Yes" зарынцаг
18:55Бидэнтэйцуг 8 жилдавталт
19:10Хөгжмийнзавсарлага
19:30Тоймлоё \давталт\
19:50"Yes" зарынцаг
20:00Business" толь
20:20"4 сэтгүүлч 40 хором" нэвтрүүлэг
21:00"IT IS MOVIE"танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
21:40Чухал сэдэв /хэлэлцүүлэг/
22:40"РетроАккорд" нэвтрүүлэг
23:10Монгол кино төсөл
-TM телевиз -
09:00"Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
09:50"Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг / Best буйдан /
10:00Эрүүл Монгол иргэн хөтөлбөр :Бие организмын бохирдол
10:20"Спортын цуурай" нэвтрүүлэг:Хөлбөмбөгийн ДАШТ-2014 эргэн тойронд
10:40"Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Buy now shop үзүүлж байна/
10:50Эдэлгээ даах Энэтхэг чанар Boxer-150
11:00Зарын цаг
11:10TМ Өдрийн хөтөлбөр
12:10ТМ тусгай сурвалжлага:Хөшигний ард
12:30"Ж.Ж Миракль " гоо сайхан үзүүлж байна
13:00Зарын цаг
13:10TМ Өдрийн хөтөлбөр
14:10"Хэмнэл" теле сэтгүүл
14:50Зарын цаг
15:00"Усны хэрэглээ бидний амьдрал" нэвтрүүлэг
15:30"Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг : 7/24 эмнэлэг үзүүлж байна
15:40"Эрх чөлөөт Жимий" хүүхэлдэйн кино
17:00Зарын цаг
17:10Чингэлтэйн хишиг барилдаан-2013
18:00Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
18:30"Тулааны спорт " нэвтрүүлэг:Супер комбат-2013 шилдэг тулаанууд
19:00"Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Ачит мутар үзүүлж байна /
19:10"Тор мessage" нэвтрүүлэг
19:30Дэлхийн цаг:Евро макс
20:00"Тop sport " нэвтрүүлэг:BMX дугуй уралдаан-2013
20:30"Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
21:30"Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг / Best буйдан /
21:40"Ж.Ж Миракль " гоо сайхан үзүүлж байна
22:00"Realty time " үзүүлж байна:Тime square
22:10"Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Buy now shop үзүүлж байна/
22:20"Амьдрал үргэлж сайхнаараа "нэвтрүүлэг:
23:00Парламентийн долоо хоногийн тойм
23:20Зарын цаг
23:30"Кришан Канита" 1-р анги УСК
-За ТВ суваг телевиз -
07:00Шинэ өглөө
07:30Өнөөдрийн тойм / давталт /
08:00Гарахаасаа өмнө ... / шууд /
09:00Хаппи дэй / шууд /
11:00Уран сайхны кино
13:00Мэтгэлцээн /давталт/
14:00Арт галарей /давталт/
14:30Фокус пресс/ 7 хоногийн онцлох нийтлэлийн тухай/
15:00Уран сайхны кино
17:00Шинэчлэлийн төлөө эмэгтэйчүүд
-Movie BOX телевиз -
09:00Олон ангит уран сайхны кино:Бангкок Хилтон 1-3-р анги
12:00Монголын уран сайхны кино:Нэг ангийн хоёр
13:30Уран сайхны кино:Хайрын арчилгаа / De vrais mensengos /
15:00"BOX News" мэдээ мэдээлэл
15:30Монголын уран сайхны кино:Анхны алхам
17:00"MovieBOX Office" нэвтрүүлэг
17:30Олон ангит уран сайхны кино:Жинхэнэ гоо сайхан 6-8-р анги
21:00Монголын уран сайхны кино:Ардын элч
22:30Уран сайхны кино:Шидтэн ба цагаан могой / Sorcerer and white snake /
00:20"BOX News" мэдээ мэдээлэл
00:40Монголын уран сайхны кино:Араанд нь алт ард нь хутга
02:00Уран сайхны кино:Анатолид нэгэнтээ / Once upon a time in Anatolia /
04:30Монголын уран сайхны кино:Ард Аюуш
06:20"BOX News" мэдээ мэдээлэл
07:00Монголын уран сайхны кино:Ацаг шүдний зөрүү
08:40"BOX News" мэдээ мэдээлэл
-Sport BOX телевиз -
10:00NHL 2013-14 улиралын тоглолт
12:30Beyond The Glory - Sugar Ray Leonard
13:00Ghost of Ole Miss баримтат кино
15:00Гандболын Олон улсын цомын тэмцээн БНАСАУ - Монгол (Давталт)
16:30Гандболын Олон улсын цомын тэмцээн Монгол- Хонгконг (Давталт)
18:00"The Truth in 24" баримтат кино
19:30"Renee" баримтат кино
21:00Скор Ньюс Спортын мэдээллийн хөтөлбөр
21:20"Survive and Advance" баримтат кино
23:00Эфир завсарласан
-ETV телевиз -
06:00FIFA 2014 official broadcaster
06:05FIFA 2014 хотууд - Брасилиа
06:30"Учрал холын чамтайгаа" кино концерт
07:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
08:30TV shop
09:00Тод зочин
09:40"Добрыня Никитич ба Горыныч могой" хүүхэлдэйн кино
10:55Миний охин Сү Ёон ОАУСК +15
12:00"Бөмбөрцөгийн хүчтэнүүд" МУГТ Н. Бүргэдаа
13:00Аз жаргалтай өдөр
13:30FIFA 2014 хотууд - Рио Де Жанейро
14:00Тод мэдээ
14:20Тод зочин
15:00"Тооцоолоод торлоё" Нэвтрүүлэг
15:30Хэнтий аймгийн хойд бүсийн хурд 2014
17:00Тод мэдээ
17:20"Би бяцхан модел"хүүхдийн нэвтрүүлэг
17:50FIFA 2014 хотууд - Бело Хоризонте
18:10"Өнгө төрх" нэвтрүүлэг
18:30Бизнес тайм
19:00"Fact & expert" тоймчийн хөтөлбөр
20:20Who is Who
21:00Solo music - Night rithms Concert
22:30"Тод мэдээ"
23:00"Хонин нүдэн цэцэг" УСК
01:00"Fact & expert" тоймчийн хөтөлбөр
02:20FIFA 2014 official broadcaster
02:25Эфир завсарлах
-MBO телевиз -
05:40Movie clips
05:45"Хун гүнж" хүүхэлдэйн кино
07:15"ТӨМӨР ХАТАГТАЙ" уран сайхны кино /The Iron Lady/
09:00Зарын цаг
09:30"Be my Valentine" богино хэмжээний кино
10:00"ХАНЬ" Монголын уран сайхны кино
11:30Зарын цаг
12:00"ХАЙРЫН МЭДРЭМЖ" уран сайхны кино /Terms of Endearment/
14:15Зарын цаг
14:45"ХАТАН ХААН" уран сайхны кино /The Queen/
16:30Зарын цаг
17:00Movie clips
17:30"Шоргоолжны ангууч" хүүхэлдэйн кино
19:00"Билэг төгс хатан ижий 2013" ёслол хүндэтгэлийн ажиллагаа
20:00"ТАНГАРАГ" уран сайхны кино /The Vow/
21:45"ОРХИДОС" Монголын уран сайхны кино
23:10"САЛАЛТ" уран сайхны кино /A Separation/
01:15"САМСАРА" уран сайхны кино /Samsara/
03:40"Be my Valentine" богино хэмжээний кино
04:00The End
-MASSTV телевиз -
07:00МАSS – Шинэ өглөө
07:05Өглөөний аялгуу
07:35“Астерикс ба Викингчүүд” хүүхэлдэйн кино
09.30Зар мэдээллийн хөтөлбөр
09:00Хошин дэлгэц
10:00МАSS зочны цаг
10:30Зар мэдээллийн хөтөлбөр
11:00ETV CUP 2014 Сонирхогчдын Хөлбөмбөгийн тэмцээний нээлтийн үйл ажиллагаа /шууд/
13.00MASS мэдээ
13.15FIFA – 2013 Залуучуудын ДАШТ Бразил vs Мексик
15.30Зар мэдээллийн хөтөлбөр
16.00FIFA – 2013 Залуучуудын ДАШТ Бразил vs Мексик /үргэлжлэл/
16.15Хошин дэлгэц
17.00MASS мэдээ
17.15“FIFA 2014 Хотуудын танилцуулга”
17.30Сайхан хөгжим
18.00"Тэр цэрэг" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
18:25“Гэмт хэргийн халуун мөрөөр” Баримтат кино
19.05“EURO 2012 highlight”
19:30“Парламентын цаг”
20.00“MASS”мэдээллийн хөтөлбөр
20.30FIFA – 2013 Залуучуудын ДАШТ Итали vs Япон
22.40“Худууд” ОАК 16-р анги
23.30“MASS”мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
00.00Концерт
01.30“FIFA 2014 Хотуудын танилцуулга”
02.00FIFA – 2013 Залуучуудын ДАШТ Итали vs Япон
04.00Жүжиг
05.30Сайхан хөгжим
06.00“EURO 2012 highlight”
06.30“MASS”мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-Dream ТВ телевиз -
09:00Өглөөний мэнд
09:05Өглөөнийдасгал
09:10Хүүхэлдэйнкино
10:30Авъяаслагбагачууд
11:30Амьтныертөнц
11:4010000 аялал
11:50Бонгынадалявдал
12:10Биднийэргэнтойронд
12:20Шидэтхайрцаг
12:30Багачуудынурлан
12:40Little pony
14:40Үлгэрийнцаг
15:00Оройн мэнд
15:05Хүүхэлдэйнкино
15:30Авъяаслагбагачууд
16:30Амьтныертөнц
16:4010000 аялал
17:10Бонгынадалявдал
17:30Биднийэргэнтойронд
17:40Шидэтхайрцаг
17:50Багачуудынурлан
18:00Little pony
19:50Хүүхэлдэйнкино
20:35Үлгэрийнцаг
21:00Хүүхэлдэйнкино
21:30Монголцаг
21:35Хүүхэлдэйнкино
22:00Тавтайнойрсоорой
00:00 Эфирхаана
-MNC TV телевиз -
09:00"Цагалбар" мэдээ
10:00Франц хэл дээрх мэдээ
10:30Хүүхэлдэйн кино-Аялагч Дора
11:00"Фитнесс"
11:30Хүүхэлдэйн кино-Аялагч Дора
12:00"Цагалбар" мэдээ
12:30SportMax
13:00"Туулсан зам"
13:45Бизнес мэдээ
14:00"70-аад оны шоу" 195,196-р анги
15:00"Цагалбар" мэдээ
15:30"70-аад оны шоу" 197-р анги
16:00"MNC 2 жил"
16:30Засгийн газрын цаг
17:00"Цагалбар" мэдээ
17:30"Ойдог шавар" хүүхдийн нэвтрүүлэг 25
18:00Концерт
19:00"Цагалбар" мэдээ
19:30"Медаль"
20:00"Шинэ байр"
20:30SportMax
20:45Бизнес мэдээ
21:00Тоймчийн цаг
22:00"Гал тогоо" 1,2-р анги
-Health TV телевиз -
00.40 Ирэх өдрийн өнгө /Зурхай, цаг агаар/
07:00Өглөөний айлдвар
07:10Дагаад хийгээрэй” өглөөний дасгал
07:20Өдрийн өнгө /Зурхай, цаг агаар/
07:30Сувилагч зөвлөж байна
07:40Дагаад хийгээрэй“ өглөөний дасгал
07:50Өдрийн өнгө /Зурхай, цаг агаар/
09:00Зар сурталчилгаа
09:10Эрүүл Мэнд Тв Аптек
09:40Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
10:00нх өглөө” өглөөний хөтөлбөр
12:00Эмчээс асууя”/Давталт /
12:40Витамин shop
13:00Clip Box
14:00“Би хөөрхөн” гоо сайхны нэвтрүүлэг
16:00УСК /Давталт/
18.20Зар сурталчилгаа
18:30Эрүүл Мэнд Тв Аптек
19:00Хонгор үрсийн хоол”
19:10Витамин shop
19:30Монгол Ухаан 2
20:00Эрүүл Мэнд Тв Аптек
20:30Баримтат кино /Хоол/
22:00Зар сурталчилгаа
22:10Монгол Ухаан нэвтрүүлэг
22:40Эрүүл Мэнд Тв Аптек
23:10УСК
-NTN TV телевиз -
09.00 NTNews мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
10.00 “Шрек-4”хүүхэлдэйн кино
11.35 “Торго” haute-couture 2014
12.55 Celine dion-Le Grand show
13.30“ШҮДНИЙ ШИДТЭН” УСК
15.00“Weekend” өдрийн мэдээллийн хөтөлбөр
16.00 тоглолт
18.20 “Бэтмэн-1” хүүхэлдэйн кино
19.25
19.45“Кокомон” хүүхэлдэйн кино /6-р анги/
20.00 NTNews мэдээллийн хөтөлбөр
21.00“Оюуны оргил” шинжлэх ухаан танин мэдэхүйн теле сэтгүүл
21.30“ТОМ” УСК
23.40 NTNews мэдээллийн хөтөлбөр
00.40 Сайхан амраарай
-ECO CHANNEL HD телевиз -
08:00Eco News” мэдээллийн хөтөлбөр
08:45 Хөгжмийн завсарлага
09:00“Десантууд” ОАК 4-р анги
10:00Өхөөрдөм бяцхан хүүхдүүд-56
10:50 Хөгжмийн завсарлага
11:00“Содон өдөр” хөтөлбөр
13:00Хүүхэлдэйн кино
14:15“Агаар мандал” Баримтат кино
15:05Гоо үзэсгэлэнгийн нууц-57
15:55“Cyber Fight” нэвтрүүлэг /давталт/
16:25 Тэхийн зогсоол МУСК
17:40Хошин шог
18:10“Хоёулаа үерхье” нэвтрүүлэг
18:55“ТҮ чагнуур” нэвтрүүлэг
19:30“Eco News” мэдээллийн хөтөлбөр
20:20Гоо үзэсгэлэнгийн нууц-58
21:15“Тавтай нойрсоорой” Чамайг даа 19-р анги
21:25“Десантууд” ОАК 5-р анги
22:20“Таны бодлоор” нэвтрүүлэг
23:05“Задгай бэлчээр” УСК
01:20Төрийн дуулал
-PPTV телевиз -
08:30Оргил мэдээллийн хөтөлбөр
09:00Бизнес хөтөч
09:15Хүүхэлдэйн кино
10.35Зар мэдээ
10:40Баримтат кино
11:30Өдрийн хөтөлбөр \Шууд\
12.45Монгол өв нэвтрүүлэг
12:30Бизнес хөтөч
13:15Өдрийн хөтөлбөр \Шууд\
13:30Хошин урлагийн гавьяатууд" нэвтрүүлэг
14.00Өдрийн хөтөлбөр \Шууд\
15:00Тархи цэнэглэгч
15:20Өдрийн хөтөлбөр \Шууд\
16:00Бизнес хөтөч
16:15УСК
17:55Зар мэдээ
18:00Бизнес хөтөч
18:15Тоолдой хүүхдийн нэвтрүүлэг /Давталт/
18:55Зар мэдээ
19:00Одтой үдэш \шууд\
20:00Урлахуй нэвтрүүлэг
20:30Хошин урлагийн гавьяатууд" нэвтрүүлэг
21:00Оргил мэдээллийн хөтөлбөр
21:30Гэрэгэ нэвтрүүлэг \шууд\
22:30Бизнес хөтөч
22:45Pro movie
23:00УСК
00:50Бизнес хөтөч
-MON MUSIC телевиз -
08:00MM news
08:30Клип сонголт
10:00“Манай аялгуу 2013” урлагийн төсөл
11:00MM news /давталт/
12:00“Lyrics”- нэвтрүүлэг
12:30Шинэ хөгжим- нэвтрүүлэг
13:30Retro hits
14:30Клип сонголт
16:00Радио ток шоу
17:00MM news
17:30Artist
18:30Billboard chart
19:30Movie soundtrack
20:00Өөдөөгийн нэвтрүүлэг
22:00Шинэ хөгжим- нэвтрүүлэг
23:00“Манай аялгуу 2013” урлагийн төсөл
23:30Клип сонголт
00:00MM news
00:3008:00 Клип сонголт
-Olloo TV телевиз -
07:30"Olloo News" мэдээллийн хөтөлбөр /давт/
08:30"Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
08:45Авто зарын цаг.
09:00"Ийм хайрыг юу гэх вэ?" Энэтхэгийн ОАК 292, 293-р анги
10:00ТВ хичээл: Англи хэл
10:15"Ларва" хүүхэлдэйн кино.
10:45Та үүнийг мэдэх үү?
11:00"Бага үд" нэвтрүүлэг: ITMA
11:20Товч толь: Тулааны урлаг ...
11:25"Drop dead diva" ОАК 8-р анги
12:10Товч толь: Тулааны урлаг ...
12:15Fighting кино сар
14:35Авто зарын цаг.
15:05Товч толь: Тулааны урлаг ...
15:10Та үүнийг мэдэх үү?
15:25"Auto life" нэвтрүүлэг
16:10"Shaun the Sheep" хүүхэлдэйн кино
16:25Та үүнийг мэдэх үү?
16:40ТВ хичээл: Англи хэл
17:00"Olloo News" мэдээллийн хөтөлбөр
17:20"Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
17:40Авто зарын цаг.
18:10"Entertainment news"
19:00"Оlloo news" мэдээллийн хөтөлбөр
19:20"The Movie" нэвтрүүлэг
20:00"Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
20:30"Olloo News" мэдээллийн хөтөлбөр
21:15"Auto life" нэвтрүүлэг
21:50Товч толь: Тулааны урлаг ...
21:55Fighting кино сар
00:10"Olloo News" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
01:00Эфир завсарласан
-Economy TV телевиз -
08.00“Biz info” мэдээллийн хөтөлбөр
09.00Телешоп / KCBN /
10.00Эдийн засаг ба уул уурхай нэвтрүүлэг
10.30 “Эр зоригийн дууль” УСК /давталт/
12.45Телешоп / KCBN /
13.45Тоглолт
15.45“Мангас байшин” Хүүхэлдэйн кино
17.15Амрах агшин
17.55“Best time” Хэрэглэгчийн цаг
18.00Гарын 5 хуруу “ МУСК
19.40Амрах агшин
20.00“Biz info” тойм
21.00 Нэгэн аз жаргал нэвтрүүлэг
21.30“Моторын дуу” МУСК
23.15“Biz info” тойм
Ням гараг
-МҮОНРТ телевиз -
07.00"Цагийн хүрд" мэдээллийн хөтөлбөр
07.45"MNB Спортын мэдээ"
08.00Залуу зохион бүтээгч-2014
08.30"Өглөө" хөтөлбөр
10.00Дэлхийд танигдсан Монгол өв соёл: "Цончун бумбын цагаан үүлийн сүм"
10.30Ариусахуйн гүмүда
11.00Мэдээ
11.10"Хулсны баавгайн мөрөөр" уран сайхны кино
12.40Морин хуур мину
13.00Мэдээ
13.10Спорт таны амралтанд: Усан спортын УАШТ-ний 2-р хэсэг
14.00"Миний эх орон" концерт./ Улсын Филармоны гоцлол дуучин СТА С.Баттулга/
15.00Эх орны төлөө
15.20Black Box театрын шинэ уран бүтээл: Д.Богославский "Хүн хүний хайр" жүжиг
17.30"Хариулахгүй ч байж болно" Цөмийн энергийн төвийн захирал Н.Тэгшбаяр оролцоно
18.00Мэдээ
18.20Би ирээдүйнхээ эзэн: "Мэргэжлээ зөв сонгох нь" теле хичээл
19.20Азийн хөгжлийн банк: "Гэр цэцэрлэг" төсөл
19.25Залуу зохион бүтээгч 2014
20.00"Долоо хоног" тоймчийн хөтөлбөр
20.45"MNB Спортын мэдээ"
21.05"Төл таван эрдэнэ" Говь-Алтай аймгаас бэлтгэв
21.35"Нэг минут, нэг сая" цэнгээнт нэвтрүүлэг
22.35"Шоовдорлогдсон хүмүүс" уран сайхны кино 2-р анги
00.0000.10 Үдшийн мэдээ
-UBS телевиз -
07.00Өдрийн өнгө
07.05Week news тойм хөтөлбөр
09.00Кофе юу, цай юу?
10.40Exit зар сурталчилгаа
10.50Business news
11.00Universe – Best Songs 2014
12.30Гайхамшигт ертөнц Аяллын нэвтрүүлэг
13.10Таны эмэгтэй Солонгосын олон ангит кино 51-р анги
14.00Exit зар сурталчилгаа
14.10Business news
14.30TV ZONE шууд нэвтрүүлэг
15.00Сайн уу? Сайнаа ток шоу
15.50Алисын гэр Уран сайхны кино
17.20Төгөлдөр хүүхэд нэвтрүүлэг
18.00Exit зар сурталчилгаа БОНХЯам үзүүлж байна
18.30Гоол! Хөлбөмбөгийн теле сэтгүүл
19.00Камертон 2-Сингапурт сурсан нь
19.10Business news
19.30City news
21.00Universe – Best Songs 2014
22.30Таны эмэгтэй Солонгосын олон ангит кино 52-р анги
23.40Business news
00.00City news
01.30Өдрийн өнгө
-MN25 телевиз -
07.00"Эфир:Эхлэл"
07.30"25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
09.00"Алтан боломж"
09.30"Хүчирхэг арван нэг" Хүүхэлдэйн кино /02-р анги/
10.10"Шинэ өглөө хөтөлбөр" /шууд/
12.10"Баярлалаа"
12.40"Надад худлаа хэлэв ээ" ОАК /11-р анги/
13.50"Ёо ёо-г анагаах нь"
14.40"Манцуйтай тамирчин"
15.00"Дээвэр дээрхи ханхүү" ОАК /11,12-р анги/
17.00"Хүчирхэг арван нэг" Хүүхэлдэйн кино /03-р анги/
17.40"Алтан боломж"
18.10"Biz house"
19.00"168 цаг" Мэдээллийн тойм хөтөлбөр
20.30"Надад худлаа хэлэв ээ" ОАК /12-р анги/
21.40"Rock news"
22.00"Help төв үзүүлж байна"
22:10"Танайд хоноё"
23.20"Дээвэр дээрхи ханхүү" ОАК /13,14-р анги/
-TV5 телевиз -
06:00МЭДЭЭ МЭДЭЭЛЛИЙН "ЦАГ"ХӨТӨЛБӨР
08:15HOUSE LOCATION ҮЛ ХӨДЛӨХ ХӨРӨНГИЙН НЭВТРҮҮЛЭГ
08:50ТАНД ТУСТАЙ АГШИН
09:00"ЭРТ БОСВОЛ НЭГИЙГ ДУУЛНА"ӨГЛӨӨ ХӨТӨЛБӨР
10:30МИНИЙ МЭДЭХ СПОРТ НЭВТРҮҮЛЭГ
11:00АЗИЙН МЭДЭЭ
11:15"ЗУУН ЖИЛИЙН ӨВ ЗАЛГАМЖЛАГЧ " ОАК 23-Р АНГИ
12:30"ЗУУН ЖИЛИЙН ӨВ ЗАЛГАМЖЛАГЧ " ОАК 24-Р АНГИ
14:00"ЧАК ХАК" ЦЭНГЭЭНТ НЭВТРҮҮЛЭГ
15:00"ЗУУН ЖИЛИЙН ӨВ ЗАЛГАМЖЛАГЧ " ОАК 25-Р АНГИ
16:20TV MALL
17:20HOUSE LOCATION ҮЛ ХӨДЛӨХ ХӨРӨНГИЙН НЭВТРҮҮЛЭГ
17:50ТАНД ТУСТАЙ АГШИН
18:00"ЭРҮҮЛ АМЬДАРЦГААЯ-ЭРҮҮЛ МЭНДИЙН ЦАГ"
18:45"ХУВЬ ЗАЯАНЫ ХИШИГ" ОАКИНО 125.126-Р АНГИ
20:40МОНГОЛ УЛСАА ХӨГЖҮҮЛЬЕ ТОК ШОУ
21:00МЭДЭЭ МЭДЭЭЛЛИЙН "ЦАГ"ХӨТӨЛБӨР ТОЙМ
23:15HOUSE LOCATION ҮЛ ХӨДЛӨХ ХӨРӨНГИЙН НЭВТРҮҮЛЭГ
23:45ТАНД ТУСТАЙ АГШИН
23:55ТАНЫ СОНГОЛТОНД
00:55ЭФИР ЗАВСАРЛАСАН
-TV9 телевиз -
06.00ТВ-9 Өнөөдөр
06.05"Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр
07.20Манай дэлгэцнээ
07.30"Гэгээн алсын одод-2014" 1-р шат /39,40-р хэсэг/ давталт
08.30"Энэ өглөө" хөтөлбөр
10.10"Гялайлаа" теле шоп
10.40TВ зууч
10.50Business maximum 88
11.00"Авто мастер" шууд нэвтрүүлэг
12.00"Анализ" мэдээллийн тойм хөтөлбөр
13.00"У Ру Ра гүнж" олон ангит УСК 121,122-р анги /давталт/
14.50Хэнтий аймгийн "Зүүн хойд бүсийн хаврын уралдаан-2014" /Хэнтий аймаг Батноров сум/
17.00"Энэ өдөр" мэдээ
17.20TВ зууч
17.30"АХА" цэнгээнт нэвтрүүлэг
18.10Business maximum 88
18.20"Бүсгүйчүүд" нэвтрүүлэг
19.00"Гэгээн алсын одод-2014" 1-р шат /41-р хэсэг/
19.30"Анализ" мэдээллийн тойм хөтөлбөр
20.40"Гэгээн алсын одод-2014" 1-р шат /42-р хэсэг/
21.10"Мэргэжлийн хяналтын цаг" нэвтрүүлэг
21.30"У Ру Ра гүнж" олон ангит УСК 123,124-р анги
23.20"Миний байшин" нэвтрүүлэг
00.50"Амьдралын хүрд" УСК
01.20"Анализ" мэдээллийн тойм хөтөлбөр
02.20ТВ-9 Маргааш
-C1 телевиз -
08:00Мэдээллийн хөтөлбөр
09:30Хуртай цаг
10:30Өдрийн хөтөлбөр
12:10Sweet Kitchen
13:00UFC - #172 Жонес-Тешейра тулаан
15:30WBO -Киличко-Леапаи бокс тулаан
16:30Мерседес бенз загварын шоу Ариунаа Сүри
17:30Хаус дизайн
18:00Мөрөөдлийн аялал
18:45Т-цаг 30 минут
19:30С1 Долоо хоногийн тойм
21:00In CYCLE:/Дугуйн теле сэтгүүл/
21:45"Бодлын хулгайч" МУСК
00:00С1 Долоо хоногийн тойм
-NTV телевиз -
07.00"Нэгсэдвээр"
07.55"УИХ-ын цаг"
08.15Чухал яриа
08.45NTV ирэх долоо хоногт
09.00Баримтат кино "2 тоосго"
09.30"VIP car wash"үзүүлж байна.
09.50"de facto" зохиогчийн хөтөлбөр
10.30Шима Косакү: "Азийн бизнес эрхлэгчид" Данин Чеараванонтын Хятадад хийсэн "Эрсдэлийн хөрөнгө оруулалт"
11.30"ТВдоктор" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
12.15Дэлгүүр хэсэх үү
12.35Japan video topics
12.50Нандиагийн ток шоу
14.00"Nostalgia" хөгжмийн хөтөлбөр
16.00Хүний түүх
16.15"Show buzz" цэнгээнт шоу нэвтрүүлэг
17.05"Сэтгүүлчийн эрэл"
17.30"Dance on"бүжгийн шоу 2 хэсэг
18.35"Гантиг" загварын нэвтрүүлэг
19.10Болзоо
20.00"Үндэсний тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
21.00"Хүний түүх"
21.20Бундеслига /Аугсбург-Хамбург/ /шууд/
23.20Бундеслига /Шальке-Боруссия М/ /шууд/
-SBN телевиз -
06:00"SBN news" мэдээллийн хөтөлбөр
07:007/17 хөтөлбөр "Жаргалтай гэр бүл"
08:45Осмо: Үл хөдлөх хөрөнгө
09:00"Шидтэн" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
09:30"Нахиа" хүүхдийн хөтөлбөр
10:00Монголын өглөө
11:00"Хэв маяг" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
11:30"Ялалтын шоу" хөгжмийн хөтөлбөр
12:15"Х35" кино мэдээллийн хөтөлбөр
13:00"Celio" үзүүлж байна.
13:207/17 хөтөлбөр "Жаргалтай гэр бүл"
14:30Осмо: Үл хөдлөх хөрөнгө
14:45"Зөнч" ОАК 3-р бүлгийн 8,9-р анги
16:15"Х35" кино мэдээллийн хөтөлбөр
17:00Баримтат дэлгэц
18:00"Шидтэн" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
18:30"Нахиа" хүүхдийн хөтөлбөр
19:00"Тэнгэрлэг нэгэн гэр бүл" ОАК 1-р анги
20:00SBN news: Тойм хөтөлбөр
20:30"Хэв маяг" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
21:00Нууц: Командлагч Фидель Кастро
22:00"Чи итгэхгүй л дээ" МУСК
23:30"Кобра-11" ОАК 2-р бүлгийн 6-р анги
-Боловсрол телевиз -
07:00NBA-ийн Playoff шууд тоглолт цуврал-3 /Miami Heat vs Charlotte Bobcats/
10:00Цаг агаарын мэдээ
10:05"Урагшаа У Жа Рюн" Солонгосын ОАК 125,126-р анги
11:20"Эх хэлний эзэд" хэлэлцүүлэг
12:10Цаг агаарын мэдээ
12:15"Ларьдма" Монголын уран сайхны кино
14:00Цаг агаарын мэдээ
14:05"Гурван найз" инээдмийн цуврал кино 3,4,5-р анги
15:50Би монгол хүн
16:00Цаг агаарын мэдээ
16:05Багачуудын урлан
16:15"Мэлхий нинжа" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
16:40"Трансформерс" хүүхэлдэйн кино 35-р анги
17:00Цаг агаарын мэдээ
17:10УИХ энэ 7 хоногт нэвтрүүлэг
17:30"Хүрээлэн" Амьд ертөнц цуврал-8
18:00"Гайхалтай аялалууд" Грек орноор-7
18:40"Хэн? Нэгэн" иргэний хөрөг нэвтрүүлэг
18:50Сингапурт сурцгаая
19:00"Урагшаа У Жа Рюн" Солонгосын ОАК төгсгөлийн 127,128,129-р анги
21:50Бруцеллёз өвчнөөс сэргийлье
22:10"Намрын синдром" Монголын уран сайхны кино
00:20"NBA Today" спортын мэдээллийн хөтөлбөр
00:50"Урагшаа У Жа Рюн" Солонгосын ОАК төгсгөлийн 127,128,129-р анги
02:50NBA-ийн Playoff шууд тоглолт цуврал-3 /Miami Heat vs Charlotte Bobcats/
-EagleTV телевиз -
07:00БАРИМТАТ КИНО
08:309:1 ХЭЛЭЛЦҮҮЛЭГ
09:30ШОО ЭНТЕРТАЙНМЕНТ 7 ХОНОГ
10:00ДЭЛХИЙ ДАХИНД 7 ХОНОГ
10:30ЗОЧНЫ ЦАГ
11:00ЦАГ УУРЧЫН ХӨТӨЛБӨР
11:30I-TECH REPORT
12:00ТООН ТОЙМ
12:30ЭРЭН СУРВАЛЖЛАГЧ
13:009:1 ХЭЛЭЛЦҮҮЛЭГ
14:00ЗОЧНЫ ЦАГ
14:30САЯ САНАА
15:00МЭДЭЭНИЙ ӨРӨӨ
15:30ЦАГ УУРЧЫН ХӨТӨЛБӨР
16:00ТООН ТОЙМ АНАЛИЗ
16:30ШОО ЭНТЕРТАЙНМЕНТ 7 ХОНОГ
17:00БАРИМТАТ КИНО
18:00МЭДЭЭНИЙ ӨРӨӨ
18:30ЮУ БОЛОВ? ТОЙМЧИЙН ХӨТӨЛБӨР
19:00ЭРЭН СУРВАЛЖЛАГЧ
19:30ЗОЧНЫ ЦАГ
20:00МЭДЭЭНИЙ ӨРӨӨ 7 ХОНОГ
21:00ТООН ТОЙМ АНАЛИЗ
21:30ЭРЭН СУРВАЛЖЛАГЧ
22:00МЭДЭЭНИЙ ӨРӨӨ
22:30ЦАГ УУРЧИЙН ХӨТӨЛБӨР
23:00I-TECH REPORT
23:30МЭДЭЭНИЙ ӨРӨӨ 7 ХОНОГ
24:00ЭФИР ХААНА
-Mongol TV телевиз -
06:30"Каюу" хүүхэлдэйн кино 21,22,23,24,25,26-р анги
09:00Өнөө өглөө
12:00Мэдээ
12:30Тодруулга
13:00М Цомог
13:30"Өөрчлөлт" баримтат кино \season-3\ 18-р анги
14:00"Хар жагсаалт" УСК /season-1/ 6,7,8-р анги
16:30"Дуулиан 2020" УАШТ Орхон - Баян-Өлгий, ОТИС- МУБИС
17:30"Нотрдамын бөгтөр" хүүхэлдэйн кино
18:30"Тэр" хөрөг нэвтрүүлэг /Ардын зураач Ү.Ядамсүрэн/
19:30"Оддын хаан" шоу нэвтрүүлэг 285-р хэсэг
21:00"Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
22:00"Бурхад лав солиорсон байх" УСК 1-р анги
00:00Dope music
-TV8 телевиз -
07:55ТВ8 эхлэл/ Төрийн дуулал/
08:00"Сэрүүлэг" өглөө хөтөлбөр
09:30Азтай агшин/шууд/
10:30"Yes" зарынцаг
10:40"Business" толь давталт
11:10"Ретро аккорд" /давталт/
11:40"4 сэтгүүлч 40 хором" нэвтрүүлэг/давталт/
12:20Танин мэдэхүйн баримтат кино
13:00"Сэрүүлэг" их үд хөтөлбөр /шууд/
14:30"Yes" зарынцаг
14:40"Нэргүй нэвтрүүлэг" Толь мэдээллийн хөтөлбөрийн тусгай дугаар \давталт\
15:00Мэдээллийн туслагч нэвтрүүлэг
16:00"Yes" зарынцаг
16:10Ая дууны мэндчилгээ \19-52\
17:00Жолооч таньд зөвлөе /шуудутас 19-52/
17:30Нухацтай яриа \давталт\
18:10Иргэдийн мэдээллийн мөрөөр шууд утас /19-52/
19:00"Гарц" нэвтрүүлэг
19:30Ододтой shopping хийх үү? \нэвтрүүлэг\
20,00"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
21,30"Yes" зарынцаг
21:40"Golf and coffee"нэвтрүүлэг
22.55Монгол кино төсөл
22:40Бидэнтэйцуг 8 жил
00:15"Сантитай цуг" Хадам ээж шоу нэвтрүүлэг
-TM телевиз -
09:00Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
09:30"Тулааны спорт " нэвтрүүлэг:Супер комбат-2013 шилдэг тулаанууд
10:00"Realty time " үзүүлж байна:Тime square
10:10"Амьдрал үргэлж сайхнаараа "нэвтрүүлэг:
11:00Зарын цаг
11:10TМ Өдрийн хөтөлбөр
12:10"Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Ачит мутар үзүүлж байна /
12:20"Ж.Ж Миракль " гоо сайхан үзүүлж байна
12:40"Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Buy now shop үзүүлж байна/
12:50Зарын цаг
13:00TМ Өдрийн хөтөлбөр
14:00"Хэмнэл" теле сэтгүүл
14:50Зарын цаг
15:00Парламентийн долоо хоногийн тойм
15:30"Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг / Best буйдан /
15:40"Тop sport " нэвтрүүлэг:BMX дугуй уралдаан-2013
16:10"Нээлттэй сэдэв "нэвтрүүлэг :Ээдрээ
16:30"Тор мessage" нэвтрүүлэг:
16:50Зарын цаг
17:00"Ая дууны мэнд" шууд нэвтрүүлэг
18:00"Шарук ханы амьдрал" баримтат кино 2-р анги
19:20"Танд тусалъя" бизнес нэвтрүүлэг /Buy now shop үзүүлж байна/
19:30Бүтээл төрөх агшин нэвтрүүлэг
20:10"Баяжих зууч " үл хөдлөх хөрөнгө зуучлалын нэвтрүүлэг
20:20Зарын цаг
20:30"Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
21:30"Таны эрүүл мэнд " нэвтрүүлэг:Харшил -2
21:50"Танил хүн " нэвтрүүлэг:МУСГЗ, Улсын начин С.Эрхэмбаяр оролцоно
22:30Зарын цаг
22:40Спортын тойм
23:00"Кришан Канита" 2-р анги УСК
-За ТВ суваг телевиз -
07:00Шинэ өглөө
07:30Тоймчдын клуб /давталт /
08:10ТВ промо
08:20Хүүхэлдэйн кино
09:00Онцлох хүн /давталт/
09:20Хөгжмийн завсарлага
09:30Хүрээ соёл / давталт /
10:20Уран сайхны кино
12:20Ням гаригийн зочин
13:00Өнөөдрийн тойм /давталт/
13:30Мүүви хистори /давталт/
14:30Оюун ухааны одод /давталт/
14:50ТВ промо
15:00Уран сайхны кино
17:00Эрхэмсэг / давталт /
17:30ТВ зар /чаат/
18:00Оройны хөтөлбөрийн эхлэл
18:10Монгол араншин /давталт/
19.10Фэнси
20:00Миний хобби
20:20Ням гаригийн зочин /давталт/
21:00Тоймчдын клуб
21:30Кино сонгууль
22:30Сонгогдсон уран сайхны кино
00:00Тоймчдын клуб /давталт/
00:30Үдшийн хөтөлбөр / шууд /
02:00Шөнийн кино
04:00Ням гаригийн зочин /давталт/
04:40Мүүви хистори /давталт/
05:40Онцлох хүн /давталт/
06:00Клип сонгууль / чаат /
-Movie BOX телевиз -
09:00Олон ангит уран сайхны кино:Бангкок Хилтон 4,5-р анги
11:00Монголын уран сайхны кино:Баян булгийнхан
12:30Уран сайхын кино:Диваажингийн үнсэлт / Paradise kiss /
14:30"BOX News" мэдээ мэдээлэл
15:00Монголын уран сайхны кино:Би чамд хайртай
16:30"Road to Oscar" нэвтрүүлэг
17:00Уран сайхны кино:Манай галзуу гэр бүл / Моя безумная семья /
18:40Олон ангит уран сайхны кино:Жинхэнэ гоо сайхан 9,10-р анги
21:00"BOX Ography" намтар нэвтрүүлэг
21:30Уран сайхны кино:Нутаггүй эр / The Man from Nowhere /
23:45Монголын уран сайхны кино:Би нисэх дуртай
01:30"BOX News" мэдээ мэдээлэл
-Sport BOX телевиз -
10:00NHL 2013-14 улиралын тоглолт
12:30"ESPN The Life - Shaq" нэвтрүүлэг
13:00Гандболын Олон улсын цомын тэмцээн Монгол- Тайвань (Давталт)
14:30"Түүхийн эзэд" нэвтрүүлэг
15:00 Arsenal - 49 The Complete Unbeaten Record
17:00"Волейволлын хаврын тэргүүн 2013"(давталт)
20:10"Broke Billy Corben" баримтат кино
21:30"9.79" баримтат кино
23:30Эфир завсарласан
-ETV телевиз -
06:00FIFA 2014 official broadcaster
06:05FIFA 2014 хотууд - Рио Де Жанейро
06:30"Тод мэдээ"
07:00"Ханхүү иван ба саарал чоно" хүүхэлдэйн кино
08:20TV shop
08:50FIFA 2014 хотууд - Натал
09:10Who is Who
09:40FIFA 2014 хотууд - Форталеза
10:00"Fact & expert" тоймчийн хөтөлбөр
11:00ETV CUP 2014 сонирхогчдын хөлбөмбөгийн тэмцээний финалын тоглолт /шууд дамжуулна/
13:00Аз жаргалтай өдөр
13:30Three tenors - classic concert
14:40FIFA 2014 хотууд - Салвадор
15:00Дүнжингарав хурд-2014 хаврын бүсийн хурдан морины уралдааны тойм
16:50Ухаарахуй сургамжит өгүүллэг
17:00"Тод мэдээ"
17:20"Би бяцхан модел"хүүхдийн нэвтрүүлэг
17:50Тод зочин
18:30Бизнес тайм
19:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
20:00Парламентын цаг
20:30"Эрүүл оршихуй" нэвтрүүлэг
21:00Бөмбөрцгийн хүчтэнүүд цувралаас "Буйсар Сайтыев"
22:00"Тод мэдээ"
22:30"Ялагдашгүй" УСК 15+
00:50Solo music - Night rithms Concert
02:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
03:00FIFA 2014 official broadcaster
03:05Эфир завсарлах
-MBO телевиз -
06:00Movie clips
06:30Tom & Jerry хүүхэлдэйн кино
07:30"Шоргоолжны ангууч" хүүхэлдэйн кино
09:00Зарын цаг
09:30"САЛАЛТ" уран сайхны кино /A Separation/
11:30Зарын цаг
12:00"Be my Valentine" богино хэмжээний кино
12:25"ОРХИДОС" Монголын уран сайхны кино
14:00Зарын цаг
14:30"АРГО АЖИЛЛАГАА" уран сайхны кино /Argo/
16:30Зарын цаг
17:00"Билэг төгс хатан ижий 2013" ёслол хүндэтгэлийн ажиллагаа
18:00"Лило Стич хоёр" хүүхэлдэйн кино
19:30"БИ ҮЛДЭНЭ" уран сайхны кино /Я остаюсь/
21:25"ОРХИДОС 2" Монголын уран сайхны кино
23:00"БОДЛЫН ТЭНГИС" уран сайхны кино /Sea Inside/
01:05"ДАЛД ЕРТӨНЦИЙН ХОЛБОО" уран сайхны кино /Bringing out the dead/
03:05The End
-MASSTV телевиз -
07:00МАSS – Шинэ өглөө
07:05Өглөөний аялгуу
07:35“Блийч-Харанхуйд ууссан нь” хүүхэлдэйн кино
09.30Зар мэдээллийн хөтөлбөр
09:00Хошин дэлгэц
10:00МАSS зочны цаг
10:30Зар мэдээллийн хөтөлбөр
11.15FIFA – 2013 Залуучуудын ДАШТ Итали vs Япон
11:00MASS мэдээ
13.00MASS мэдээ
13.15FIFA – 2013 Залуучуудын ДАШТ Итали vs Япон /үргэлжлэл/
13.35“Алтан бөмбөрцөг – Баруун Канад” баримтат кино
15.15“FIFA 2014 Хотуудын танилцуулга”
15.30Зар мэдээллийн хөтөлбөр
15:00MASS мэдээ
16.00“EURO 2012 highlight”
16.30Хошин дэлгэц
17.00MASS мэдээ
17.15“FIFA 2014 Хотуудын танилцуулга”
17.30Хуулийн толь
18:00"Тэр цэрэг" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
18:25“Гэмт хэргийн халуун мөрөөр” Баримтат кино
19:05“100 чухал сэдэв" – Хөрөнгийн бирж
20.00“MASS”мэдээллийн хөтөлбөр
20.30FIFA – 2013 Залуучуудын ДАШТ Итали vs Тайти
22.20“Худууд” ОАК 17-р анги
23.10“MASS” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
23.40“FIFA 2014 Хотуудын танилцуулга”
00.00Концерт
01.30FIFA – 2013 Залуучуудын ДАШТ Итали vs Тайти /давталт/
03.30“EURO 2012 highlight”
04.00Жүжиг
05.30Сайхан хөгжим
06.00“EURO 2012 highlight”
06.30“MASS” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-Dream ТВ телевиз -
09:00Өглөөний мэнд
09:05Өглөөнийдасгал
09:10Хүүхэлдэйнкино
10:25Авъяаслагбагачууд
10:55Алсынзайнсургалт
11:25Амьтныертөнц
11:3510000 аялал
12:05Бонгынадалявдал
12:25Биднийэргэнтойронд
12:45Шидэтхайрцаг
12:55Багачуудынурлан
13:15Little pony
14:45Үлгэрийнцаг
15:00Оройн мэнд
15:05Хүүхэлдэйнкино
16:25Авъяаслагбагачууд
16:55Алсынзайнсургалт
17:25Амьтныертөнц
17:3510000 аялал
18:05Бонгынадалявдал
18:25Биднийэргэнтойронд
18:45Шидэтхайрцаг
18:55Багачуудынурлан
19:15Little pony
20:45Үлгэрийнцаг
21:00Little pony
21:45Хүүхэлдэйнкино
22:00Тавтайнойрсоорой
00:00 Эфирхаана
-MNC TV телевиз -
09:00"Студи-2" тоймчийн цаг
10:00Хүүхэлдэйн кино-Аялагч Дора
11:00"Фитнесс"
11:30"Шинэ байр"
12:00"Цагалбар" мэдээ
12:30Засгийн газрын цаг
13:00Цуврал лекц
14:00"70-аад оны шоу" 198,199-р анги
15:00"Цагалбар" мэдээ
15:30"70-аад оны шоу" 200-р анги
16:00"Медаль"
16:30"Ойдог шавар" хүүхдийн нэвтрүүлэг 26
17:00"Цагалбар" мэдээ
17:30"Ойдог шавар" хүүхдийн нэвтрүүлэг 27
18:00Концерт
18:45Бизнес мэдээ
19:00"Цагалбар" мэдээ
19:30"I tech news"
20:00"Студи-2" тоймчийн цаг-Гадаад
20:30Герман хэл дээрх мэдээ
21:00"Цаглабар" мэдээ
21:30Sportmax тойм
22:00"Гал тогоо" 3,4-р анги
-Health TV телевиз -
07:00Өглөөний айлдвар
07:10Дагаад хийгээрэй” өглөөний дасгал
07:20Өдрийн өнгө /Зурхай, цаг агаар/
07:30Сувилагч зөвлөж байна
07:40Дагаад хийгээрэй“ өглөөний дасгал
07:50Өдрийн өнгө /Зурхай, цаг агаар/
08:00Хонгор үрсийн хоол”
08:10Инээвэл залуужина
08:20Сувилагч зөвлөж байна
09:00Зар сурталчилгаа
09:10Эрүүл Мэнд Тв Аптек
09:40Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
10:00нх өглөө” өглөөний хөтөлбөр
12:00Би хөөрхөн” гоо сайхны нэвтрүүлэг давталт
14:00УСК /Давталт/
15:40“Хонгор үрсийн хоол”
15:50Эрүүл Мэнд Тв Аптек
16:20Зар сурталчилгаа
16:30Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
17:00Витамин shop
17:20Зар сурталчилгаа
17:30Монгол ухаан 3
18:10Зар сурталчилгаа
18:20Зар сурталчилгаа
18:50Хонгор үрсийн хоол
19:00Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
19:10Витамин shop
19:30Баримтат кино /Ирээдүйг Зөгнөгчид /
20:10Зар сурталчилгаа
20:20Цаг агаар
20:25Эрүүл мэндийн зөвлөгөө”
20:40Эрүүл Мэнд Тв Аптек
21:10Зар сурталчилгаа
21:20Монгол ухаан 3
21:50Витамин shop
22:10УСК
23:40Ирэх өдрийн өнгө /Зурхай, цаг агаар/
-TV7 телевиз -
00:10Жинхэнэ эрчүүдийн клуб - Цэнгээнт ток шоу нэвтрүүлэг
00:50эфир завсарласан
09:00Cartoon хүүхэлдэйн кино
09:30Элэгний DJ
10:10УСК
13:10Намайг модель болгооч kids show
14:10Seven days Өдрийн хөтөлбөр
17:45Jaiba үл хөдлөх хөрөнгө зуучлал
18:00Cartoon хүүхэлдэйн кино
19:00Хошин шог
19:4010 cекунд 100.000 Танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
21:00Элэгний DJ
21:4012th man хөл бөмбөгийн нэвтрүүлэг
22:10УСК
-NTN TV телевиз -
07.00 NTNews мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
10.00 “Бэтмэн-1” хүүхэлдэйн кино
11.40 Todes-Балет Аллы Духовой
12.50“ТОМ” УСК
15.00“Weekend” өдрийн мэдээллийн хөтөлбөр
16.00 тоглолт
17.30 “Бэтмэн-2” хүүхэлдэйн кино
18.45“Кокомон” хүүхэлдэйн кино /7-р анги/
19.00“Зөв амьдрал” нэвтрүүлэг
20.00 NTNews тойм
21.00“Тэнгэр заяат хүмүүн” хөрөг нэвтрүүлэг /МУУГЗ, зураач П.Цогзол/
21.40 “БИД ИРЧИХСЭН ҮҮ” УСК
23.15 NTNews тойм /давталт/
00.15 Сайхан амраарай
-ECO CHANNEL HD телевиз -
08:00“Eco News” мэдээллийн хөтөлбөр
08:45gags
09:00Өглөө хөтөлбөр
10:30“Десантууд” ОАК 5-р анги
11:25“Таны бодлоор” нэвтрүүлэг/давталт/
12:10Гоо үзэсгэлэнгийн нууц-58
13:05“Задгай бэлчээр” УСК
15:20Гээсэн хайраа аваарай” 1хэсэг
16:35“Хүчирхэг баавгай” Баримтат кино
17:30Гээсэн хайраа аваарай” 2хэсэг
18:20“Мөнхийн залуугаараа” нэвтрүүлэг
18:55“Зөв буруу” нэвтрүүлэг
19:25Гоо үзэсгэлэнгийн нууц-59
20:20“Ганаа мэргэжлээ сольсон нь” нэвтрүүлэг
21:00“Тавтай нойрсоорой “ Чамайг даа 20-р анги
21:10“Десантууд” ОАК 6-р анги
22:10“Улаан нохой” УСК
23:45Төрийн дуулал
-PPTV телевиз -
08:30Оргил мэдээллийн хөтөлбөр
09:00Зар мэдээ
09:05Хошин урлагийн гавьяатууд" нэвтрүүлэг
09:45Бизнес хөтөч
10:00Одтой үдэш давталт
10:50Зар мэдээ
10:55Урлахуй нэвтрүүлэг
11:25Харилтгүй Жавхлант арслангууд
12:00Оргил мэдээллийн хөтөлбөр
12:30Бизнес хөтөч
12:45Өдрийн хөтөлбөр \Шууд\
14:00Зар мэдээ
14:05Хүүхэлдэйн кино
15:40Pro movie
16:10Бизнес хөтөч
16:25УСК
17:55Зар мэдээ
18:00Бизнес хөтөч
18:15Enjoy music
18:45Зар мэдээ
18:50Хүүхэлдэйн кино
19:10Баримтат кино
20:10Уран зохиолын цаг
20:30Хошин урлагийн гавьяатууд" нэвтрүүлэг
21:00Хувь тавилан нэвтрүүлэг
21:30Сэтгэлд гал байхад нэвтрүүлэг
22:00Бизнес хөтөч
22:15УСК
00:00Бизнес хөтөч
-MON MUSIC телевиз -
08:00MM news
08:30Клип сонголт
10:30“Манай аялгуу 2013” урлагийн төсөл
11:30MM news
12:00Billboard chart
13:00“Манай аялгуу 2013” урлагийн төсөл
14:00Retro hits
15:00Шинэ клип
16:00Монгол чарт
17:00MM news
17:30“Lyrics”- нэвтрүүлэг
18:00Movie soundtrack
19:00UK chart
20:00“Манай аялгуу 2013” урлагийн төсөл
20:30Artist
21:30 Хотын хөгжим
22:30Retro hits
23:30MM news
00:0008:00 Клип сонголт
-Olloo TV телевиз -
07:30"Olloo News" мэдээллийн хөтөлбөр /давт/
08:30"Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
08:50Авто зарын цаг.
09:20"Ийм хайрыг юу гэх вэ?" Энэтхэгийн ОАК 276-281-р анги
11:20"Цонх" шууд нэвтрүүлэг
12:20Товч толь: Тулааны урлаг ...
12:25"Талст" хөрөг нэвтрүүлэг
13:10Та үүнийг мэдэх үү?
13:25"Auto life" нэвтрүүлэг
14:10Товч толь: Тулааны урлаг ...
14:15Fighting кино сар
16:35Авто зарын цаг.
17:05"Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
17:30"The Movie" нэвтрүүлэг /давт/
18:10Товч толь: Тулааны урлаг ...
18:15Авто зарын цаг
18:45"Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
19:00"Olloo News" Мэдээллийн тойм хөтөлбөр
19:50"Такси шоу" нэвтрүүлэг
20:30"Захидал" нэвтрүүлэг
21:00Та үүнийг мэдэх үү?
21:15"Ийм хайрыг юу гэх вэ?" Энэтхэгийн ОАК 294-295-р анги
22:00Товч толь: Тулааны урлаг ...
22:05Fighting кино сар
00:25"Амжилтын хөтөч" нэвтрүүлэг
00:50"Olloo News" мэдээллийн тойм хөтөлбөр /давталт/
01:30Эфир Завсарласан
-Economy TV телевиз -
08.00“Biz info” тойм давталт
09.00Телешоп / KCBN /
10.00Барилгын зах зээл
10.30Нэгэн аз жаргал /давталт/
11.00“Моторын дуу” МУСК / давталт /
12.45Тоглолт
14.45 Телешоп / KCBN /
15,45 “Аварга загасны ангууч” Хүүхэлдэйн кино
17,05 Амрах агшин
17.55“Best time” Хэрэглэгчийн цаг
18.00 “Сэрэлт” МУСК
19.30оглолт
21.30“Гэрлэж амжаагүй явна” МУСК